VEICIET PĀRBAUDI UN SAŅEMIET SAVIENOJAMĪBAS ATJAUNINĀJUMU PAR PUSCENU!

VEICIET PĀRBAUDI UN SAŅEMIET SAVIENOJAMĪBAS ATJAUNINĀJUMU PAR PUSCENU!

Nenokavējiet šo ierobežota laika piedāvājumu. Piesakieties!

Veiciet mūsu savienojamības pārbaudi tūlīt un ietaupiet

Ja jūsu mašīna ir savienojama, bet tai vēl nav uzstādīta nepieciešamā aparatūra, jūs varat saņemt JDLinkTM papildaprīkojuma komplektu par puscenu, ieskaitot uzstādīšanu!
Savienošana atmaksājas – tas nozīmē piekļuvi Operations Center un rīkiem, kas ietaupa laiku, palīdz gudrāk pārvaldīt resursus un ļauj pieņemt labākus rentabilitātes lēmumus. Papildu ieguvums: John Deere Connected SupportTM, kas apvieno vismodernāko analīzi, ziņojumu rīkus un proaktīvu izplatītāja atbalstu.

Lai sāktu, ievadiet savu sērijas numuru (-us)!

*nepieciešams

Lūdzu, izvēlieties izplatītāju, lai saņemtu savus mašīnu rezultātus.

Kad būsiet apstiprinājis savu izplatītāja izvēli, mēs jums nosūtīsim e-pastu ar jūsu statusu un izplatītāja kontaktinformāciju.

Diemžēl nevarējām atrast izplatītāju jūsu reģionā. Lūdzu, turpiniet, lai saņemtu rezultātus pa pastu.

John Deere speciālists sazināsies ar jums, lai atrastu izplatītāju!

*nepieciešams

Paldies!

Jūs saņēmāt šo e-pastu, jo esat reģistrējies kā daļa no mūsu John Deere Walldorf GmbH & Co. KG savienojamības pārbaudes.

Lai pabeigtu reģistrāciju un iegūtu personīgos rezultātus, lūdzu, noklikšķiniet uz tālāk esošās saites. Atsaukšana ir iespējama jebkurā laikā, pat pēc apstiprināšanas.
Ja neesat reģistrējies pakalpojumiem, varat ignorēt šo e-pastu.

Tava John Deere komanda

Jūsu savienojamības pārbaudes rezultāti

Nenokavējiet šo ierobežota laika piedāvājumu! Sazinieties ar savu John Deere izplatītāju:

John Deere speciālists sazināsies ar jums, lai atrastu izplatītāju!

Jūsu informācija:

Pārbaude beigusies - šeit ir jūsu rezultāti:

Atgrieziet mani kampaņas lapā

Savienojamība atmaksājas

Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par savienojamības priekšrocībām – strādājiet gudrāk un izdevīgāk, vienlaikus palielinot savu darbspējas laiku.

Strādājiet gudrāk un ietaupiet laiku ar Operations Center

Tiešā veidā pārsūtiet lauka dokumentācijas datus tiešsaistē no savas mašīnas uz Operations Center un piekļūstiet tiem no jebkuras ierīces. Plānojiet savu darbu un sūtiet informāciju par darbu tieši uz noteiktām mašīnām, reālllaikā pārraugiet to atrašanās vietu, statusu un darba gaitu, lai pieņemtu gudrākus un informētākus lēmumus.

Maksimāli palieliniet savu darbspējas laiku ar John Deere Connected Support™

Proaktīvi novērsiet problēmas, pirms tās var traucēt jūsu produktivitātei:
John Deere Connected Support™ palīdz jums un jūsu izplatītājam uzraudzīt jūsu mašīnas stāvokli, izmantojot tādus rīkus kā Expert Alerts un mašīnas paneli. Ja rīki reģistrēs ko neparastu jūsu mašīnā, ar jums nekavējoties sazināsies un saņemsiet proaktīvu atbalstu, kas nepieciešams, lai saglabātu produktivitāti.

"Izmantojot John Deere Connected Support™, mēs varam noteikt potenciālus sarežģījumus mašīnā un atrisināt tos, pirms tie kļūst par problēmu."

John Deere Connected Support™ speciālists
John Deere Connected Support™ speciālists
Operations Center

Operations Center

Izmantojot Operations Center, jūs varat iepriekš plānot savu darbu un nosūtīt darba informāciju tieši uz atsevišķām mašīnām. Tas ietaupa jūsu laiku, novēršot iestatīšanas aizkavēšanos laukā un samazinot operatora kļūdas. Reāllaikā pārbaudiet savu mašīnu atrašanās vietas un statusu un pieņemiet labākus un informētākus lēmumus. Jūs pat varat koplietot dokumentācijas datus ar klientiem, lai viņi zinātu, kādu darbu esat paveicis.

Connected Support

John Deere Connected Support™

Izmantojot John Deere Connected SupportTM rīku iespējas, jūs maksimāli palielinat savas iekārtas darbspējas laiku. Mašīnas panelis ļauj jūsu John Deere izplatītājam uzraudzīt mašīnas, pamatojoties uz faktisko darbības stāvokli. Izmantojot Expert Alerts, iespējams identificēt potenciālus mašīnas defektus un tos novērst, pirms tie kļūst par problēmu. Šī godalgotā tehnoloģija samazina diagnostikas un remonta laiku vidēji līdz pat par 20 %.