StarFire 7000 uztvērējs un signāliPrecision Ag tehnoloģija

  • Uzlabot reljefa kompensācijas modulis (TCM)
  • Vairāku konstelāciju (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: +/- 15 cm precizitāte:
  • SF-RTK: +/- 2,5 cm precizitāte un atkārtojamība 5 gadu laikā
  • RTK: Bāzes stacija vai Mobile RTK, t.sk. RTK Extend – 14 dienas

Paceliet savu uzņēmumu jaunā līmenī

John Deere precīzās lauksaimniecības risinājumi sākas ar jauno StarFire™ 7000 uztvērēju, integrēto vai universālo. StarFire™ 7000 uztvērējs piedāvā lielāku precizitāti, ātrāku ievilkšanas laiku un 5 gadu atkārtojamību no sezonas līdz sezonai. Tas nozīmē mazāk aparatūras, ātrāku sinhronizācijas atjaunošanu pēc ēnošanas notikuma un pārliecību, ka jūsu vadības līnijas un robežas nemainīsies no gada uz gadu. Tā kā precizitāte un atkārtojamība joprojām ir svarīgākā, lai panāktu secīgu augu precizitāti, StarFire™ 7000 piedāvā uzlaboto TCM kalibrēšanas funkciju. Ar palielinātu rezerves daļu skaitu jaunais StarFire™ uztvērējs nodrošina ilgtspējīgu un ekonomisku apkalpošanu.

SF7000 R2G034051

Uzlabots SF1 signāls

Ar SF7000™ mēs atkal uzlabojām sākuma līmeņa signālu SF1. StarFire™ 7000 uztvērējs, kas ir savietojams ar četru satelītsistēmu izvietojumu (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) signāliem, redz vairāk satelītu debesīs. Tādējādi to mazāk ietekmē ēnojuma efekti. Jūs gūstat labumu no labi zināmās +/-15 cm secīgu braucienu precizitātes.

SF7000 R2G034330

Visu laiku labākais līmenis: SF-RTK signāls

Jaunais SF-RTK korekcijas signāls nodrošina uzlabotu +/-2,5 cm secīgu braucienu precizitāti ar līdz pat 3 reizēm ātrāku sinhronizācijas laiku nekā ar iepriekšējo uztvērēju paaudzi, izmantojot SF3. Ierodoties laukā, varat ātrāk sākt lauka darbus. SF-RTK nodrošina 100 % uzlabotu pārklājumu, kas ievērojami samazina ēnojuma efektus.

Lai gan SF-RTK korekcija tiek nodrošināta, izmantojot satelītu, tas nodrošina garantētu 5 gadu atkārtojamību no sezonas līdz sezonai, tāpēc jūs varat izmantot vienas un tās pašas vadības līnijas vairākiem braucieniem ne tikai visas sezonas garumā, bet arī piecu gadu periodā, kas nodrošina precīzu sēklu un barības vielu izvietojumu, nemainot līnijas un nepārplānojot robežas.

SF7000 R2G030268

Bāzes stacija RTK & Mobile

Papildus SF-RTK, uztvērējs StarFire™ 7000 joprojām ir savietojams ar labi zināmo bāzes staciju RTK un LTE RTK modemu, ko piedāvā John Deere.

SF7000 R2G024563

Uzlabota aizsardzība pret zādzībām

Ar drošības PIN un Lock-Kit mēs piedāvājam divus pretaizdzīšanas aizsardzības līdzekļus StarFire™ 7000 uztvērējiem.

Izmantojot PIN aizsardzību, lauksaimnieki un darbuzņēmēji var izvēlēties iespējot drošības PIN koda funkciju un iestatīt unikālu četrciparu PIN kodu, lai iespējotu un atbloķētu ierīci, līdzīgi kā mobilajā ierīcē. Iespējojot šo kodu, tikai lietotāji ar definēto PIN kodu var piekļūt ierīcei, kad tā tiek ieslēgta.

StarFire™ 7000 universālo uztvērēju var papildus aizsargāt ar mehānisku bloķēšanas komplektu, kas novērš neatļautu uztvērēja izņemšanu no mašīnas.