Preses daļas

Ja gādāsiet par nevainojamu preses darba stāvokli, preses dīkstāves laiks samazināsies, bet katra ķīpa tiks aizrullēta tikpat nevainojami. Ieguldiet savā iekārtā — uzstādiet automātisko ķēžu eļļošanas sistēmu, kas samazina tehnisko apkopi ikdienā un pagarina veltņa ķēžu darbmūžu. Vai arī izvēlieties nažu asināšanas sistēmu — tā uzturēs nažus nevainojami asus un samazinās degvielas patēriņu.

Preses siksnas ar dimanta vītni

Preses siksnas ar dimanta vītni

Siksnas ir veidotas no trīsdaļu neilona un poliestera materiāla, kam pateicoties siksnas ir pietiekami izturīgas, izpildot ķīpu aizrullēšanu, un pietiekami elastīgas, paceļot graudaugus no savākšanas zobiem un cieši aizrullējot vienmērīga biezuma ķīpas.

Šķīvjotā siksnas uzmava

Šķīvjotā siksnas uzmava

Šīs siksnu uzmavas ir vienas no izturīgākajām mūsdienās – tās iztur, paceļot 4 tonnu traktoru!

Līdzīgi izstrādājumi

Līdzīgi izstrādājumi

Degvielas patēriņu samazinošie izstrādājumi tehniskajai apkopei Ar pienācīgu tehnisko apkopi prese darbosies ar maksimālo efektivitāti ilgāk un patērēs mazāk degvielas.

Graudaugu iepakošana

Graudaugu iepakošanas materiāli

Ar John Deere graudaugu iepakošanas materiāliem ikviena izveidotā ķīpa ir nevainojama. Tas attiecas ne tikai uz izskatu, lai gan izveidotās ķīpas ir precīzi apaļas un ir vieglāk apstrādājamas ar mazāku atkritumu daudzumu, bet arī uz lopbarības kvalitāti, kas tiek saglabāta.