Precīzās lauksaimniecības tehnoloģija: Pamatinformācija

Viedā zemkopība: Pamatinformācija
Viedie displeji

Viedie displeji

Mūsu intuitīvie skārienekrāna displeji ir John Deere Precision Ag tehnoloģijas balsts. Savietojami ar ISOBUS un aprīkoti ar vienkāršām izvēlnēm un pielāgojamiem ekrāniem.

StarFire™ uztvērēji

StarFire™ uztvērēji

Mūsu izstrādāti un izgatavoti, StarFire™ satelītuztvērēji izmanto mūsu pašu izveidoto atsauces staciju tīklu visā pasaulē un nodrošina izcilu signāla precizitāti

JDLink™ savienojamība

JDLink™ savienojamība

JDLink™ nodrošina divvirzienu savienojamību, lai automātiski augšupielādētu graudaugu un mašīnu datus John Deere Operations Center™ sistēmā un veiktu attālinātu uzraudzību reāllaikā.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ droši uzglabā visus jūsu mašīnas un graudaugu datus. Datus, kas pieejami no jebkuras ierīces, var koplietot ar vairāk nekā 200 viedās zemkopības programmatūras partneriem, tādējādi sekmējot labāku lēmumu pieņemšanu.

Nevainojama integrācija

Nevainojama integrācija

Visi mūsu komponenti ir savstarpēji maināmi, un pat tad, ja jūsu mašīna nav zaļā un dzeltenā krāsā, jūs vienalga varat izmantot John Deere Precision Ag tehnoloģijas priekšrocības.

Vienkārša lietošana

Vienkārša lietošana

Mēs izstrādājam visus komponentus un programmatūru. Izstrādāti sadarbībā ar lauksaimniekiem un paredzēti lauksaimniekiem, šie risinājumi ir viegli lietojami un paredzēti ilgam darbmūžam.

Izmērāma rentabilitāte

Izmērāma rentabilitāte

Jūsu dati tiek droši uzglabāti John Deere Operations CenterTM sistēmā detalizētākai mašīnas efektivitātes un ražas analīzei, kā arī citām iespējām, kas var palīdzēt jums uzlabot rentabilitāti.