Lauksaimniecība konkrētā vietā

site-specific-farming

Lietojiet pareizo daudzumu pareizajā vietā

Lauksaimniecība konkrētā vietā var pārveidot jūsu saimniecības ekonomiku, izmantojot tādas izejvielas kā sēklas, ķimikālijas un mēslojums tikai tur, kur tās ir vajadzīgas. John Deere Precision Ag tehnoloģijas un analītiskās vadības rīku kombinācija nodrošinās jūsu saimniecībai jaunu izpratnes un precizitātes līmeni.

Sekciju vadība

Sekciju vadība

Izmantojot lauka kartēšanas datus, tiek ieslēgtas un ieslēgtas agregāta sekcijas, lai izmantotu precīzu lietojamā līdzekļa apjomu.

Mainīga ātruma vadība

Mainīga ātruma vadība

Precīzi kontrolē seklu, mēslojuma vai ķīmisko līdzekļu daudzumu, lai optimizētu graudaugu ražu.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Kabīnē izmantojama laboratorija skābbarības, kūtsmēslu un kviešu sastāva mērīšanai reāllaikā.

Nevainojama integrācija

Nevainojama integrācija

Visi mūsu komponenti ir savstarpēji maināmi, un pat tad, ja jūsu mašīna nav zaļā un dzeltenā krāsā, jūs vienalga varat izmantot John Deere Precision Ag tehnoloģijas priekšrocības.

Vienkārša lietošana

Vienkārša lietošana

Mēs izstrādājam visus komponentus un programmatūru. Izstrādāti sadarbībā ar lauksaimniekiem un paredzēti lauksaimniekiem, šie risinājumi ir viegli lietojami un paredzēti ilgam darbmūžam.

Izmērāma rentabilitāte

Izmērāma rentabilitāte

Jūsu dati tiek droši uzglabāti John Deere Operations CenterTM sistēmā detalizētākai mašīnas efektivitātes un ražas analīzei, kā arī citām iespējām, kas var palīdzēt jums uzlabot rentabilitāti.

Connected Support pakalpojumi

Connected Support pakalpojumi

Viedā zemkopība nenozīmē tikai precīzu lauksaimniecību. Tas nozīmē arī maksimāli izmantot mašīnu darbspējas laiku. Jūsu izplatītāja nodrošinātais John Deere Connected Support™ sniedz mašīnu uzraudzības un proaktīvu pakalpojumu klāstu, kas palīdzēs turpināt darbību, lai kas arī notiktu nākotnē.

John Deere atvieglo jums precīzo lauksaimniecību

Mēs esam izveidojuši īsu videoklipu sēriju, kurā izskaidrotas dažas mūsu precīzās lauksaimniecības rīku priekšrocības. Ritiniet pa labi esošo sarakstu, lai atrastu interesējošu jomu.

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Pārdomāta saimniekošana: pamatinformācija

Lai sāktu ceļu pārdomātās saimniekošanas pasaulē, viss, kas jums nepieciešams, ir uztvērējs, displejs, JDLink™ savienojamība un konts sistēmā John Deere Operations Center™. Turklāt piekļuve sistēmai John Deere Operations Center™ ir bez maksas!

Vadības risinājumi

Vadības risinājumi

Bez izlaidumiem, bez pārklājumiem — vienmēr ievērojiet tās pašas līnijas, izmantojot brīvroku vadību. Piedāvājot ļoti augstu precizitāti, esam paplašinājuši mūsu vadības produktu klāstu ar risinājumiem visu zīmolu iekārtām.

Automatizētās sistēmas

Automatizētās sistēmas

Samaziniet atkārtotu uzdevumu radīto stresu, izmantojot mūsu kontrollerus un programmējamās ierīces. Tie palīdzēs optimizēt mašīnas veiktspēju un novērst dārgas kļūdas.