Ražas novākšana

Analizēšana un sagatavošana

Ja ar kombainu vai pašgējēju lopbarības kombainu izmantotā hedera platums atšķiras no jūsu pārējiem agregātiem, pārliecinieties, ka jūsu ražas novācējam ir iestatītas pareizas vadības līnijas.
Veicot lopbarības novākšanu ar HarvestLab sastāvdaļu mērīšanu jūs arī vēlēsieties veikt novāktās skābbarības analīzi, lai sāktu izejvielu plānošanu ziemas sezonai.

Harvester Analysis and prepare

Izpildīšana uz lauka

Ražas novākšanas sākumā ir jākalibrē ražas un mitruma sensorus, kā arī HarvestLab sastāvdaļu mērījumus. Tāpat jums ir arī jāpārliecinās, ka lauka dati tiek automātiski saglabāti John Deere Operations Center™. Ja ražas novākšanu uzticat darbuzņēmējam, jūs varat piešķirt viņam pagaidu piekļuvi savam John Deere Operations Center™ kontam vai lūgt viņu pārsūtīt datus ražas novākšanas beigās.

Precision Ag palīdz mums, strādājot ar dažāda tipa augsnēm.

Uk-farm-manager
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Klientu stāsti

HarvestLab™: Augstākās kvalitātes skābbarība

HarvestLab™: Augstākās kvalitātes skābbarība

Pareizā barība iepriecina gan dzīvnieku, gan lauksaimnieku. Darbuzņēmējs Andreass Feils (Andreas Feil) to zina ļoti labi. Pateicoties HarvestLab™ 3000, viņš var analizēt kukurūzas ražu līdz pēdējai šķiedrai, kamēr tā joprojām atrodas laukā.

Misija: precizitāte

Misija: precizitāte

Lauksaimniecības darbuzņēmēja Flaskamp klienti jau vairāk nekā 10 gadus izbauda precīzās zemkopības priekšrocības. Uzņēmums nodrošina vienkāršu iesācēja līmeņa darbību, kā arī sarežģītu precīzās zemkopības uzdevumu atbalstu.