Speciālista veikta kombainu pārbaude

Expert Check for combines

Speciālistu veikta pārbaude: Pievēršanās darbspējas laikam

Viss, ko jūs darāt visu gadu, paredzēts vienam mērķim: ražas laikam. Tas ir laiks, kad ir nozīmīga ikviena darba ražīguma stunda un maksimāla efektivitāte. Kad plānojat novākt ražu, jūsu kombainam ir jābūt vislabākajā darba stāvoklī. To jums palīdzēs sasniegt speciālistu veikta pārbaude (Expert Check).

Mūsu speciālisti: Prasmēm atbilstoši dati

Jūsu tirdzniecības pārstāvja speciālisti izmanto atjauninātus rūpnīcas pārbaudes sarakstus un iepriekšējo sezonu lauku datus, un šie dati ir pieejami tikai John Deere tirdzniecības pārstāvjiem. Speciālisti veic visaptverošu tehnisko diagnostiku, ko izmanto, lai sagatavotu pilnu atskaiti par jūsu kombainu stāvokli un vajadzībām.

Rezervējiet savu darbspējas speciālistu

Expert Check palīdz profilaktiski ieplānot tehnisko apkopi, lai nodrošinātu produktivitāti un samazinātu uzturēšanas izmaksas. Ieplānojiet savu Expert Check uzreiz pēc sezonas beigām, kad jūsu izplatītāja eksperti ir pieejami. 

Kombaina hedera Premium komplektsKombaina hedera Premium komplektsKombaina hedera Premium komplekts

Kombaina hedera Premium komplekts

HeadingIcon

Neriskējiet! Mēs noregulēsim gliemežtransportiera aizmugurējos tīrītājus, nomainīsim visu griezējmehānismu, pārbaudīsim sajūga, siksnas un ķēdes slīdēšanu, atjaunināsim universālo savienotāju, lai uzlabotu un paātrinātu veltņu kustību, kā arī veiksim citus darbus.

Kombaina gaisa kondicionēšanas sistēmas pakotneKombaina gaisa kondicionēšanas sistēmas pakotneKombaina gaisa kondicionēšanas sistēmas pakotne

Kombaina gaisa kondicionēšanas sistēmas pakotne

HeadingIcon

Sagatavosim jūsu gaisa kondicionēšanas sistēmu nākamajai karstajai vasarai! Laika gaitā no sistēmas noplūst gāze, tādēļ ieteicams sistēmu atkārtoti uzpildīt ik pēc diviem gadiem. Apkopē ir iekļauta kabīnes gaisa filtra nomaiņa, dzesējošās vielas (aukstumaģenta) izliešana, sistēmas tīrīšana un uzpilde un daudz kas cits.

Kombaina dzinēja komplektsKombaina dzinēja komplektsKombaina dzinēja komplekts

Kombaina dzinēja komplekts

HeadingIcon

Uzturiet maksimālu dzinēja darbspēju, kā arī darbmūža ilgumu, izmantojot oriģinālās smērvielas un filtrus. Apkopē ir iekļauta filtra nomaiņa, eļļas nomaiņa un dzinēja kompresijas pārbaude.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Sazinieties ar tirdzniecības pārstāvi jau šodien!

Atrast izplatītāju

DOTIES ATPAKAĻ >

Jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim par pilno komplektu cenām iepriekš minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere darbarīkiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas detaļu uzstādīšanas instrukcijām.