Aktīva graudaugu transportēšana padeves gliemežtransportierī vienmērīgai graudaugu plūsmai

Pastāvīga graudaugu plūsma pateicoties aktīvajai graudaugu transportēšanai

700PF kombaina hederis ar aktīvu padevi

Lentes nodrošina to, ka notiek graudaugu aktīvā transportēšana padeves gliemežtransportierī, un rada nemainīgu plūsmu, lai kombainu varētu darbināt tuvu tā maksimālajai jaudai. 

aktīva padeve novērš masas uzkrāšanos

Izveidots prasīgiem apstākļiem

Sarežģītos apstākļos, piemēram, veldrē sagūluši graudaugi, zirņi vai zāles sēklas, tas arī novērš masas uzkrāšanos hedera priekšpusē. 1000 mm attālums starp griezējstieni un padeves gliemežtransportieri vēl vairāk samazina rapša sēklas zudumus, jo spoli var iestatīt augstāk, lai samazinātu zudumus sadragāšanas dēļ.

Liela 760 mm gliemežskrūve pilnveidotai augu masas plūsmai padeves kamerā

Pilnveidota augu masas plūsma

Lentes ir iestrādātas rāmī, kas ļauj graudaugu kultūru padot zem gliemežskrūves ass, kur gliemežskūve darbojoties to var uztvert un virzīt uz padeves kameras pusi. Lielā 760 mm gliemežskrūve arī palīdz padot par līdz pat 20% vairāk materiāla padeves kamerā un labi darbojas ar īsākiem materiāliem, piemēram, iesala miežiem. 
Rapšu sēklām gliemežskrūves augstumu var palielināt ar hidraulisko rokas sūkni, lai atbrīvotu vairāk vietas graudaugiem. Vienmērīga graudaugu plūsma samazina arī piedziņas mehānismu slodzi, ko rada labības saķeršanās, kā rezultātā samazinās nodilums un var paļauties uz rezultātu.

Vienkārša un ātra pārveide citu graudaugu novākšanai

Pārveidošana cita kultūrauga novākšanai 3 minūtēs

Vienkārši ievietojiet sānu nažus, paceliet gliemežtransportieri un esat gatavs ražas novākšanai. Vienkārši un viegli – nav nepieciešami instrumenti. Tā kā augšpusē nav izvietoti ne elektronikas, ne hidraulikas elementi, ne arī smags motors, virbrācijas ir mazākas, un tas samazina zudumus sadragāšanas dēļ. 

Pašspriegojošās lentes sekcijas paceļas uz augšu, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi. Nerūsējošā tērauda pārsegi ir arī noblīvēti, lai neļautu neļauj netīrumiem un akmeņiem nonākt zem lentes. Putekļus var iztīrīt, izmantojot atvilktnes lenšu nodalījumā, veicot pāreju no rapšu sēklām uz sīkgraudiem vai sezonas beigās. 

Aktīvā graudaugu transportēšana padeves gliemežtransportierī novērš masas uzkrāšanos hedera priekšpusē, ja jānovāc raža sarežģītos apstākļos, piemēram, veldrē sagūluši graudaugi, zirņi vai zālāju sēklas.

Lai saņemtu plašāku informāciju, izvēlieties hedera modeli, kas vislabāk atbilst jūsu ražas novākšanas apstākļiem.

MODELISPļaušanas platums, mGriezējierīces garums, mmLenšu skaitsGliemežtransportiera Ø, mm, 618PF

5,50

1000

4

660

6,10

1000

4

660

6,70

1000

5

760

7,60

1000

5

760

9,15

1000

6

760

10,70

1000

7

760

12,20

1000

8

760