1010GForvarderi

  • Kravnesība 11 tonnas
  • FT4 dzinējs John Deere 4045
  • Vairākas piederumu iespējas
  • IBC un garo aizmugures ratiņu opcijas

 

Kokmateriāli labā kārtībā

Šķirotāji

Šķirotāji atvieglo kokmateriālu šķirošanu forvarderu kravas zonā. Šķirotāji ir ērti lietojami. Noliecamos šķirotājus var ātri sagāzt ar satvērēju. Šķirotāji stāv aptuveni 20 cm augstumā vertikālā stāvoklī un aptuveni 10 cm, kad tie ir noliekti.

Ar TimberMatic Maps, dažādos kokmateriālu sortimentus var izcelt ar dažādām krāsām, atzīmējot tos kā pieprasītākos. Tas kopā ar šķirotājiem palīdz atdalīt sortimentus un izveidot jau šķirotu kravu, kas ievērojami paātrina izkraušanu. 

 

 

ROTĒJOŠA UN IZLĪDZINOŠA VAI FIKSĒTA KABĪNE

John Deere 1010G

Kabīnes komforts ir produktivitātes faktors. John Deere mežsaimniecības mašīnas kabīne ir ērta un ergonomiska darba vide. Kabīne ir pieejama kā fiksēta vai rotējoša un izlīdzinoša versija.

Izlīdzinošā un rotējošā kabīne palīdz operatoram uzturēt pareizu darba stāju, lai novērstu slodzi muguras un plecu zonās. Operators var sēdēt taisni pat nelīdzenā reljefā, un kabīni var pagriezt visos virzienos, lai vērstos pret darba zonu.  Kabīnes priekšpusē ir vairāk vietas kājām, un sēdeklim ir divi dažādi augstuma iestatījumi. Pārbaudītā un efektīvā vibrācijas absorbcija vēl vairāk uzlabo darba apstākļus. 

Efektīvs John Deere 1010G forvarders ar 11 tonnu kravnesību ir labākā izvēle visiem reljefiem. Pieejams ar unikālo atjautīgo strēles vadību.

 

John Deere 1010G forvarders strādā mežā.

John Deere 1010G