Piederumi, apkope un darbnīca

Piederumi, apkope un darbnīca

Laipni lūgti John Deere piederumu pasaulē!

Sākot ar nelielu 3 A drošinātāju un beidzot ar sarežģītu radio shēmu - visā mūsu piederumu klāstā atradīsiet nemainīgu uzmanību detaļām un kvalitātei.

John Deere piederumu klāsts piedāvā plašu produktu klāstu ar vairāk nekā 60 produktu kategorijām:

  • radio
  • akumulatoru apkopes lādētāji
  • mitruma testētāji
  • kravu pārvadāšanas piederumi
  • degvielas tvertnes, piltuves un mērkannas
  • darba gaismas
  • augšējie un apakšējie savienojumi
  • sēdekļu pārvalki
  • grīdas paklājiņi
  • un daudz kas cits!

Mēs veicam ievērojamas investīcijas, lai regulāri uzlabotu mūsu John Deere preču piederumu klāstu.

Nesteidzīgi pārlūkojiet mūsu jaunāko John Deere piederumu katalogu vai apmeklējiet savu John Deere izplatītāju, lai uzzinātu vairāk par arvien pieaugošo klāstu.

Uzziniet vairāk par augstspiediena mazgāšanas ierīcēm

Augstspiediena mazgāšanas ierīces

Pilns aukstā un karstā ūdens elektrisko un benzīna augstspiediena mazgāšanas ierīču klāsts.

Rokas instrumenti

Rokas instrumentu katalogs

Ja jums ir pareizie instrumenti, darbs kļūst daudz vieglāks un produktīvāks. John Deere instrumenti ir ērti, nevainojami pilda savu funkciju un kalpo ilgi. Tie nodrošina John Deere nosaukumam atbilstošu kvalitāti un ir izcili piemēroti veicamajiem darbiem.

Rūpnieciskie akumulatori

Kā rūpniecisko akumulatoru ražotājs saskaņā ar 2009. gada Noteikumiem par bateriju un akumulatoru atkritumiem, John Deere Limited ražo svina, sārma un litija akumulatorus. Mēs nepiegādājam produktus tieši galalietotājiem; tāpēc mūsu izplatītāju tīkls piedāvā bez maksas pieņemt atpakaļ galalietotājam piegādātos rūpnieciskos akumulatorus apstrādei un pārstrādei. Viņiem tas jādara ikvienā kalendārajā gadā, kad tirgū tiek izlaisti jauni rūpnieciskie akumulatori. Ja kāds no mūsu izplatītājiem pieprasa mums pieņemt atpakaļ rūpnieciskos akumulatorus, viņiem jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu. Mēs vienosimies par nepieciešamajiem rūpniecisko akumulatoru atkritumu atgriešanas, pareizas apstrādes un pārstrādes pasākumiem.

 

Automobiļu akumulatori

Kā automobiļu akumulatoru ražotājs saskaņā ar 2009. gada Noteikumiem par bateriju un akumulatoru atkritumiem, John Deere Ltd ir pieejams mūsu izplatītāju tīkls, lai bez maksas un saprātīgā laikā savāktu automobiļu akumulatoru atkritumus apstrādei un pārstrādei no gala īpašniekiem, piem. remontdarbnīcām, metāllūžņu novietnēm, nolietotu transportlīdzekļu autorizētām apstrādes iestādēm, atkritumu savākšanas laukumiem utt. Viņiem tas jādara ikvienā kalendārajā gadā, kad tirgū tiek izlaisti jauni automobiļu akumulatori.

Ja mūsu izplatītāju tīkls pieprasa mums pieņemt atpakaļ automobiļu akumulatorus, viņiem jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu. Mēs vienosimies par nepieciešamajiem automobiļu akumulatoru atkritumu savākšanas, pareizas apstrādes un pārstrādes pasākumiem.