Harvestera galva H219

Funkcijas

Izvērst visuSakļaut visu

Maks. padeves diametrs — 750 mm

Harvestera galva H219

H219 ir jauna harvestera galva, kas būvēta lieliem harvesteriem un kāpurķēžu pārvadātājiem lielu koku pārvietošanai. Divu riteņu piedziņas H219 ir divu pārnesumu padeves motori. Padeves spēks un ātrums tiek optimizēts atbilstoši koka izmēram. Nogāztā stumbra satveršana ir stingra, atzarošana ir efektīva, un līku koku apstrāde ir ātra. Papildaprīkojumā pieejams jauns, uzlabots augšējais zāģis.

  • Maks. padeves diametrs — 750 mm
  • Maks. padeves ātrums no 4,5 – 6,0 m/s
  • Svars bez rotatora un saites – 1930 kg
  • SuperCut 100S zāģa bloks

H219 ļoti labi darbojas arī lielu eikalipta koku mizošanā, izmantojot mizošanas aprīkojumu. Mizošanas kvalitāte un produktivitāte ir lieliska.

Garuma mērīšana ir ļoti precīza

Garuma mērīšana ir ļoti precīza, pateicoties mērīšanas ierīcei ar jaunu garuma mērīšanas sviru. Automātiskā garuma mērīšanas atiestatīšana ar papildaprīkojuma lāzera sensoru (gala atrašana) ļauj ietaupīt laiku, atiestatot garuma mērīšanu apstrādes laikā. Jauna garuma mērīšanas svira uzlabo izturību, mērīšanas precizitāti un lietojamību. Pieejams jauns papildaprīkojuma mērīšanas rats izmatošanai biezai mizai. Papildaprīkojuma cietkoksnes padeves veltņi uzlabo saķeri, izmantojot cietkoksnei un priedes koksnei. Uzlabota aizsardzība ap garuma mērīšanas sviru, kā arī rāmja augšdaļā, lai labāk aizsargātu šļūtenes un cilindrus.

Vienkārša apkope

Ērtākai apkopei jaunais vārsta pārsegs viegli atverams un aizverams, ļaujot ātri piekļūt galvenajam vārstam. Padeves motora šļūtenes savienotāji ir novietoti ārpus vārsta pārsega. Uzlabotas padeves motora šļūtenes un šļūteņu aizsargi.

SuperCut 100S ir jauns ķēdes spriegošanas bloks ar automātisku ķēdes spriegošanu un mehānisku zāģa stieņa bloķēšanu, kas palīdz zāģa ķēdei nenoslīdēt. Tas ļauj arī izmantot zāģa stieņus ar platu aizmuguri. Šīs funkcijas kopā palīdz novērst zāģa ķēdes noslīdēšanu, un uzlabota zāģa ķēdes atbrīvošana operatoram atvieglo ķēdes nomaiņu.