Heders ar cieto nažu stiebru pacēlāja lenti John Deere kombainiem

John Deere heders ar cieto nažu stiebru pacēlāju, 700D sērija

 

700D sērijas cieto nažu stiebru pacēlājs 

700D sērijas John Deere kombaina heders ar cieto nažu stiebru pacēlāja lenti ir pieejams 4 dažādos platumos no 7,60 līdz 12,20 m.

 

Divu nažu sistēma ar sinhronizētu motoru vadību samazinātai vibrācijai

Ātrāka ražas novākšana, mazāka vibrācija

Divu nažu sistēmas un dubulto nažu apvienojums pļauj ļoti ātri un līdzeni, tāpēc varat novākt kultūraugus, pārvietojoties ātrāk. Griezējstienis ir sadalīts divās daļās, kuras vada sinhronizēti motori, lai samazinātu vibrāciju.

Atbilstoši kombaina braukšanas ātrumam pielāgojams sānu siksnu ātrums

Radīts lielai caurlaidspējai

Sānu siksnu ātrumu var regulēt tieši kabīnē, lai to pielāgotu kombaina braukšanas ātrumam. 25 mm dziļie izvirzījumi nodrošina labāku saskari ar graudaugiem, lai tos vienmērīgi transportētu uz centrālo padeves trumuli. Hedera leņķi un pļaušanas augstumu darba laikā var pielāgot no kabīnes. Ar līdz pat 38 mm zemu pļaušanas augstumu, tas nodrošinās pievilcīgi koptu lauku un būs lieliski piemērots, lai nokultu zemu augošus vai sakritušus graudaugus.

Vienmērīgs rugāju augstums, pateicoties HydraFloat un atbalsta riteņiem

Integrēta balstiekārta vienmērīgam rugāju augstumam

HydraFloat hedera augstuma noteikšana un piekares cilindri agregāta rāmī ļauj vadīt kombainu un hederu neatkarīgi vienam no otra. HydraFloat un atbalsta riteņi, kas regulējami tieši no kabīnes, darbojas kopā, lai palīdzētu nodrošināt nemainīgu rugāju augstumu.

Atkarībā no vietējiem ceļu satiksmes noteikumiem, atbalsta riteņus var pārveidot hedera transportēšanai, neizmantojot instrumentus.

Lai saņemtu plašāku informāciju, izvēlieties hedera modeli, kas vislabāk atbilst jūsu ražas novākšanas apstākļiem.

MODELISPļaušanas platums, mLentes transportiera ātrums, m/minLentes transportiera platums, mmGriezējstieņa nažu ātrums, griezieni/min

7,60

0-223

1016

1960

9,15

0-223

1016

1960

10,70

0-223

1016

1960

12,20

0-223

1016

1960