Stumjamie un braucamie zāliena pļāvēji

Riding Greens Mower

 

 

Pļāvums, kas atstāj iespaidu ar līdzenumu

Katram pirmšķirīgam golfa laukumam ir nepieciešami pirmšķirīgi zālieni, tāpēc John Deere zāliena pļāvēji ir izstrādāti, lai nodrošinātu neticami līdzenu pļaušanu. Mūsu zāliena stumjamie pļāvēji spēj ideāli izsekot nelīdzenas kontūras, savukārt mūsu braucamie zāliena pļāvēji īsākā laikā un ar mazāku piepūli spēj apstrādāt lielāku platību.

VIETTURIS, CITS TEKSTS

Gaisma pārslēdzas uz zaļu, precīza pļaušana

Pateicoties izturīgajiem cauruļveida tērauda rāmjiem, zema profila riepām un platajam saķeres laukumam, mūsu braucamie zāliena pļāvēji ir saudzīgi pret jūsu zālienu. Plašās operatora stacijas un vieglas pieejas konstrukcija samazina spiedienu arī uz operatoriem un servisa tehniķiem.

2500E, tuvplāns, golfa laukums, stumajmais un braucamais pļāvējs, golfs un sports

Samazināta dubultā ritēšana

Riepas atrodas griezējierīces iekšpusē, lai samazinātu vai novērstu dubulto ritēšanu taisna gājiena laikā.

2500B, tuvplāns, golfa laukums, stumajmais un braucamais pļāvējs, golfs un sports

Izcila kontūras izsekošanas spēja

Ekskluzīvā sfēriska savienojumu piekares sistēma nodrošina izcilu kontūru izsekošanas spēju, stūrēšanu ar kustību līdz pat 18  grādiem no vienas puses uz otru.

220 E-Cut Hybrid, lauks, golfa laukums, stumjamie un braucamie zāliena pļāvēji, golfs un sports

Mazāk soļu līdz ideālam zālienam

Jūsu zāliena kvalitāte ir viena no pirmajām lietām, ko cilvēki pamana. Mūsu stumjamie pļāvēji nodrošina saudzīgu, precīzu pļaušanu, ko spēlētāji un komandas uzskata par vienlīdz iespaidīgām īpašībām, kā arī izcilu darba ražīgumu gadiem ilgi.

220SL, operatora vadība, studio, stumjamie un braucamie zāliena pļāvēji, golfs un sports

Vienkārša vadība

Vadības ierīces ir pārvietojamas uz priekšu, lai nodrošinātu vieglu un efektīvu ekspluatāciju, un integrēts operatora klātbūtnes konstatēšanas rokturis ļauj mašīnu automātiski apturēt un izslēgt griešanas cilindru, ja drošības rokturis tiek atlaists. Cilpas veida rokturis uzlabo operatora komfortu.

E-Cut elektriskais

E-Cut™ elektriskais

185 un 225 E-Cut™ stumjamie griezējcilindra tipa pļāvēji darbojas ar 58 V litija jonu akumulatoru. Viena uzlāde šiem pļāvējiem ļaus apstrādāt vairāk nekā 4500 m².

E-Cut Hybrid, studio, stumjamie un braucamie zāliena pļāvēji, golfs un sports

E-Cut™ Hybrid

Elektriskā tītavu piedziņa nozīmē, ka vienmēr strādājat ar ideālo ātrumu – 2200 apgr./min, pat slīpumā un dzinēja slodzes izmaiņu gadījumā. Kad jāveic pieslīpēšana, vienkārši nospiediet pogu, lai pagrieztu tītavu virzienu – tas ir tik vienkārši.

SL PrecisionCut, studio, detalizēti, stumjamie un braucamie zāliena pļāvēji, golfs un sports

SL PrecisionCut™

Nemainīgi gudra darbība – visi SL PrecisionCut™ stumjamie zāliena pļāvēji ir aprīkoti ar divu ķēžu piedziņu un priekšējo pagrieziena punktu, lai mazinātu operatora ietekmi uz priekšējo rullīšu spiedienu un palīdzētu iegūt pēc iespējas vienmērīgāku pļāvumu.

Stumjamo zāles pļāvēju produktu klāsts

ModelMotorsMAXIMUM RATED POWER PER SAE J1349* Pļaušanas platumsSpole

Lithium Ion Battery

58 Volt, 3.56 kWh

46 cm (18")

Standard reels, 11 blades, 127 mm (5")

Lithium Ion Battery

58 Volt, 3.56 kWh

56 cm (22")

Standard reels, 11 blades, 127 mm (5")

John Deere Dealership

Find Your Nearest Dealer

Locate Your John Deere Dealer

* Engine horsepower and torque information are provided by the engine manufacturer to be used for comparison purposes only. Actual operating horsepower and torque will be less. Refer to the engine manufacturer’s web site for additional information.