8 lietas, ko nepieciešams zināt par mulčēšanu

Zāliena mēslošana ir kļuvusi vieglāka. Nopļautās zāles mulča ir dabisks veids, kā apgādāt zālienu ar svarīgām barības vielām. Astoņas lietas, kas jums jāzina.

Zāliena mēslošanai nav jākļūst par papildu darbu – ļaujiet to paveikt nopļautajai zālei. Nopļautās zāles mulča ir dabisks veids, kā apgādāt zālienu ar svarīgām barības vielām. Astoņas lietas, kas jums jāzina:

  1. Pļaušana ar mulčēšanu ļauj sasmalcināt nopļauto zāli tik smalki, ka to uz zāliena nemaz nevar pamanīt.
  2. Pārliecinieties, ka asmeņi ir asi. Asi asmeņi nodrošina precīzu, kvalitatīvu pļāvumu.
  3. Mulčēšana ļauj atgriezt zālienam ar slāpekli bagātas barības vielas. Tas pabaro zālienu un var samazināt nepieciešamo mēslojuma apjomu.
  4. Pļaujot ar mulčēšanu ievērojiet "trešdaļas" likumu, nenopļaujot vairāk par trešdaļu zāles stiebru garuma. Ātras augšanas apstākļos būs nepieciešams pļaut biežāk.
  5. Sausā zālē mulčēšana darbojas labāk.
  6. John Deere MulchControl™ sistēma ir viegls mulčēšanas veids pļaušanas laikā.
  7. Ja gara vai mitra zāle veido neglītus kušķus, izmantojiet MulchControl™ sistēmu ar izmešanu uz sāniem.
  8. Ja apstākļi liek izmantot MulchControl™ sistēmu ar izmešanu uz sāniem, nopļautā zāle var būt redzama dažas dienas, līdz tā sadalīsies.

Šī ekskluzīvā tehnoloģija ar viena pieskāriena tehnoloģiju ir pieejama John Deere X350 Select Series zāliena traktoram ar 42 vai 48 collu Accel Deep™ pļāvēja platformu un citām Select Series pļaujmašīnām.

MulchControl™ komplekti ar sviras tehnoloģiju ir pieejami S240 braucamajiem pļāvējiem ar Accel Deep™ pļāvēja platformām, Select Series pļaujmašīnām, Signature sērijas pļaujmašīnām un visiem ZTrak dzīvojamo zonu pļāvējiem.

Visos John Deere MulchControl™ komplektos iekļauti mulčēšanas asmeņi labākajiem zāles mulčēšanas rezultātiem.