MachineSyncPrecision Ag tehnoloģija

  • Bezvadu režīmā savieno vairākas mašīnas - traktorus, kombainus un SPFH savā mašīnu tīklā. Viena mašīna darbojas kā ‘līderis’, vadot ‘sekotāju’ ātrumu, virzienu un pozīciju.
  • Nodrošina precīzu izkraušanu bez nobirumiem, atrodoties braucienā
  • Prioritizē kombainu izkraušanu un uzlabo ražas novākšanas efektivitāti
  • Samazina mašīnu savstarpējo sadursmju iespēju
VIETTURIS, CITS TEKSTS

Kombains vada traktoru

4. paaudzes Machine Sync ļauj ražas novākšanas operatoriem savienot līdz pat 6 mašīnām ar savu bezvadu tīklu. Kombains darbojas kā līderis, sinhronizējot traktora ātrumu un tā virzienu precīzai izkraušanai brauciena laikā.

Kombaina vadītājs var virzīt traktoru uz priekšu un atpakaļ, lai nodrošinātu vienmērīgu graudu ratiņu uzkraušanu. Atsevišķi kombaini vienā un tajā pašā darba grupā var arī dalīties ar to labības tvertnes uzpildes līmeni un izkraušanas gliemežtransportiera statusu ar traktoriem, lai nodrošinātu labāku ražas novākšanas loģistiku un koordinētu graudu izkraušanu.

SPFH vada traktoru

SPFH vada traktoru

Machine Sync izveido ‘U’ formas zonu ap SPFH, kas ir īpaši noderīga tiešai iekraušanai novākšanas operācijās, kad traktoram un skābbarības piekabei visu laiku jāatrodas kombaina tiešā tuvumā. SPFH var vadīt ātrumu traktoram, kas brauc no labās, aizmugures vai kreisās puses, lai iekrautu bez nobirumiem. Spēja vienlaicīgi vadīt divus traktorus arī atvieglo labāku pārvietošanu no vienas skābbarības piekabes tilpnes uz otru un samazina ražas nobirumus

Traktors vada traktoru

Traktors vada traktoru

Machine Sync ir lielisks risinājums, ja izmantojat velkamā tipa novākšanas mašīnas īpašām kultūrām, piemēram, kartupeļiem vai sīpoliem. Vadošais traktors spēj koordinēt iekraušanas traktora kustības drošai iekraušanai. Tas ir īpaši svarīgi darbos, kuros iekraušanas piekabes tilpnei jāatrodas novākšanas kombaina tiešā tuvumā. Machine Sync nodrošina nemainīgu attālumu starp mašīnām visā izkraušanas secībā un novērš iespējamo sadursmju gadījumus.