Spēcīgs uzņēmums ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi

Apskatiet John Deere traktorus cauri gadsimtam

Mūsu mantojums

Uzziniet, kādi sasniegumi veidoja mūsu uzņēmumu.

 • Arkla radīšana

  Kad 1830. gados plīsa Amerikas ekonomikas burbulis, Džons Dīrs devās uz rietumiem, drīz viņam sekoja viņa sieva un pieci bērni. Dīrs bija atzīts kalējs Vermontā, taču viņam bija jāsāk viss no jauna savās jaunajās mājās Ilinoisā. Gaidot savu iespēju ķerties pie smagā darba sniegtajām iespējām, viņš sāka ceļot uz rietumiem pa zemi, kas drīz mainījās uz visiem laikiem.

  Vēsturiska 1855. gada izplatītāja reklāma "John Deere arklu un lauksaimniecības tehnikas ražotājs, vairumtirgotājs un mazumtirgotājs. Moline, Rock Island Co. Ilinoisa"
 • Risinājums augsnei

  Nepagāja ilgs laiks, līdz Dīrs izveidoja savu kalēju darbnīcu Grand Detour pilsētā Ilinoisas štatā. Drīz viņš saprata, ka zemnieki viņa kopienā neredz panākumus savā smagajā lauksaimniecības darbā. Ģimenēm, kas apmetās tuvākajā apkārtnē, bija problēmas ar dubļaino prēriju augsni, kas bija negaidīts izaicinājums salīdzinājumā ar viņu dzimtenes smilšaino augsni. Viņu iepriekš lietotie un uzticamie čuguna arkli nepārtraukti bija jāvelk ārā no zemes, jātīra un jāasina ik pēc dažām pēdām šajā Amerikas vidienes zemē.

  Ilustrācija, kurā redzams lauksaimnieks, kasot no sava tērauda arkla netīrumus
 • Uzņēmīgais kalējs

  Dīrs bija pārliecināts, ka cits materiāls un cita arkla forma varētu atrisināt šo problēmu. Viņš atrada salauztu tērauda zāģa asmeni un sāka veidot vēsturi. Kas vienam bija izrādījies lieks, tas kļuva par Dīra revolucionāro inovāciju. Viņš pārveidoja asmeni, pievēršot lielu uzmanību precīziem instrumenta izliekumiem. Mālainajā augsnē tas guva lieliskus panākumus. Kopienā, kurā viņš strādāja, nu viss mainījās.

  Valtera Haskela Hintona glezna, kurā redzams Džons Dīrs strādājam savā kalēju darbnīcā
 • No zemes mēs nākam

  Dīrs izmantoja šo vienas inovācijas radīto mirkli, lai izveidotu uzņēmumu un turpinātu uzlabot pašu produktu. Izmantojot izpēti, klientu atsaukmes un laikā pārbaudītu smagu darbu, Džona Dīra uzņēmums uzplauka, un 1849. gadā tas saražoja 2000 arklus gadā. Dīru neapmierināja viduvējība, tādēļ viņš turpināja savas darbības paplašināšanu. Tagad, gandrīz divus gadsimtus vēlāk, uzņēmums, kas izauga no vienas salauztas zāģripas, ir virzītājspēks pasaulē, sākot no zābakiem, kas min šo zemi, un beidzot ar modernāko tehnoloģiju apvāršņiem.

  1882. gada fotogrāfija ar trim vīriešiem, kas stāv blakus uzņēmuma Deere & Co vilciena vagonam, kas piekrauts ar tērauda arkliem, un rūpnīcas darbinieki lūkojas pa aizmugurē esošās ēkas logu