Aizsardzība un kopšana

Analizēšana un sagatavošana

Izmantojot ražas kartēšanas datus no John Deere Operations Center™ un apvienojot tos ar citiem pieejamajiem datiem (augsnes barības vielu paraugi, satelīta biomasas dati utt.), iespējams vienkārši izveidot mainīgas intensitātes kartes. Šos datus iespējams izmantot darbā ar smidzinātāju, minerālmēslu izkliedētāju vai šķidro kūtsmēslu laistītāju, kas aprīkots ar HarvestLab. Jūs varat to izdarīt pats vai sadarbībā ar jūsu vietējā izplatītāja Precision Ag speciālistu. Mehāniskās nezāļu ravēšanas lietojumam kultūraugu rindās vienmēr jāpārliecinās, vai agregātam ir iestatītas atbilstošas vadības līnijas. To vislabāk iespējams sasniegt, izmantojot AutoPath™, jo tādējādi tiek nodrošināti precīzi kultūraugu rindas stādīšanas līniju atrašanās vietas dati, ļaujot izvairīties no iespējamiem bojājumiem.


john-deere-sprayer-specialist-with-customer

Izpildīšana uz lauka

Izmantojot pilnīgu mainīgas intensitātes lietojuma karti, jūs varat izveidot darba plānus atsevišķiem laukiem, norādot vadības līnijas jūsu smidzinātājam, izkliedētājam vai ar HarvestLab aprīkotam šķidro kūtsmēslu laistītājam. Darba informāciju var nosūtīt tieši uz smidzinātāju vai laistītāju. Ja izmantojat velkamu smidzinātāju vai izkliedētāju, dati tiks nosūtīti uz traktoru. Pateicoties ISOBUS savietojamībai, velkamā smidzinātāja vai izkliedētāja iestatījumi tiks parādīti traktora displejā, tiklīdz agregāts būs pievienots. Traktoram iebraucot laukā darbs tiek automātiski parādīts displejā. Vadītājam atliek tikai apstiprināt darbu un nekavējoties sākt strādāt.

Mehāniskajai nezāļu ravēšanai ieteicams agregāts, kas aprīkots ar automātisko agregāta vadību, jo tas nodrošinās precīzu sekošanu sējmašīnas vai stādāmās mašīnas ierakstītajām kultūraugu rindām.

Tehnoloģijas man palīdz samazināt smidzināšanas radīto ietekmi.

danish-farm-manager
Mathias Truel
Mørup Agro, Business Manager


Viedās zemkopības risinājumi

Apskatiet dažādus risinājumus un noklikšķiniet uz tehnoloģijas, lai uzzinātu, kā tā var jums palīdzēt.

Klientu stāsti

Precīza nezāļu pārvaldības kontrole

Precīza nezāļu pārvaldības kontrole

Daniels Sū (Daniel Sous) Francijas dienvidrietumos izmanto John Deere Operations Center™ un tā savstarpējo savienojamību ar vairāk nekā 200 trešo pušu programmatūras produktiem, lai veiktu konkrētai vietai pielāgotus nezāļu ierobežošanas pasākumus.

Mērķtiecīga šķidro kūtsmēslu izmantošana palielina kviešu ražu

Mērķtiecīga šķidro kūtsmēslu izmantošana palielina kviešu ražu

Mērķtiecīga slāpekļa mēslojuma pielietošana kviešiem, izmantojot tuvā infrasarkanā starojuma (NIRS) tehnoloģiju, var palielināt ražu pat par 5 %. Holgers Huflemans (Holger Huffelmann) skaidro NIRS tehnoloģijas iestatījumus un iespējas.