Detaļu loģistika

Detaļu loģistika

 

Mēs jūs iekustināsim

Šis solījums sākas ar jums vistuvāko detaļu avotu: jūsu izplatītāju un viņu pilnīgo apņemšanos sniegt jums pakalpojumus. Par pārējo rūpējas neapturama loģistikas sistēma un mūsu iespaidīgā Eiropas daļu noliktava, kur nākamās dienas nosūtīšanai jums viegli pieejamas vairāk nekā 300 000 dažādu detaļu.

 

 

Izplatītāja noliktava

Izplatītāja noliktava

Vai zinājāt, ka 8 no 10 pasūtījumiem jūsu izplatītājs var izpldīt nekavējoties? Un ka pārējos pasūtījumus izpildīt palīdz mūsu izplatītāju komanda 1900 atrašanās vietās visā Eiropā? To iespējams redzēt, pārbaudot krājumus vietnē JDParts.com, un pat pasūtīt tieši no turienes. Tomēr 80% no tā, kas jums nepieciešams, atrodas tepat netālu un ir jums pieejami pat vēlu vakarā ražas novākšanas sezonā.

Eiropas Rezerves daļu izplatīšanas centrs

Eiropas Rezerves daļu izplatīšanas centrs

Mūsu apmeklētāji saka, ka ko tādu vēl nav redzējuši. Tā droši vien ir taisnība - vai kādreiz esat bijis noliktavā, kas ir 12 futbola laukumu izmērā? Šeit mēs uzglabājam vairāk nekā 300 000 dažādu detaļu – sākot no naža skrūves un beidzot ar 10,7 m garu kombaina gliemežtransportieri. Pats labākais: viss notiek ātri. Mūsu uzlabotās loģistikas un iepakošanas sistēmas var izsūtīt detaļu ar nākamās dienas piegādi vien divu stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Detaļu atbalsta centrs

Detaļu atbalsta centrs

Mūsu sarežģītā, starptautiskā loģistikas tīkla pārvaldīšanai ir nepieciešams mūsdienīgs detaļu atbalsta centrs. Tā izcilā komanda rūpējas par to, lai gandrīz visas detaļas, kas tiek piegādātas no mūsu noliktavām un depo Eiropā un ASV, tiktu piegādātas, kā solīts. Dažos gadījumos tas ietver pat tūlītējus pasūtījumus rūpnīcām, kuri tiek izpildīti tieši no turienes.

Atbalsts darbu veikšanas vietā

Atbalsts darbu veikšanas vietā

Pareizā detaļa ir tikai daļa no uzdevuma. Lai ātri nogādātu aprīkojumu atpakaļ uz lauka, varat paļauties uz to, ka mūsu izplatītāju apmācīto un sertificēto tehniķu komandas sarosīsies un palīdzēs jums, kad tas būs nepieciešams. Izmantojot jaunāko John Deere diagnostikas aprīkojumu un instrumentus, viņi novērsīs visas traktora, kombaina, lopbarības kombaina vai miglotāja problēmas.

Jūs varētu interesēt arī...