Traktoru agregāti

Traktoru detaļas un agregāti

Paveiciet vairāk ar mazāku piepūli.

Jūs traktorā pavadāt ievērojamu laiku. Tātad, protams, vēlaties, lai tas būtu aprīkots maksimālam komfortam un produktivitātei. Mēs varam palīdzēt. Mūsu plašais piederumu klāsts ļauj jums redzēt un justies labāk, būt drošākiem un vieglāk paveikt garos dienas darbus.

Traktoru agregāti

Izvērst visuSakļaut visu

KABĪNES ĒRTUMS

Padariet darbu par izpriecu

Ir daudz dienu, kad traktora kabīnē pavadāt vairāk laika nekā mājās. Tāpēc jūsu kabīnei jābūt ērtai, labi aprīkotai un piemērotai jūsu individuālajām vajadzībām. Vislabākajā gadījumā - pat ar ērtībām, ko parasti izbaudāt pēc darba. Par laimi, mēs piedāvājam plašu kabīnes piederumu klāstu.

Nerūsējošā tērauda siltumaizsardzība
Piešķiriet savam traktoram nedaudz mūsdienības ar augstas kvalitātes, izturīgu nerūsējošā tērauda siltuma aizsargu, kas stiprinās virs izplūdes caurules.
Pieejams 5020, 5R, 6020, 6030 Premium, 7030 Premium sērijas traktoriem.
Nerūsējošā tērauda siltumaizsardzība
  
Nerūsējošā tērauda izplūdes caurule un siltumaizsardzība
Personalizējiet savu John Deere traktoru ar nerūsējošā tērauda izplūdes cauruli un siltumaizsardzību. Nerūsējošā tērauda detaļas tiek ražotas atbilstoši augstajai John Deere kvalitātei, nodrošinot izturību un ilgu kalpošanas laiku.
Pieejams 6M, 6R sērijas traktoriem.
Nerūsējošā tērauda izplūdes caurule un siltumaizsardzība

 

Sēdekļi
Jauns traktora sēdeklis ir viens no labākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt savas veselības un darba efektivitātes labā. Mēs piedāvājam virkni rezerves sēdekļu, sākot no Super Air Comfort Seat līdz godalgotajam Active Seat. Vaicājiet savam izplatītājam, kurš labprāt sīkāk izskaidros visas funkcijas un sniegs jums demonstrāciju.
Super Air Comfort Seat, Active Seat sēdekļi
  
Sēdekļa pārsegsMēs piedāvājam diva veida sēdekļu pārsegus: īpaši pielāgotus un universālus. Pielāgotie pārsegi lieliski piegulēs jūsu sēdeklim, lai nodrošinātu ilgstošu aizsardzību. Apmeklējiet izplatītāju, lai atrastu savam sēdeklim piemērotu pārsegu! Sēdekļa pārsegs
  
Sēdekļa animācija
Daudzfunkcionālos John Deere sēdekļus ir ļoti viegli pielāgot visām jūsu vajadzībām, lai traktorā justos kā mājās. Aplūkojiet sēdekļa animāciju, lai uzzinātu vairāk par dažādiem iestatījumiem.
 

 

Elektriskais ledusskapis
Mūsu elektriskajā ledusskapī ar 5 litru tilpumu pietiks vietas gan dzērieniem, gan pārtikai garām darba dienām uz lauka. Ērtai uzstādīšanai tiek nodrošināta 12 voltu kontaktligzda, un tas ir aprīkots ar atsevišķu ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi, kas nozīmē, ka tas darbojas tikai tad, ja motors ir ieslēgts. Tas novērš akumulatora izlādi, ja ledusskapis ir nejauši atstāts ieslēgts visu nakti. To var uzstādīt arī kopā ar lauka biroja glabātuvi, lai izveidotu pilnībā integrētu darba un atspirdzinājumu vidi.
Elektriskais ledusskapis 

 

Lauka birojs
Padariet savu biroju laukā pēc iespējas produktīvāku. Lauka birojs nodrošina vietu, kur glabāt svarīgus dokumentus, lietotāja rokasgrāmatas, mobilos tālruņus un pat klēpjdatoru. Vāku var izmantot arī kā virsmu rakstīšanai vai darbam. Tā pamatnē ir iestrādātas pieslēgvietas elektroniskajām ierīcēm. Dienas beigās jūsu lauka birojs pārvēršas portfelī, ļaujot ērti paņemt līdzi svarīgos dokumentus.
Field Office

 

 

Piederumu uzstādīšanas kronšteini
Pieejami monitoru, tālruņu, radioaparātu un citu piederumu uzstādīšanai ērtā vietā.
Piederumu uzstādīšanas kronšteini

 

Planšetdatoru un mobilo tālruņu turētājs
Iekļaujiet kabīnē savus mobilos tālruņus, planšetdatorus, GPS un citas ierīces vieglāk nekā jebkad agrāk, lai tās varētu droši lietot un uzglabāt.
Planšetdatoru un mobilo tālruņu turētājs

 

Elektriskās kontaktligzdas un adapteri
Dažādajiem sīkrīkiem – tālruņiem, MP3 atskaņotājiem, agregātu kontrolieriem - nepieciešams daudz strāvas kontaktligzdu un adapteru. Daudzjaudas kontaktligzdas ir viegli uzstādāmas un vienlaikus ļauj darbināt līdz sešiem 12 voltu piederumiem.
Elektriskās kontaktligzdas un adapteri

 

Adapteri
Četras adapteru iespējas palīdz izpildīt papildu vajadzības:
 • trīs vadu standarta savienotājs cietsavienojumu komponentiem
 • cigarešu aizsmēķētāja stila adapteris
 • 3 kontaktu adapteris (apaļš)
 • 3 kontaktu adapteris (plakans)
Adapteri

 

Grīdas paklājiņipiešķiriet kabīnei jaunu izskatu ar oriģinālajiem rezerves grīdas paklājiņiem.
 • Piegriezti pēc vajadzības, ar John Deere logotipu
 • Patiesa priekšrocība: bēšā krāsa pieskaņota kabīnes iekšējai apdarei
 • viegli tīrāmi
 • izgatavoti no izturīga filca
 • noturīgi pret mazgāšanu ar augstspiediena strūklu aukstā ūdenī
Grīdas paklājiņi

 

REDZAMĪBAS UZLABOJUMI

Lai nekas nepaliek nepamanīts

Uzlabojiet redzamību un atvieglojiet agregātu manevrēšanu šaurās vietās, izmantojot sekojošos papildinājumus.

Ārējie atpakaļskata spoguļi
Lielie ārējie spoguļi nodrošina labāku ceļu satiksmes drošību un precīzāku agregātu pārvaldību. Jūs varat izvēlēties manuāli vai ar elektriski regulējamus teleskopiskos spoguļus. Elektriskā versija ir lieliski piemērota viena cilvēka izmantošanai.
Ārējie atpakaļskata spoguļi

 

Sakabes spogulis
Iegūstiet lielisku skatu uz aizmugures sakabi un agregātiem. Spogulis ir uzstādīts aizmugurējā loga labajā pusē.
Sakabes spogulis

 

Saulessargi
Pasargājiet savas acis no saules ar saulessargu palīdzību, kas ļauj samazināt karstuma uzkrāšanos kabīnē. Saulessargu var uzstādīt uz priekšējiem vai aizmugurējiem logiem, un ēnas novietojums ir regulējams maksimālam operatora komfortam.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Aizmugurējais vējstikla tīrītājs
Lielie aizmugures stikla tīrītāji nodrošina labu redzamību pat sliktos laika apstākļos un dubļainos darba apstākļos.
Aizmugurējais vējstikla tīrītājs

 

Videonovērošanas sistēmas
John Deere videokameru sistēmas ļauj labāk novērot ikdienas darbu un strādāt efektīvāk. Jūsu ieguvumi:
 • Uzticama transportēšana un darbība: ar videokameru sistēmas kamerām varēsiet pamanīt apkārt esošos cilvēkus un objektus.
 • Maksimāla ražība: izkraušanas gliemežtransportieris, velkams transportlīdzeklis vai ruļļu izmešana - jūs varat selektīvi uzraudzīt darba procesus transportlīdzeklī un uz tā.
 • Mazāks satraukums, izmantojot vadības ierīces: Neatkarīgi no tā, vai veicat aršanu, miglošanu, sēšanu, mēslošanu vai ražas novākšanu, varat skatīties uz priekšu un joprojām bez piepūles visu pārredzēt. Kamera, kas ļauj uzraudzīt darbības aiz kabīnes, padara jūsu darbu vieglāku, veicinot veselīgāku darba pozīciju un uzlabojot produktivitāti.
Videonovērošanas sistēmas

VEIKTSPĒJAS UZLABOJUMI

Vai vēlaties, lai jūsu John Deere traktors varētu paveikt vairāk? Varbūt esat mainījis savu piegājienu lauksaimniecībai vai iegādājies lietotu traktoru. Jūs varat uzlabot savu John Deere, lai jebkurā gadījumā panāktu labāku produktivitāti.

Stabilizēšana

Pareizs slodzes sadalījums ļauj sasniegt maksimālo traktora veiktspēju, jo veicina maksimālu jaudas nodošanu uz zemi, pozitīvi iespaidojot degvielas patēriņu, saķeri un braukšanas ērtības. Pareizais stabilizēšanas apjoms ir atkarīgs no traktora zirgspējas, tā ātruma, izmantojot lauka vilci, un izmantotā agregāta veida.

Priekšējie Quik Tach atsvari
Šos atsvarus iespējams viegli piestiprināt/noņemt no priekšējā svara atbalsta. Tie atbalsta optimizētu svara sadali starp priekšējo un aizmugurējo asi, jo izmantoto atsvaru apjomu iespējams viegli pielāgot konkrētajam pielietojumam.
Priekšējie Quik Tach atsvari

 

Paceļamie atsvari
Tie ir daudzpusīgākais stabilizēšanas risinājums. Tie ir pieejami ar 900 kg, 1150 kg, 1500 kg un 1800 kg svaru. Tos var uzstādīt tieši uz priekšējā atsvara atbalsta (900 kg un 1150 kg). Ja izmantojat centrālās saites kronšteinu (jau iekļauts 1500 kg, 1800 kg versijā), paceļamos svarus var uzstādīt arī uz aizmugurējās uzkares un priekšējās uzkares, lai uzlabotu saķeri.
Paceļamie atsvari

 

Aizmugurējo riteņu atsvari
Tos var uzstādīt tērauda vai lieto riteņu ārpusē. Lietiem un lieljaudas lietiem riteņiem tos var uzstādīt arī no iekšpuses. Vienmēr ir jāņem vērā riepu kravnesība.
Aizmugurējo riteņu atsvari

 

Divkāršo staru radara sensori Precīzi uzraugiet riteņu izslīdēšanu ar divkāršo staru radara sensoru:
 • ietaupiet degvielu
 • izvairieties no grunts noblīvēšanas
 • uzlabojiet savu vilces sniegumu
 • uzlabojiet efektivitāti
Divkāršo staru radara sensori

 

Lauka malu pārvaldības sistēma (HMS/iTEC):
funkcija, kas operatoram ļauj ierakstīt vai iestatīt darbību secību. Lauku darbi nekad nav bijuši tik vienkārši un produktīvi.
 • Samazina operatora nogurumu - vienā pogā tiek ietvertas vairākas traktora funkcijas
 • Precīzs sniegums
 • Vienkārša lietošana
Lauka malu pārvaldības sistēma (HMS/iTEC)

 

Sliedes pagarinājumi
Stādot un miglojot šie pagarinājumi ļauj vienlaikus apstrādāt vairākas rindas, neietekmējot jūsu kultivējumu vai uzbērumus. Arī pieļaujamā ass slodze nesamazinās. Pagarinātā sliede nodrošina arī labāku atbalstu un stabilitāti miglotājiem. Ir pieejami divi dažādi pagarinājumi, tie ir viegli saliekami un ātri uzstādāmi. Atkarībā no kopējā traktora platuma jums var būt nepieciešams papildu apgaismojums un brīdinājuma zīme.
Sliedes pagarinājumi

 

Papildu hidrauliskās eļļas tvertne
Papildu augstas ietilpības hidrauliskās tvertnes palielina jūsu rīcībā esošās hidrauliskās eļļas daudzumu prasīgiem uzdevumiem, piemēram, lielu piekabju izkraušanai.
Papildu hidrauliskās eļļas tvertne

 

John Deere priekšējā uzkare
Paplašinātai daudzpusībai pilnībā integrētā John Deere priekšējā uzkare un priekšējā jūgvārpsta (PTO) ir pieejamas arī uzstādīšanai uz lauka 6R un 6M sērijas traktoriem. John Deere kat. 3N priekšējā uzkare ir lieliski piemērota balasta pārvadāšanai un priekšējo agregātu izmantošanai, un tā piedāvā 4000 kg lielu celtspēju, lai nodrošinātu piemērotību plašam smagu agregātu klāstam. Turklāt John Deere priekšējās uzkares komplektā iekļauts:
 • bloķēšanas ierīce drošiem transportēšanas un darba apstākļiem
 • plūsmas ierobežotājs kritiena ātruma regulēšanai hidrauliskā "peldošā" pozīcijā
 • trīs pozīcijas vilces savienojumiem (nekustīgs, "peldošs , salocīts)
 • vilces savienojumi ar ātras savienošanas āķiem
 • vilkšanas punkts
 • piekabes septiņu spaiļu kontaktligzda
 • trīs augšējās vilces savienojumi
 • vertikāla aušējās vilces uzglabāšana
 • Var lietot kopā ar John Deere priekšējo jūgvārpstu un ir pilnībā saderīga ar John Deere frontālajiem iekrāvējiem
 • Pieejamais papildaprīkojums: piem., pļaujmašīnu ķēžu atbalsts, pārsega aizsardzība, akumulators, divi papildu SCV savienotāji.
John Deere priekšējā uzkare un jūgvārpsta
John Deere priekšējā jūgvārpsta
Pilnībā integrēto John Deere priekšējo jūgvārpstu elektrohidrauliski ieslēdz ar slēdzi labajā pusē esošajā konsolē vai CommandARM vadības ierīcē. John Deere priekšējai jūgvārpstai ir sekojošas funkcijas.
 • 1000 apgr./min ar izcilu saderību starp priekšējo un aizmugurējo jūgvārpstas ātrumu
 • Sešu rievu jūgvārpsta, kas spēj pārvadīt 80 kw jaudu
 • Jūgvārpstas griešanās virziens ir pretējs pulksteņa rādītāja virzienam, vērsts pret traktoru no priekšpuses
 • Gludi modulēta pieslēgšana viegliem un smagiem agregātiem
 • Hidrauliski vadāma jūgvārpstas bremze, lai izvairītos no pārmērīgas agregātu lietošanas
 • Tā ir integrēta iTEC stūrēšanas sistēmā / lauku galu pārvaldīšanas sistēmā
 • Piedziņas vārpstas ērtai pievienošanai jūgvārpstas vārpstai ir 60 grādu pagriešanas leņķis
John Deere priekšējā uzkare un jūgvārpsta

AIZSARDZĪBA UN UZGLABĀŠANA

Jūsu traktors un agregāti ir nozīmīgs ieguldījums. Tāpēc mēs piedāvājam produktu klāstu, kas pasargā jūs un jūsu tehniku. Mums ir viss nepieciešamais, lai samazinātu risku, vienlaikus maksimāli palielinot efektivitāti.

Imobilaizers
Imobilaizers ir elektroniska sistēma, kas novērš traktora neatļautu pārvietošanu un transportlīdzekļa zādzību. Katrā komplektā ir divas imobilaizera atslēgas. Ja tiek izmantota neatļauta atslēga, traktors pēc iedarbināšanas apstāsies un to nevarēs pārvietot.
Imobilaizers

 

Bloķējami vāciņi
Aizslēdziet degvielas tvertni vai transmisijas eļļas tvertni, lai novērstu vandālismu un dārgu šķidrumu sajaukšanos.
Bloķējami vāciņi

 

Durvju slēdzenes komplekts
Katrā komplektā ietilpst durvju rokturi un īpaša atslēga. Atslēgu sagataves var pasūtīt atsevišķi.
Durvju slēdzenes komplekti

 

Pagriežami priekšējie dubļusargi
Iegūstiet vislabāko manevrēšanas spēju un aizsardzību ar pagriežamiem priekšējiem dubļusargiem. Tie piedāvā plašāka stūrēšanas leņķa priekšrocības, ļauj strādāt šaurākās vietās un veikt asākus pagriezienus. Un jūs joprojām saņemat aizsardzību no netīrumiem un gružiem, ko nodrošina tradicionālie dubļusargi.
Pagriežami priekšējie dubļusargi

 

Aizmugurējo dubļusargu sānu paplatinājumi
Saglabājiet kabīni tīru un uzlabojiet redzamību ar dažādu izmēru aizmugurējo dubļusargu sānu paplatinājumiem.
Aizmugurējo dubļusargu sānu paplatinājumi

 

Atpakaļgaitas signāls
Kad aktivizēta traktora atpakaļgaita, tiek atskaņots brīdinājuma signāls, lai nodrošinātu tuvumā esošo personu drošību.
Atpakaļgaitas signāls

 

Akumulatora atvienošanas komplekts
Ārēji uzstādītais akumulatora atvienošanas komplekts ir ideāli piemērots, lai novērstu neparedzētu izmantošanu un izvairītos no akumulatora izlādēšanās ieslēgtu monitoru vai radio dēļ.
Akumulatora atvienošanas komplekts

 

Degvielas tvertnes apakšējais aizsargs
Īpaši ieteicams traktoriem, kas tiek izmantoti nelabvēlīgos apstākļos (piemēram, brikšņos, mežos, aizaugušos laukos). Tas ir izgatavots no izturīgām metāla plāksnēm un tiek uzstādīts zem degvielas tvertnes, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.
Degvielas tvertnes apakšējais aizsargs

 

Instrumentu kaste
Lai ērti piekļūtu saviem instrumentiem laukā, pievienojiet John Deere instrumentu kasti. Tās ir izturīgas, ilgstoši izmantojamas un padara jūsu instrumentu organizēšanu vienkāršu un ērtu.
Instrumentu kaste

 

Priekšējā instrumentu kaste
Daudz vietas, divi noņemami plaukti un novatorisks durvju un vāku dizains.
Uzglabāšanas konteiners

 

UZKARES RISINĀJUMI

Labu savienojumu izveide

Pareizas uzkares izvēle agregātu izmantošanai nav joka lieta. Par laimi, mūsu oriģinālās uzkares nodrošina lielisku uzticamību un ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāla, kas atbilst John Deere specifikācijām. Pārvadāšanas darbiem pieejami ļoti daudzi un dažādi fiksēti, regulējama augstuma, manuāli vai automātiski darbināmi sakabes varianti.

Regulējama augstuma daudzpozīciju uzkares
Automātiska daudzpozīciju uzkares 38 mm lodveida tapa, pieejama arī kā īpaši plata versija, piem. izmantošanai ar pastiprinātu jūgstieni vai kravas automašīnu piekabēm.
Regulējama augstuma daudzpozīciju uzkares
  
Regulējama augstuma lodveida un fiksējošā āķa uzkares ir lieliski pielāgotas darbam ar piekabēm un daudziem citiem agregātiem. Zemajā pozīcijā tās nodrošina optimālu vilci un braukšanas dinamiku traktora/piekabes kombinācijām. Regulējama augstuma daudzpozīciju uzkares
"Trīs vienā" uzkares sistēma
Ļauj izmantot piekabes un agregātus, kuriem nepieciešami dažādi uzkabes veidi. Tajā ietilpst piecu pozīciju sliede, kas piedāvā trīs sekojošās funkcijas.
"Trīs vienā" uzkares sistēma
 • Manuāla vai automātiska daudzpozīciju uzkare ar regulējamu augstumu
 • Lodveida vai fiksējošā āķa ieliktnis (bez regulējama augstuma), ja nepieciešams vienlaicīgi ar manuālo un automātisko uzkari
 • Jūgstienis, kad ir noņemts lodveida vai fiksējošā āķa ieliktnis

Zemā pozīcijā lodveida tipa uzkares ļauj vilkt agregātus ar statisku vertikālo slodzi līdz 4 t, fiksējošā āķa ieliktņi pieļauj statisku vertikālo slodzi līdz 3 t.

lodveida tipa ieliktnis Fiksējošā āķa ieliktnis
Lodveida tipa ieliktnis Fiksējošā āķa ieliktnis
Piespiedu stūrēšanas sistēmas lodveida uzkarēm
Pieejamas lodveida ieliktņiem un regulējama augstuma lodveida uzkarēm, turklāt tās ir pieejamas no vienas puses vai abām pusēm, ļaujot izmantot piekabes ar labās vai kreisās puses piespiedu stūrēšanas sistēmu.
Piespiedu stūrēšanas sistēmas lodveida uzkarēm

Piespiedu stūrēšanas sistēmas priekšrocības:

 • ļauj veikt asākus pagriezienus ar vairāku asu piekabēm
 • palielina augsnes aizsardzību
 • samazina riepu nolietojumu
 • Palielina operatora komfortu - jo, braucot atpakaļgaitā vai braucot pa ceļu ar lielu ātrumu, nav nepieciešams bloķēt piekabes asi, jo piekabes riteņi vienmēr pagriežas pagrieziena rādiusā.

Jūs izvēlējāties John Deere, jo gribējāt vislabāko. Tāpēc, veicot mašīnu apkopi, ir prātīgi izmantot tikai oriģinālās apkopes detaļas un smērvielas, kuras ir izstrādājis un apstiprinājis John Deere.

Traktora apkope

Izvērst visuSakļaut visu

FILTRI

Filtri ir efektīvas darbības pamats. Tā kā filtri ir radīti īpaši darbam ar jūsu traktoru, mēs stingri iesakām izmantot tikai oriģinālos John Deere filtrus. Eļļas, degvielas un gaisa filtri novērš kaitīgo daļiņu iekļūšanu dzinējā, vienlaikus arī samazinot degvielas patēriņu. Netīri filtri var palielināt degvielas patēriņu par līdz pat 5% uz katru filtru, tāpēc ir prātīgi nomainīt filtrus, tiklīdz tie sasniedz sava efektīvā kalpošanas mūža beigas.

 

 

SMĒRVIELAS UN DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMI

Katru mūsu piedāvāto smērvielu izstrādājuši un optimizējuši John Deere inženieri-speciālisti, lai tā atbilstu lielas noslodzes prasībām. Mūsu produkti ne tikai uzlabo jūsu traktora veiktspēju, bet arī pasargā to no nodiluma un paildzina jūsu ieguldījuma kalpošanas laiku. Tā arī palīdz samazināt apkopes izmaksas, pagarinot apkopes un šķidrumu maiņas intervālus.

 1. Hidrauliskā un transmisijas eļļa
 2. Transmisijas eļļa
 3. Smērvielas
 4. Dzesēšanas šķidrums
 5. Dzinēja eļļa

Plus-50 II ir uzlabota dzinēja eļļa, kas izstrādāta, lai pagarinātu eļļas maiņas intervālus, nodrošinātu ilgāku dzinēja ekspluatācijas laiku un piedāvātu uzlabotu sniegumu un aizsardzību  dīzeļdzinējos, ieskaitot zemu izmešu līmeņu dzinējus (III B posms / IV posms).

Hy-Gard ir universālā traktoru transmisijas eļļa (UTTO). Tā ir īpaši izstrādāta, lai aizsargātu jūsu John Deere transmisiju, slapjos sajūgus, slapjās bremzes un hidrauliskās sistēmas. Hy-Gard ir plaši testēta gan izstrādes laikā, gan pēc tās, lai paŗspētu JDM J20C minimālo standartu.

Cool-gard II ir izcils dzesēšanas šķidrums, kas pasargā pret koroziju un nogulsnēm gan vasaras, gan ziemas apstākļos. Tas aizsargā jūsu dzesēšanas sistēmu līdz 6 gadiem vai 6000 ekspluatācijas darba stundām.

Aizsargājot savu tehniku ar oriģinālajām John Deere smērvielām, jūs aizsargājat savas investīcijas.

 

AKUMULATORI

John Deere. Oriģināls ne bez iemesla.

Mēs zinām, ka jūsu akumulatoriem vajadzētu būt piemērotiem, un tie jums ir nepieciešami, lai uzticami kalpotu pat grūtajos apstākļos. Tāpēc John Deere akumulatori tiek izgatavoti atbilstoši īpaši augstajiem standartiem un tiek rūpīgi pārbaudīti pret mūsu stingrajiem tehniskajiem parametriem, kas ir bāzēti uz prasībām mašīnām

StrongBox akumulatori – Izcila tehnoloģija, kas atbilst īpašu lietojumu prasībām.

Ja vajadzīga kvalitāte, veiktspēja un uzticamība, jo īpaši tad, ja ir saskare ar ekstremāliem ceļa apstākļiem, StrongBox akumulatori ir ideāli. Nodrošinot labāku, pārbaudītu veiktspēju, tie ir izstrādāti, izmantojot visaugstākās kvalitātes materiālus un jaunākās tehnoloģijas lielas slodzes lietojumos.

Mūsu akumulatoru solījums

 • Atbilst John Deere prasībām un kvalitātes standartiem
 • Izcila palaides veiktspēja pat ekstremālos darbības apstākļos
 • Ekstremāla izturība pret vibrācijām
 • Liela uzlādes un izlādes noturība pat ar izslēgtu motoru
 • Uzlabota enerģijas piegāde

 

KRĀSAS UN ĶIMIKĀLIJAS

Izskats nav galvenais – taču jo labāk rūpēsieties savu John Deere aprīkojumu, jo labāk tas saglabās savu vērtību. Sākot ar salvetēm un tīrīšanas aerosoliem līdz rūpnieciskiem šķīdinātājiem un krāsām - mēs piedāvājam pilnu produktu klāstu, lai jūsu John Deere izskatītos un darbotos kā jauns.

Pat mūsu krāsās ieguldīts smags darbs

Vai esat domājis par sava John Deere atsvaidzināšanu vai pārkrāsošanu? Mūsu zaļais un dzeltenais ir unikāli, jo tikai John Deere krāsas tiek izgatavotas pēc oriģinālās formulas, kuru mēs izmantojam rūpnīcā. Lai katru reizi iegūtu nevainojamu krāsu atbilstību, uzstājiet uz oriģinālajām John Deere krāsām. Viss pārējais ir vienkārši zaļš. Vai dzeltens.

 

Neriskējiet

Neriskējiet

Pasargājiet savu aprīkojumu ar oriģinālajām detaļām, kas ir izstrādātas un konstruētas tā, lai darbotos ārpus konkurences. Mūsu rezerves daļas saglabās jūsu mašīnas veiktspēju, un to apliecina mūsu nosaukums.