Neriskējiet

NERISKĒJIET

Jūs sajutīsiet atšķirību

 

Vai jūs zinājāt, ka oriģinālajiem John Deere hidrauliskajiem filtriem ir īpaša lieljaudas konstrukcija ar metāla vāciņiem un filtra elementu, kas ir noblīvēts pie gala plāksnes? Tas garantē lielāku hidrauliskās sistēmas veiktspēju un labāku aizsardzību.

 


Filtri

John Deere hidrauliskie filtri

John Deere hidrauliskiem filtriem ir pieci līmes kausējumi, lai nodrošinātu vienmērīgas atstarpes augstākām darba spējām. Citiem filtriem var būt tikai divi kausējumi. Mūsu hidrauliskie filtri ir paredzēti tieši John Deere hidraulisko sistēmu aizsardzībai no komponentu nodiluma un hidrauliskā pārspiediena plūsmas. Tie savāc piesārņojumu un novērš nogulšņu un skābju bojājumus agregātiem.

Priekšrocības

 • Pat materiāla gofrējums nodrošina lielāku piesārņojuma uztveršanu un garākus apkopes intervālus
 • Papildus karstās līmes kausējumi pastiprina filtra materiālu un nodrošina vienmērīgas atstarpes

Efektīvas darbības sirds

Eļļas, degvielas un gaisa filtri novērš kaitīgo daļiņu iekļūšanu dzinējā, vienlaikus arī samazinot degvielas patēriņu. Netīri filtri var palielināt degvielas patēriņu par līdz pat 5% uz katru filtru, tāpēc ir svarīgi mainīt filtrus, tiklīdz tie nonāk pie sava efektīvā kalpošanas mūža beigām. Tā kā filtri ir radīti īpaši darbam ar mūsu dzinējiem, mēs stingri iesakām izmantot tikai oriģinālos John Deere filtrus. Zemākas kvalitātes kopijas vienmēr beigās radīs lielākas izmaksas, nevis ietaupījumus.

John Deere degvielas filtri

John Deere degvielas filtri

John Deere degvielas filtriem ir ciešas ribas, materiāls ar pārklājumu un ciešs blīvējums starp filtra materiālu un korpusu.

Ūdens var izraisīt nopietnus bojājumus degvielas sistēmām. Tieši tāpēc John Deere degvielas filtri ir izveidoti ne tikai, lai uztvertu ūdeni, bet arī lai to atgrūstu. Filtra materiāls ar speciālu pārklājumu droši notur ūdeni ārpusē, vienlaicīgi nodrošinot rūsas un mikrobu augšanu, kas var izraisīt palielinātu degvielas patēriņu.

Priekšrocības

 • Blīvs un vienmērīgs filtra materiāla kārtojums nodrošina augstu ūdens un putekļu daļiņu uztveršanas spēju, pirms tās nonāk degvielas sistēmā
 • Filtra materiāls ar pārklājumu aktīvi atgrūž ūdeni un novērš tā izsūkšanos cauri degvielā
 • Ciešs blīvējums starp korpusu un filtra materiālu novērš nefiltrētas degvielas nonākšanu dzinējā
John Deere eļļas filtri

John Deere eļļas filtri

John Deere eļļas filtriem pat materiāla attālums ir bez spraugām, kas ļautu izkļūt cauru piesārņotājiem. Citiem filtriem var būt neregulāras atstarpes, kā parādīts filtram pa labi.

Netīra eļļa padara dzinēja darbu smagāku, patērē vairāk degvielas un saīsina apkopes intervālus. John Deere eļļas filtri ir paredzēti tik mazu daļiņu uztveršanai kā viena piektdaļa no cilvēka mata biezuma. Zemākas kvalitātes filtriem ir mazāka netīrumu uzkrāšanas spēja, un tie ļauj kaitīgajām daļiņām iekļūt dzinējā.

Priekšrocības

 • Pat gofrējums un materiāla attālums nodrošina pastāvīgu filtrāciju un labāku veiktspēju
 • Spirālveida gofrētā centrālā caurule palielina noturību, lai novērstu filtra materiāla sabrukšanu
 • Gumijas blīves rada labāku blīvējumu nekā plastikāta blīves, kas atrodamas zemākas kvalitātes filtros
John Deere gaisa filtri

John Deere gaisa filtri

John Deere gaisa filtri ir vēl viena augstas kvalitātes aizsardzība pret piesārņotājiem, kas cenšas nonākt jūsu dzinējā. Tie samazina dzinēja nodilumu, savācot putekļus, netīrumus un citus piesārņotājos no iesūcamā gaisa. Tie ir ļoti efektīvi, kad runājam par nevēlamu daļiņu uztveršanu.

Priekšrocības

 • Vienmērīgi locījumi un jaunākās paaudzes filtra materiāls nodrošina augstu efektivitāti un ilgākus apkopju intervālus
 • Pareiza gaisa plūsma nodrošina minimālus plūsmas ierobežojumus, vienlaicīgi savācot vairāk piesārņojuma nekā vadošo konkurentu gaisa filtri
 • Ciešs blīvējums neļauj piesārņojumam pakļūt garām filtram