Zāles pļāvēji ar mulčētāju

Rokas vadības zāles pļāvējs, JS63VC, lauks

 

 

Kāpēc meklēt aizvietotāju dabīgai augšanai?

Dabiskie mēslojumi, piemēram, nopļautās zāles atlikumi, ir pārdomāts veids, kā mauriņa zālienu uzturēt biezu un veselīgu. Mēs piedāvājam papildu mulčēšanas komplektus gandrīz visiem mūsu rokas vadības zāles pļāvējiem, kā arī JS sēriju, kas īpaši paredzēta mulčēšanai. Ar slāpekli bagātās nopļautās zāles atgriešana zālājā ļauj ievērojami samazināt mākslīgā mēslojuma lietošanu.

JS63VC, rokas vadības zāles pļāvējs, mulčēšana laukā

Kāpēc izmantot mulčēšanu?

Uzzināt vairāk

Vai vēlaties tādas pašas augstas kvalitātes rezultātus tikai divās trešdaļās ieguldītā laika? John Deere mulčēšanas pļāvēji ir aprīkoti ar īpaši izgatavotiem asmeņiem un dziļa kupola pļaujmašīnas korpusu, kas nopļauto zāli sasmalcina pietiekami mazos gabaliņos, lai to varētu izmest atpakaļ uz zemes. Nav nepieciešams iztukšot zāles savācēju, kā arī ir mazāka nepieciešamība pēc mākslīgā mēslojuma.

Dabiska kvalitāte

Ar slāpekli bagātie zāles atgriezumi nokļūst atpakaļ zālienā kā dabīgs mēslojums. Tas novērš barības vielu un mitruma zudumu, vienlaikus ļaujot būtiski samazināt mākslīgā mēslojuma lietošanu. Tāds dabiskais mēslojums kā nopļautā zāle labi noder, lai zālienu uzturētu biezu un veselīgu.

Vēl vairāk uzlabojumu

Četri asmeņi sagriež nopļauto smalkos gabaliņos. Nopļautā zāle daudzējādā ziņā lieti noder.

  • Karstā laikā zāles saknes nesakarst.
  • Augsnē saglabājas mitrums
  • Tiek kavēta nezāļu augšana
  • Augsne ir aizsargāta un to neizskalo spēcīgs lietus.
  • Kompostētās mulčas slānis darbojas kā organisks mēslojums
  • Mulčēšana taupa laiku un būtiski samazina veicamā darba apjomu dārzā

Kā sākt mulčēšanu?

Zāliena zālei nedrīkst ļaut izaugt pārāk garai. Nopļaujiet virsmas garo zāli, izmantojot eņģēs iestiprināto savākšanas maisu. Sāciet mulčēt nākamo sektoru. Ja zāliena zāle ir izaugusi pārāk gara, piemēram, pēc brīvdienām, atkārtojiet pļaušanu ar savākšanas maisu, un sāciet mulčēt dažas dienas vēlāk.

Kāpēc meklēt aizvietotāju dabīgai augšanai?
Mēs piedāvājam mulčēšanas komplektus gandrīz visiem mūsu rokas vadības zāles pļāvējiem papildus JS sērijai, kas ir specializēti mulčēšanas darbarīki. Ja izmantojat rokas vadības zāles pļāvēju ar papildu mulčēšanas komplektu, varat pārveidot pļāvēju par savākšanas mašīnu. Izņemiet aizbāzni un uzlieciet savākšanas maisu.

Rokas vadības zāles pļāvējs ar mulčētāju, kvalitatīvs asmens

Paātriniet zāles pļaušanu!

Tie ir aprīkoti ar īpaši izgatavotiem asmeņiem un dziļa kupola pļaujmašīnas korpusu, kas nopļauto zāli sasmalcina pietiekami mazos gabaliņos, lai to varētu izmest atpakaļ uz zemes.

READYSTART

READYSTART

Automātiskais droseļvārsts: vairums Select sērijas modeļu ir aprīkoti ar automātisko droseļvārsta regulēšanu ātrākai iedarbināšanai vēsos rītos. READYSTART® motora sistēma ļauj to vienkārši iedarbināt ar virvi. Bez sagatavošanas, bez aizķeršanās, bez problēmām!

Izstrādājumu klāsts

ModelisDzinējsPļāvēja pļaušanas platumsIeteicamā pļaušanas platībaPiedziņa

3,2 kW (pie 2800 apgr./min)

53 cm (21 collas)

Līdz 2000 m²

no 2,5 līdz 5,2 km/h (no 1,6 līdz 3,3 jūdzēm/h).

3,2 kW (pie 2800 apgr./min)

53 cm (21 collas)

Līdz 2000 m²

no 2,5 līdz 5,2 km/h (no 1,6 līdz 3,3 jūdzēm/h).

John Deere pārstāvniecība

Atrast tuvāko izplatītāju

Atrast John Deere izplatītāju

Saistītas tēmas

RLE, john deere kvalitāte

Kādēļ izvēlēties John Deere?