Neriskējiet
NERISKĒJIET

Jūs sajutīsiet atšķirību

 

Vai jūs zinājāt, ka mēs izmantojam patentētu termisko apstrādi mūsu oriģinālo John Deere asmeņu kalšanai? Procesa laikā tiek iegūti ārkārtīgi asi asmeņi, kas saglabā asumu ilgāk – nevainojamai atbilstībai un vienmēr izcilam griezumam.

 


Precīzs griezums

Mūsu asmeņu mala ir velmēta, lai samazinātu atskabargu un asu stūru risku, kas palīdz pagarināt asmeņu kalpošanas laiku un radīt asāku griešanas virsmu.

Ilgnoturīgs asmens

Tas pats malas dizains ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi uz asmens virsmas, iegūstot asmeni, kas saglabā asumu, samazinot nepieciešamību pēc asināšanas un ietaupot jūsu laiku un naudu.

Patentēta termiskā apstrāde, kas nodrošina ideālu oglekļa līmeni, arī palīdz pagarināt mūsu asmeņu kalpošanas laiku. Pareizais oglekļa daudzums ir svarīgs, lai radītu asmeni ar izcilu nodilumizturību un noguruma līmeni – pārāk liels daudzums nozīmē vājāku asmeni, pārāk mazs daudzums rada ātru asmens nolietošanos, kā rezultātā asmeņi tiek vairāk mainīti.

Ideāla atbilstība

Katrs John Deere asmeņu montāžas caurums augšpusē ir iespiests, ļaujot asmenim cieši piegult pie vārpstas. Šī ideālā atbilstība samazina trokšņus, pagarina citu pļāvēja daļu kalpošanas laiku un novērš nenopļautas zāles strēles, lai iegūtu kārtīgāku izskatu.