Augstas kvalitātes kukurūzas hederi

Plašs platumu un rindu atstarpju diapazons

Kukurūzas novākšanas platformas ir piejamas ar plašu platumu un rindu atstarpju diapazonu

Mūsu augstas kvalitātes kukurūzas hederus Vācijā ražo uzņēmums "Geringhoff". Šīs galvas ir pieejamas dažādos platumos un rindu atstarpēs, lai atbilstu jūsu kombainu jaudai, šīs galvas var darboties ar lielu braukšanas ātrumu visos apstākļos.  Minimāliem apkopes darbiem paredzēto Geringhoff ražojumu leģendārās izturības noslēpums ir precīzās inženierijas ceļā izstrādātās pārnesumkārbas, kurās izmanto iekšēju pašregulējošu slīdes sajūgu, lai aizsargātu iekārtas kustīgas daļas.

Modulāra piedziņas sistēma

Izturīga un ar vienkāršu apkopi

Tā vietā, lai savienotu savas rindu iekārtas ar pastāvīgo jūgvārpstu, šeit ir pārnesumkārbas ar Centaflex savienojumiem un Zerol zobpārvadu starp katru rindas iekārtu. Šādi tiek atslogota piedziņa un nodrošināta uzticama ražas novākšana. Rotori un naži ir aizsargāti arī ar nodilumizturīgu volframa karbīda tērauda pārklājumu. Modulārajai piedziņas sistēmai ar vienkārši veicamu apkopi nav vajadzīgas ķēdes vai siksnas. Piedziņu nodrošina izturīgas alumīnija pārnesumkārbas, un šie zema enerģijas patēriņa spēka pārvadi palīdzēs ietaupīt degvielu un palielināt efektivitāti.

Lielie, augstie stiebru atdalītāji vienmērīgi ieceļ kukurūzas vālītes mašīnā

Vienmērīga padeve

Perfekti paceļot uz augšu veldrē sagūlušu kukurūzu, augstie stiebru atdalītāji vienmērīgi ieceļ kukurūzas vālītes mašīnā. Unikālais integrētais slīdes sajūgs automātiski nospriego savākšanas ķēdes, kurām nav nepieciešama atkārtota pielāgošana. Rotori virza materiālu lejup ar astoņiem asiem, izturīgiem ar volframa karbīdu pārklātiem asmeņiem, kas bez grūtībām sagrauj kukurūzas augu, samazinot smalcinātājam veicamo darbu, tādējādi ietaupot degvielu un samazinot enerģijas patēriņu. Laidenu padeves darbību veicina arī vienmērīgs diametrs un ātrums visā rotora platumā, kā arī lielie, regulējamie ievades gliemežtransportieri.

Viegla pielāgošana ašķirīgām kultūrām dažu sekunžu laikā

Ātra pārveide citas labības novākšanai

Hederu var pielāgot atšķirīgam kultūraugam dažu sekunžu laikā. Piemēram, stiebru dalītāja iestatījumus var mainīt, vienkārši ar roku pagriežot rokratu. Atstatuma no ķēdes līdz ķēdei regulēšanas ierīce arī ir ērti novietota blakus ievades gliemežtransportierim. Savākšanas ķēdes tiek automātiski nospriegotas, un pārslēgšanās no kukurūzas uz saulespuķēm ir vienkārša. Ja vēlaties mainīt hedera ātrumu, ir pieejama opcionāla 2 un 4 ātrumu pārnesumkārba.

Rindu skaitsRindas platums, cmDarba platums, mHorizontālais smalcinātājsVertikālais smalcinātājs

4, 6, 8, 12 vai 16

70, 75 vai 80

2,80 līdz 12,80

Mais Star SC, Mais Star Horizon, Horizon Star II

Rota Disc, Horizon Star II