Neriskējiet

NERISKĒJIET

Jūs sajutīsiet atšķirību

 

Vai jūs zinājāt, ka oriģinālās John Deere miglošanas sprauslas ir paredzētas īpašiem lietojumiem? Šādā veidā tās var nodrošināt augstu precizitāti ar daudz mazāku produkta apjomu. Turklāt tās ir izgatavotas tieši jūsu mašīnai.

 


Augstas veiktspējas miglošanas sprauslas

Straight Stream Ceramic

Straight Stream Ceramic

Tie ir ideāli piemēroti mēslojuma izkliedei pēc uzdīgšanas. Kompaktais sešu plūsmu uzgalis ir lieliski piemērots mēslojuma iestrādei stingriem kultūraugiem, un pazeminātā izsmidzināšana samazina lapu apdegumus.

Ultra Low Drift

Ultra Low Drift

Tie ir ideāli piemēroti sistēmiskai herbicīdu izkliedei pirms uzdīgšanas. Venturi tehnoloģija ievērojami samazina pašplūsmu; ar gaisu piepildītie pilieni un unikālais biezais izsmidzināšanas raksts nodrošina efektīvāku miglošanu ar samazinātu pašplūsmu.

Extended Range

Extended Range

Ideāli piemērots pastāvīga izsmidzināšanas leņķa uzturēšanai plašā spiediena diapazonā līdz 1 bar. Pilienu lielumu var regulēt atkarībā no spiediena, un sprausla nodrošina labu izsmidzināšanas sadalījumu, veidojot lielākus pilienus zemā spiedienā.

GuardianAir Twin

GuardianAir Twin

Ideāli piemērots fungicīdu un desikantu izkliedēšanai platlapju kultūrām un lietojumiem, kur izsmidzināmais līdzeklis jānogādā kultūraugu vainagā vai augstos augos. Sprausla vienā viegli uzstādāmā dizainā apvieno vienmērīgu miglojuma pārklājumu un samazinātu pašplūsmu.

Low-drift Air

Low-drift Air

Īpaši piemērots pavasara miglošanai graudaugiem, sprausla apvieno vienmērīgu miglošanas pārklājumu ar samazinātu pašplūsmu, un to vislabāk izmantot pie 3 bar, lai nodrošinātu optimālu miglošanas pārklājumu.

3D

3D

Lieliski piemērots sarežģītu vertikālu mērķu, piemēram, augsnes kukuržņu un nelielu nezāļu, miglošanai. Ar iebūvētu ventilatora slīpumu un leņķi, 3D miglošanas sprauslas sablīvē miglošanas rakstus, lai būtiski samazinātu mazos pilienus, radot par 50–75% mazāku pašplūsmu nekā parastās plakanās ventilatora sprauslas.