R41 SĒRIJA AR 40i UN 50i SMIDZINĀTĀJIEM

R41 smidzinātājs

Bez ierobežojumiem

R41 sērija ar 40i/50i miglotājiem ir paredzēta izvadīšanai. TerrainControl™ Pro vai TerrainCommand™ Pro notur miglošanas stieņus stabilus lielā ātrumā, bet neatkarīgā riteņu piekare, Cat IV kabīne, jaunais daudzfunkcionālais rokturis un CommandARM nodrošina izcilu komforta līmeni operatoram. Augstākās klases nemainīga miglošanas kvalitāte un pārklājums ir jūsu rīcībā visas sezonas garumā, pateicoties tūlītējai miglošanas devas vadībai, ExactApply™ un PowrSpray™.

Plašu iespēju kabīne, paredzēta tieši jums

Plašu iespēju kabīne, paredzēta tieši jums

Tas ir jauns komforta un ērtību līmenis kabīnē: Izmantojot visas vadības ierīces tieši tur, kur tās vēlaties, ar pārsteidzoši netraucēto skatu un IV kategorijas kabīnes gaisa filtrācijas atbilstību, mūsu IV kategorijas kabīne nodrošina ērtu darba vietu, laideni braucot ar XtraFlex riteņu balstiekārtu, un nodrošina pilnu vadību ar CommandARM.

PowrSpray™

PowrSprayTM

Uzpildiet ātrāk, miglojiet vēl precīzāk. Unikālā 2 ķēžu PowrSpray™ sistēma atvieglo ātru un efektīvu uzpildīšanu, miglošanu un maisīšanu. Tas viss, nospiežot Solution Command pogu. PowrSpray™ nodrošina etalona precizitāti jebkurā ātrumā vai spiedienā ar minimālu pārklāšanos, pateicoties ExactApply™.

 • TerrainControl™ Pro un TerrainCommand™ Pro

  Izbaudiet nemainīgu pārklājumu, kas pielāgojas automātiski: izmantojot hibrīdrežīma sensorus, kas vienlaikus mēra attālumu līdz augsnei un graudaugiem, TerrainControl™ Pro regulē stieņu augstumu un stieņu sagāzumu, lai panāktu optimālu pārklājumu, un TerrainCommand™ Pro nodrošina arī papildu ģeometrijas pārvaldību.

  TerrainControl™ Pro un TerrainCommand™ Pro
 • ExactApply™

  Pārklājiet vairāk graudaugus ar labāku precizitāti, saglabājot mērķa devu un pilienu izmēru vēl nepieredzētā ātruma diapazonā, izmantojot impulsa platuma modulāciju, vienlaikus samazinot pārklāšanos un samazinot ievades izmaksas, izmantojot individuālo sprauslu vadību. Kopā ar pagrieziena kompensāciju ExactApply™ automātiski maina devu visgarām stienim, lai noteiktu pareizo apstrādes devu noteiktā apgabalā.

  ExactApply™
 • Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums

  Ar mūsu sistēmu, ko varat viegli savienot ar jebkuru slēgto sūknēšanas sistēmu, jūs izvairīsieties gandrīz no jebkādas saskares ar kultūraugu aizsardzības šķidrumiem. Tā ļaus jums uzpildīt un skalot, pieslēdzoties tieši tvertnei ar adapteri, ko plaši izmanto kultūraugu aizsardzības sistēmu ražotāji.

  Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums
Vairāk par jums, viss par rezultātiem

Vairāk par jums, viss par rezultātiem

Jūs jau precīzi zināt, kas jādara. Mēs uzbūvējām R41 sēriju ar 40i/50i smidzinātājiem, lai jūs varētu to izdarīt labāk. Izpētiet, kā nepārspējama stieņa pozicionēšanas kvalitātes, miglošanas precizitātes, jauna līmeņa operatora komforta un intuitīvas mašīnas vadības kombinācija nodrošina ienesīgākas miglošanas pieredzi.

MODELISŠĶĪDUMA TVERTNESTIEŅA PLATUMSSKALOŠANAS TVERTNESŪKŅA IZVADE

-

-

-

-

4000 l

Tērauds: 24 - 36 m
Oglekļa šķiedru stienis*: 36 m

400 l

1000 l/min uzpildīšanai

5000 l

Tērauds: 24 - 36 m
Oglekļa šķiedru stienis*: 36 m

400 l

1000 l/min uzpildīšanai

*kur vietēji atļauts