•  John Deere 910G

910GForvarderi

  • Mazākais G sērijas forvarders
  • FT4 dzinējs John Deere 4045
  • Jauna hidraulika
  • Vairākas piederumu iespējas

ROTĒJOŠA UN IZLĪDZINOŠA VAI FIKSĒTA KABĪNE

John Deere 910G

Kabīnes komforts ir produktivitātes faktors. John Deere mežsaimniecības mašīnas kabīne ir ērta un ergonomiska darba vide. Kabīne ir pieejama kā fiksēta vai rotējoša un izlīdzinoša versija.

Izlīdzinošā un rotējošā kabīne palīdz operatoram uzturēt pareizu darba stāju, lai novērstu slodzi muguras un plecu zonās. Operators var sēdēt taisni pat nelīdzenā reljefā, un kabīni var pagriezt visos virzienos, lai vērstos pret darba zonu.  Kabīnes priekšpusē ir vairāk vietas kājām, un sēdeklim ir divi dažādi augstuma iestatījumi. Pārbaudītā un efektīvā vibrācijas absorbcija vēl vairāk uzlabo darba apstākļus. Harvesteriem iespējams izvēlēties rotēšanas un pagriešanas funkcijas papildaprīkojumā. Ja šīs iespējas netiek izvēlētas, kabīne ir fiksēta.

Fiksētā kabīne

Fiksētā kabīne forvarderiem ir pilnīgi atsevišķa struktūra. Viena no forvarderu fiksētās kabīnes priekšrocībām ir zems smaguma centrs, kas nodrošina stabila sēdekļa sajūtu. Lielie logi sniedz labu redzamību ikvienā virzienā, kā arī tuvu mašīnai un tās riepām. Kabīnei ir gumijas stiprinājumi, kas mazina vibrāciju. Trokšņu līmenis forvarderu fiksētajā kabīnē ir zems un atbilst izlīdzinošās un rotējošās kabīnes trokšņu līmenim.


Interjera materiāli

Maltīšu pārtraukumiem kabīnēs ir mini krāsns un ledusskapis. Kabīnes interjera materiāli tika izvēlēti, ņemot vērā tīrīšanas ērtību. Ādai līdzīgo materiālu uz iekšējiem statņiem ir viegli tīrīt. Neoprēna tīrītāju slotiņas ir izturīgākas nekā dabiskā kaučuka slotiņas. Ergonomiskais sēdeklis, gaisa kondicionētājs un apsilde, saulessargi un žalūzijas, kā arī sānu logu tīrītāju slotiņas uzlabo kabīnes komfortu.  Tumšajās diennakts stundās ir nepieciešams daudz gaismas, tāpēc lukturu izvietojums tiek nepārtraukti uzlabots, lai uzlabotu redzamību rudens un ziemas laikā.

 

Strēles vadība ir īsta John Deere kvalitātes iezīme: precīza un ātra.

Eero Kotamäki
Operator Eero Kotamäki
Jykylä & Pojat Oy, Finland

Mazais un veiklais  John Deere 910G forvarders ir jauna iespēja retināšanas darbiem, īpaši sarežģītās vietās. Forvardera CF5 strēlei pieejama unikālā John Deere IBC.

Mazais un veiklais  John Deere 910G forvarders ir jauna iespēja retināšanas darbiem, īpaši sarežģītās vietās. Forvardera CF5 strēlei pieejama unikālā John Deere IBC.

John Deere 910G