Unbeaten-Header

Nākamā līmeņa komforts un efektivitāte

Piedzīvo traktora sniegto pieredzi personīgi. Novērtē produktivitāti, precizitāti un komfortu, ko šī tehnika sniegs Tavam biznesam. Sazinies ar savu izplatītāju un dodies testa braucienā.

Atrast izplatītāju

Laiks izvēlēties pierādītu veiktspēju!

Aplūkojiet izcilos veikspējas rādītājus, kurus John Deere 6215R sasniedza jaunākajā testā*.

Paveiciet vairāk, izmantojot mazāk degvielas!

/ection-control-large

Sekciju vadība

Ko Tu sagaidi no augstākās klases displeja? Vēlies atbalstu līdz pat 255 sekcijām un pilnu ISOBUS AEF sertifikāciju? Uzskati, ka mainīgajai ātruma vadībai un telemātikai ir jābūt traktora standarta aprīkojumā? Tad Tu skaties pareizās tehnikas virzienā. Precīzajā lauksaimniecībā John Deere 6R, 7R un 8R sērijas traktoriem konkurentu nav.

Vai meklē vēl lielāku komfortu?

Mūsu lielie traktori ir aprīkoti ar funkcijām, kas nodrošina vēl augstāku komforta un produktivitātes līmeni.

liels traktors laiks jauninājumiem

Kabīnes izmērs

Ja telpa mums apkārt ir ierobežota, mēs tā arī jūtamies. Veselība un labsajūta ir kritiski produktivitātes faktori, tādēļ mēs esam ievērojami palielinājuši 6R sērijas traktoru kabīni. Tagad tās tilpums ir 3m2. Šī ir lieliska vieta, kur sākt savu darba dienu.

massage-seat-comfort

Sēdekļa komforts

Atpūties un atjauno spēkus. Noslēdz savu garo darba dienu 7R un 8R sērijas traktoros ar komforta funkcijām bez kurām Tu nekad vairs nevarēsi iztikt – masāža, Active Seat II proaktīvais sēdeklis ar kustību kompensāciju, sēdekļa pagriešanu pa 65 grādiem, trīs kāju balsti, 6.1 skaņas sistēma, kā arī iebūvēts ledusskapis.

redzamība-liela

Labāks skats

Saīsinātā rāmja modeļa pazeminātais 6M sērijas traktora motora pārsegs ievērojami palielina redzamību priekšpusē. Tuvākais redzamais punkts ir tikai 5m attālumā no operatora, turklāt 6M nodrošina 180° redzesloku, atrodoties operatora sēdeklī.**

 

Salīdziniet pats­

Jums pašiem ir jāpieredz šo traktoru priekšrocības. Klienti, kuriem ir konkurējoši zīmolu traktori ir pārbaudījuši mūsu tehniku – skatiet viņu reakciju. Pārliecinies par mūsu piedācvātajām tehnoloģijām tiešraides demonstrācijā un testa braucienos! 

* VFR Lejassaksijas federālās zemes lauksaimniecības kameras traktora tests 2020; http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Iekšējās redzamības pārbaude mēra skatu no operatora skatupunkta uz priekšu un pāri dzinēja pārsegam līdz zemes līmenim, mērot attālumu, sākot no operatora zemes līmeņa līdz vietai, kurā operators var redzēt zemes līmeni. Mērīšana veikta, pamatojoties uz Seat ISO atsauci, John Deere modeļiem 6090M, 6100M, 6110M un 6120M.