SPECIĀLISTA VEIKTA PĀRBAUDE
TRAKTORIEM

Speciālista veikta pārbaude traktoriem
Lielāka pieredze, labāki dati

Lielāka pieredze,
labāki dati

Izmantojot daudzu sezonu lauka datus no visas pasaules, mūsu sertificētie tehniķi precīzi zina, kas jāpārbauda vispirms un kādām sastāvdaļām jāpievērš īpaša uzmanība. Viņi novērsīs katru sīkāko problēmu, lai nākamajā sezonā tā nesagādātu grūtības.

speciālista veikta pārbaudePriekšrocība

Būtiskākais ir zināt, ko meklēt, – mūsu John Deere speciālistiem ir nepieciešamā pieredze, zināšanas un rīki.

Speciālista veikta pārbaude: tagad šī pārbaude ir personalizēta

Speciālista veikta pārbaude:
tagad šī pārbaude ir personalizēta

Atkarībā no jūsu mašīnas vecuma, darba stundām un galvenā lietojuma jūsu speciālista veiktā pārbaude var ilgt no vienas stundas pamatfunkciju un drošības aspektu pārbaudes līdz vispārējai 3–5 stundu apskatei, kas ietver precīzus nodiluma mērījumus vai hidraulikas un dzinēja veiktspējas pārbaudes.

Pārbaudiet savu autoparku

Pārbaudiet savu autoparku

Ja uz speciālista veikto pārbaudi atvedīsiet vairāk nekā vienu traktoru vai agregātu, varat saņemt pievilcīgas pārbaudes komplektu atlaides.

Traktora dzinēja un degvielas komplekts

Traktora dzinēja un degvielas komplekts

Dzinēja maksimālo sniegumu un darbmūžu spēj nodrošināt tikai oriģinālās smērvielas un filtri. Šis komplekts ietver dzinēja eļļas un degvielas filtru nomaiņu, dzinēja eļļas nomaiņu (uzpildot John Deere Plus 50 II) un nepieciešamo eļļošanas vietu eļļošanu.

ILS atjaunošanas komplekts

ILS atjaunošanas komplekts

Atjaunošanas komplekti 8. sērijas traktoriem palīdz uzlabot ILS ass sniegumu un kalpošanas laiku. Aplūkojiet mūsu plašo piedāvājumu un uzlabojiet savu traktoru.

Kāpurķēdes un vidējā skriemeļa nomaiņa

Kāpurķēdes un vidējā skriemeļa nomaiņa

Uzlabojiet mašīnas vilcējspēku, izvēloties kādu no daudzajām Camso kāpurķēdēm un vidējiem skriemeļiem atbilstoši mašīnas lietojumam. Mēs tos nomainīsim un centrēsim, turklāt pārbaudīsim tukšgaitas skriemeļa, piedziņas riteņa un vidējā skriemeļa eļļas līmeni.

Jautājiet savam izplatītājam par pilno komplektu cenām augstāk minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere instrumentiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas daļu uzstādīšanas instrukcijām.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Apmeklējiet savu izplatītāju jau šodien

Sazinieties ar mums