Expert Check

Expert Check – veiktspējas uzturēšana

Ilgāks darbspējas laiks, maksimāla veiktspēja un mazākas izmaksas ikvienam mašīnas veidam. John Deere Expert Check palīdz jums nodrošināt jūsu mašīnu gatavību nākamās sezonas darbam.

Novērsiet remonta nepieciešamību

Novērsiet remonta nepieciešamību

Savlaicīgas pārbaudes veikšana var ietaupīt daudz naudas. Pēc smagas darba sezonas noslēguma jūsu mašīnai ir nepieciešama pārbaude, lai nodrošinātu tās gatavību nākamajam darba cēlienam. Mūsu eksperti veic rūpīgu testēšanu, lai pārliecinātos, ka ikviena daļa ir gatava nevainojamam darbam. Rūpnieciski pārbaudītajā pārbaudes sarakstā iekļauti visi drošības un veiktspējas kritiskie punkti.

Expert Check visiem mašīnu veidiem

Expert Check visiem mašīnu veidiem

Mūsu Expert Check diagnostikas sistēma ir pieejama vairāk nekā 30 Deere mašīnu modeļiem — traktoriem, kombainiem, ruļļu presēm, smidzinātājiem, zāliena aprīkojumam un pašgājējiem lopbarības kombainiem. Uzturiet maksimāli augstu darbspējas laiku un veiktspēju, kā arī zemas izmaksas neatkarīgi no tā, cik vecas ir jūsu mašīnas!

darbspējas laiks

Darbspējas laiks

Maksimāli palieliniet mašīnas pieejamību, samazinot dīkstāves laiku pat par 90 %. Uzticiet mums rūpes par jūsu mašīnu nevainojamu darbību un koncentrējieties uz svarīgāko — savu uzņēmējdarbību.

Ekspluatācijas izmaksas

Ekspluatācijas izmaksas

Novērsiet jebkādus netiešos bojājumus un samaziniet ekspluatācijas izmaksas, izmantojot mūsu profesionālo tehniķu veikto proflaktisko pārbaužu sniegtās priekšrocības. Viņi veiks rūpīgu jūsu lietotā John Deere traktora apskati, lai noskaidrotu, vai visas sitēmas darbojas pilnvērtīgi.

Komforts

Komforts

Izbaudiet maksimālas ērtības, pārvaldot savas kabīnes un priekšējās ass piekares sistēmas iestatījumus, lai nodrošinātu vienmērīgu un komfortablu braukšanu pat vissarežģītākajos darba apstākļos.

Dīkstāves laika novēršana

Dīkstāves laika novēršana

Graudaugu ražas novākšanas laikā jums vienkārši nav laika dīkstāvei. John Deere tehniķiem tiek nodrošinātas regulāras apmācības un viņiem ir pieeja rūpnīcas rīkiem, datu analītikas instrumentiem un programmatūrai, lai veiktu jūsu mašīnas statusa un vajadzību analīzi. Tādējādi iespējams samazināt jūsu mašīnu dīkstāves laika risku pat par 90 %.

Izcils rezultāts

Izcils rezultāts

Jūsu sezonālā aprīkojuma veiktspēja ir būtiskākais vislabāko darba rezultātu garants: optimāla pašgējēju lopbarības kombainu pļaušanas kvalitāte, kombaina kulšanas un atdalīšanas veiktspēja, smidzinātāja smidzināšanas shēma un precizitāte, kā arī apaļo ruļļu preses ruļļu veidošanas kvalitāte un vienmērība.

Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Zemākas ekspluatācijas izmaksas

Vaļīgs spriegotājs var ietekmēt siksnas un piedziņas skriemeļa veiktspēju, radot nepieciešamību pēc papildu remontdarbiem. Labāk novērst šo ķēdes reakciju jau savlaicīgi un izvairīties no dīkstāves, izmantojot John Deere Expert Check.

darbspējas laiks

Darbspējas laiks

Palieliniet sava zāliena aprīkojuma pieejamību, samazinot dīkstāves laiku pat par 90 %. Uzticiet mums rūpes par jūsu mašīnu nevainojamu darbību un koncentrējieties uz svarīgāko — savu uzņēmējdarbību.

Drošība

Drošība

Protams, jūsu darbinieku un jūsu drošība ir sevišķi svarīga. Strādājiet droši un izmantojiet John Deere nodrošināto Expert Check diagnostiku, lai veiktu visa apgaismojuma, sēdekļu un drošības jostu, drošības aizsargu, bremžu, iekrāvēju, riteņu skrūvju un daudzu citus drošību ietekmējošu faktoru pārbaudi.

Veiktspēja

Veiktspēja

Vai jūsu zāliens nav jūsu visvērtīgākais kapitāls? Tātad tas ir pelnījis, lai jūs par to parūpētos īpaši rūpīgi. Jūsu zāliena aprīkojuma pļaušanas kvalitātei, ko nodrošina John Deere Expert Check, ir milzīga nozīme.

Mēs izmantojam Expert Check diagnostiku visām mūsu ražas novākšanas mašīnām. Rūpīgi veiktas pārbaudes sniedz mums pārliecību, ka esam labi sagatavojušies sezonai.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Papildu resursi

Connected Support™

Savienojiet savu uzņēmējdarbību ar panākumiem. Mūsu Connected Support tehnoloģija spēj konstatēt potenciālas problēmas, kā arī var nosūtīt jūsu izplatītājam aicinājumu tās novērst, veicot reāllaika diagnostiku. Atbalsts jūsu aprīkojuma darbspējas uzturēšanā.

Uzzināt vairāk

John Deere finanšu risinājumi

Ilgtermiņā strādājot ar mūsu klientiem, mēs ne tikai pārzinām viņu uzņēmējdarbības nianses, bet arī izprotam klientu specifiskās finanšu vajadzības. Ja runa ir par mašīnas iegādi, līzingu vai īri, mēs varam piedāvāt risinājumu.

Uzzināt vairāk

Stellar Support

Jūsu precīzās lauksaimniecības atbalsta portāls, kas nodrošina jūs ar jaunāko programmatūru, rokasgrāmatām un apmācībām. Atrodiet visu nepieciešamo maksimālas uzņēmējdarbības efektivitātes nodrošināšanai un vienmēr esiet informēts par visām aktualitātēm.