SPECIĀLISTA VEIKTA PĀRBAUDE
SPFH

SPECIĀLISTA VEIKTA PĀRBAUDE SPFH
Darbspējas efekts

Darbspējas efekts

Smalcināšanas sezona ir ilga, un tā atstāj iespaidu uz jūsu SPFH. Sākot ražas novākšanu ar mašīnu, kas ir 100 % sagatavota darbam, jūs palielināt izredzes iegūt nepārtrauktu sniegumu, kas ir izšķirošs faktors jūsu panākumiem. Iegūstiet darbspējas efektu, rezervējiet speciālista veikto pārbaudi.

speciālista veikta pārbaudePriekšrocība

Būtiskākais ir zināt, ko meklēt, – mūsu John Deere speciālistiem ir nepieciešamā pieredze, zināšanas un rīki.

SPFH smalcinātāja komplekts

SPFH smalcinātāja komplekts

Sezonālais graudaugu kultūras nomaiņas pakalpojums jūsu mašīnai – ietverta griezējstieņa, asinātāja un visu nažu nomaiņa. Būtisku daļu un griezējstieņa regulēšanas mehānisma tīrīšana un pārbaude. Visu griezes momentu un pļaušanas attālumu pārbaude. Un sākotnējā asināšana un griezējstieņa pielāgošana.

SPFH KP pārbūves komplekts

SPFH KP pārbūves komplekts

Pēc KP noņemšanas mūsu pilnībā apmācītie tehniskās apkopes speciālisti veiks jūsu mašīnas apkopi, izmantojot optimizētu pārbūves secību, lai nodrošinātu ilgu un uzticamu uzstādīto komponentu darbību.

SPFH dzinēja komplekts

SPFH dzinēja komplekts

Nodrošiniet maksimālu dzinēja sniegumu un kalpošanas mūža ilgumu, izmantojot oriģinālās smērvielas un filtrus. Apkope ietver filtra nomaiņu, eļļas nomaiņu un dzinēja kompresijas pārbaudi.

Jautājiet savam izplatītājam par pilno komplektu cenām augstāk minētajiem darbiem!

Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere instrumentiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas daļu uzstādīšanas instrukcijām.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Apmeklējiet savu izplatītāju jau šodien

Sazinieties ar mums