Laiks pārmaiņām

Jūs esat pelnījis izcilu veiktspēju

Mūsu 6R, 7R un 8RX traktoru efektīvā, progresīvā veiktspēja sniegs taustāmu ekonomisko vērtību jūsu uzņēmējdarbībai. To veiktspējas priekšrocības transportā, augsnes aizsardzība un daudzpusība parādīsies jūsu peļņas rādītājos.

Atrast izplatītāju

1-CLICK-GO-AUTOSETUP

Šis laiku taupošais produktivitātes rīks samazina iestatīšanas laiku uz lauka līdz pat 50%. Pilnībā automatizēts, bez kļūdām, bez kavēšanās. Jūsu iepriekš plānotie darba uzdevumi parādās automātiski 4 paaudzes displejā, traktoram iebraucot laukā. Operatoram ir tikai jāapstiprina informācija ar VIENU KLIKŠĶI, un var sākt darbu. Tas arī viss.

Nepārspējams heders

Izbaudiet šī manevrētspējīgā, lieljaudas 4 cilindru traktora daudzpusību ar spēcīgu hidrauliku, augstu celtspēju un lielām riepām.

Uzzināt vairāk

Nepārspējams heders

Kas attiecas uz transporta darbiem, tad nav iespējams atrast ko labāku par mūsu John Deere 6R un 7R traktoru klāstu. Kurš būs tavs numur viens?

 • Nr. 1 transportēšanā — 6R 185

  Jūs pārvaldāt līdz 234 ZS jaudu ar IPM vieglsvara 7,9 tonnu vidējā izmēra rāmi ar nepārspējamu paātrinājumu un ārkārtēju daudzpusību.

  traktor
 • Nr. 1 transportēšanā — 7R 330

  Jaunākajā DLG PowerMix testā mūsu 7R 330 uzstādīja jaunu dīzeļdegvielas un DEF patēriņa standartu transportā traktoriem, kuru maksimālā jauda pārsniedz 300 ZS (ECE-R120).

  traktors
 • Nr. 1 transportēšanā — 6215R

  Ar tikai 19,2 l/h 6215R sasniedza ne tikai zemāko dīzeļdegvielas patēriņu no visiem pārbaudītajiem traktoriem¹, bet arī attīstīja visātrāko paātrinājumu, velkot 30 tonnu piekabes².

  traktors
 • Nr. 1 transportēšanā — 6250R

  Kopš 2018. gada John Deere traktors 6250R ir nepārspēts DLG PowerMix Transport 2.0 testā. Traktors 6250R sasniedza vismazāko degvielas patēriņu transportēšanā, salīdzinot ar pārbaudītajiem konkurentiem.

  Traktors

Digitālo jaunumu pakalpojuma reģistrācija

Vairāk nekā tikai biļetens — digitālo jaunumu pakalpojumu reģistrācija

Reģistrējieties mūsu digitālo jaunumu pakalpojumam, lai sekotu jaunumiem par jauniem emuāra rakstiem, jaunumiem, īpašām aktivitātēm un ekskluzīviem piedāvājumiem!

Reģistrēties!

Saistītās tēmas

6R sērija

6R sērija

Nr. 1 transporta un viedās automatizācijas jomā — lieljaudas, mazsvara veiktspējas risinājums.

Pievienojiet savu John Deere

7 sērija

Neliels svars, daudz zirgspēku — Atsaucīgs paātrinājums un izcila veiklība.

Pievienojiet savu John Deere

8 sērija

Augstas tehnoloģijas, liela vilkmes jauda — daudzpusīgi un jaudīgi traktori precīzai lauksaimniecībai.

 1. 25 l/h ir garantētais degvielas patēriņš transporta režīmā šim modelim, mašīnām, kas piemērojamās valstīs piedalās John Deere degvielas garantijas programmā saskaņā ar programmas noteikumiem un nosacījumiem piemērojamās valstīs. Papildu informācijai, lūdzu, sazinieties ar savu John Deere izplatītāju.
 2. Lejassaksijas (Vācija) lauksaimniecības kameras traktoru tests 2020 “Salīdzinot standarta traktorus (bez Unimog), John Deere sasniedza vismazāko dīzeļdegvielas patēriņu.. [...] Interesanti, ka, neraugoties uz zemo degvielas patēriņu, 6215R bija arī ātrākais, veicot paātrināšanos ar divām piekabēm”; www.lwk-niedersachsen.de. 19 l/h ir arī garantētais degvielas patēriņa līmenis transporta režīmā šim modelim, mašīnām, kas piedalās John Deere degvielas garantijas programmā saskaņā ar saskaņā ar programmas noteikumiem un nosacījumiem piemērojamās valstīs. Papildu informācijai, lūdzu, sazinieties ar savu John Deere izplatītāju.
 3. 20 l/h ir garantētais degvielas patēriņš transporta režīmā šim modelim, mašīnām, kas piemērojamās valstīs piedalās John Deere degvielas garantijas programmā saskaņā ar programmas noteikumiem un nosacījumiem piemērojamās valstīs. Papildu informācijai, lūdzu, sazinieties ar savu John Deere izplatītāju.
 4. Profi testa rezultāti, 06/2018
 5. Pamatojoties uz degvielas patēriņu 40 l/h un 20 % efektivitātes priekšrocību salīdzinājumā ar 8R riteņtraktoriem pie 7000 daN.
 6. Pieņemot 3 % iespējamo ražas zudumu blīvētajos laukos, kviešu lauku ar 8 t/ha ražu un tirgus cenu 200 €/t, 3 % (240 kg) atbilst peļņas pieaugumam par 48 €/ha