Ar lentēm aprīkoti paceļoši (HD) hederi. Īpaši efektīva graudaugu padeve

HD sērijas varoņa attēls
Nepārspējama sekošana zemes virsmai

Nepārspējama sekošana zemes virsmai

HD hederu abi šķīrēji darbojas kā neatkarīgi griezējstieņi: Tie pielāgojas slīpumā līdz 10°, nodrošinot lielisku veiktspēju, kuļot sagūlušus graudaugus, un atstāj vienmērīgus rugājus uz nelīdzenas virsmas. Kopā ar agregāta rāmi vertikālā kustība pie šķīrēju malām ir, piemēram, 2620 mm hederam HD40X.

Graudus saglabājošā paceļošā lente

Graudus saglabājošā paceļošā lente

Lentēm ir patentēts rievojuma raksts. Tas palīdz notvert mazos graudus, piemēram, rapsi, un neļauj tiem izbirt uz lauka. Raksts arī novērš nepieciešamību pēc papildu graudu taupīšanas sistēmām, piemēram, gaisa pūtējiem.

Pirksti nevainojamai padevei

Pirksti nevainojamai padevei

Pirkstu izkārtojums augšējā gliemežtransportierī nodrošina pastāvīgu padevi uz centrālo trumuli, kuļot augstus un kuplus graudaugus. Trumulim ir divi ātrumi un divas augstuma pozīcijas dažādiem graudaugu veidiem.

Pielāgošanās zemes virsmai

Pielāgošanās zemes virsmai

Gabarītu riteņi ir aprīkoti ar flotācijas riepām un nodrošina papildu atbalstu. Regulējami no kabīnes, tie var tikt pilnībā ievilkti, lai pietuvotos zemei ražas novākšanai, un zemu augošiem augiem, vai arī var tikt pacelti augstražīgiem augiem, piemēram, rapsim.

Ar virām aprīkots paceļošs (HD) heders Īpaši efektīva graudaugu padeve

Ar lentēm aprīkots paceļošs (HD) heders Īpaši efektīva graudaugu padeve

Mūsu ar virām aprīkoto paceļošo (HD) hederu plašais klāsts tika izstrādāts, lai atbilstu X un S sēriju milzīgajai caurlaidspējai. Tie pielāgojas zemes reljefam kā neviens cits heders.

MODELISPļaušanas platums, mTransportiera lentes ātrums, m/minTransportiera lentas platums, mmAr tapām aprīkots augšējais graudaugu padeves gliemežtransportieris, 432 mm Ø

10,70

72-228

1200

Izvēles aprīkojums

12,20

72-228

1200

Izvēles aprīkojums

13,70

72-228

1200

Izvēles aprīkojums