Stādīšana un sēšana

Analizēšana un sagatavošana

Izmantojot ražas kartēšanas datus no John Deere Operations Center™ un apvienojot tos ar citiem pieejamajiem datiem (augsnes barības vielu paraugi, satelīta biomasas dati utt.), iespējams vienkārši izveidot mainīgas intensitātes sēšanas kartes. Jūs varat to izdarīt pats vai sadarbībā ar jūsu vietējā izplatītāja Precision Ag speciālistu.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Izpildīšana uz lauka

Izmantojot pilnīgas sēšanas kartes, jūs varat izveidot darba plānus atsevišķiem laukiem, norādot vadības līnijas jūsu stādāmajai mašīnai vai sējmašīnai, un nosūtīt tos uz traktoru. Pateicoties ISOBUS savietojamībai, sējmašīnas iestatījumi tiks parādīti traktora displejā, tiklīdz agregāts būs pievienots. Traktoram iebraucot laukā darbs tiek automātiski parādīts displejā. Vadītājam atliek tikai apstiprināt darbu un viņš var nekavējoties sākt strādāt.

Vissvarīgākā ir kvalitāte. Ir svarīgi rīkoties pareizi.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Klientu stāsti

Īstais mainīgas intensitātes sēšanas laiks ir tagad!

Īstais mainīgas intensitātes sēšanas laiks ir tagad!

Mainīgs intensitātes sēšana nenozīmē tikai ražas palielināšanu un izmaksu samazināšanu. Tas nozīmē arī pienācīgi reaģēt uz klimata pārmaiņu ietekmē samazināto nokrišņu daudzumu. Vairāki franču lauksaimnieki un darbuzņēmēji skaidro, kā stājas pretī izaicinājumam.

Katra sēkla ir dārgums

Katra sēkla ir dārgums

John Deere kopā ar uzņēmumu Saaten-Union meklē jaunus sēšanas procesa optimizēšanas veidus. Lai to paveiktu, tehniskajai kompetencei un zināšanām par lauksaimniecību ir jādarbojas roku rokā.