Precīzi zāliena darbarīki

Golfa laukumu instrumentu komplekts

A. Pilns komplekts

John Deere ir pieejama virkne specializētu instrumentu, kas palīdzēs pārvaldīt smalku zālienu. Šos instrumentus var pasūtīt ērtā uzglabāšanas kastē kā pilnu komplektu.

Golfa laukumu instrumentu komplekts, 8 gab.

Šie ir rīki, kas iekļauti golfa laukumu instrumentu komplektā; visus var pasūtīt arī atsevišķi, izmantojot norādītos detaļu numurus.

 • Mērinstruments, 2 gab.: Prism mērierīce precīzi izmēra zāles augstumu grīnos. Atsevišķs instruments pļaušanas augstuma mērīšanai bedrītes zonās, biezas vai pusbiezas zāles zonās.
 • Groomer mērierīce (metriskās mērv.): uzticams un precīzs instruments, lai pareizi iestatītu vēlamo tītavas un vertikālās pļaušanas vai tikai vertikālās pļaušanas ierīces dziļumu.
 • Accu-Gage mērierīce (metriskās mērv.): uzticams un precīzs mērinstruments ļoti precīzai pļaušanas augstuma regulēšanai grīna pļāvējiem.
 • Roller Check instruments: aizmugures Roller-Check paralēlais pārbaudes instruments grīnu pļāvējiem vai citiem pļāvējiem.
 • Grīna ātruma mērītājs: mēra grīna ātrumu, izmantojot standartizēto lodveida mērīšanas metodi (USGA specifikācija)
 • Sample Pro: Sample Pro izņem 6 collas dziļu, 2,5 collas biezu augsnes šķērsgriezuma paraugu jūsu pārbaudei.
 • Kaste (tukša): kaste bez instrumentiem.
Analoga Accu-Gage

B. Accu-Gage mērierīce

Analoga Accu-Gage

Accu-Gage is precīza mērierīce ļoti precīzai pļaušanas augstuma regulēšanai grīna pļāvējiem vai citiem precīziem pļāvējiem. Iekļaujot ciparnīcu vai digitālu indikatoru ar unikālo regulēšanas stieni, atbalstnaža asmenim var veikt ļoti precīzus mērījumus (līdz 0,01 mm), praktiski novēršot operatora kļūdas gan regulēšanas stieņa, gan pļāvēja iestatīšanā.

Analogo Accu-Gage var iestatīt uz nulli, pagriežot ciparnīcu – tam tiek nodrošināti precīzi norādījumi.

Digitāla Accu-Gage

Digitāla Accu-Gage

Digitālo Accu-Gage var pārslēgt starp imperiālām un metriskām mērvienībām, izmantojot pogu mērierīces priekšpusē. Pieejama arī poga iestatīšanai uz nulli un ieslēgšanai/izslēgšanai. Kā parādīts attēlā pa kreisi, magnēts notur mērierīci pie atbalstnaža, padarot regulēšanu vēl ērtāku. Neskatoties uz to, nav ieteicams šādi paļauties uz magnētu – daudz labāk to piestiprināt otrādi pie krēsla! Mērierīces akumulatora kalpošanas laiks ir aptuveni 12 mēneši atkarībā no lietošanas apjoma. Komplektā ietilpst rezerves akumulators (CR2032 tips).

Accu-Gage ir iesaiņots cietā, aizslēdzamā pārnēsājamā kastē.

Accu-Gage-Kā tas darbojas

Kā tas darbojas

Kad pamatnes stienis ir uzstādīts pāri pļāvēja veltņiem, vienkārši nospiediet mērierīces indikatora stieni un nofiksējiet pogu pie atbalstnaža. Pēc tam displejā var izmērīt precīzu pļaušanas augstumu.

Accu-Gage funkcijas

 • Mērierīci iespējams regulēt tieši uz pļāvēja. Vienkārši nolasiet mērierīci, pagriežot regulēšanas pogu.
 • Mērījumi tiek veikti pie atbalstnaža priekšējā asmens neatkarīgi no atbalstnaža nolietojuma.
 • Novērš neprecīzo vecāka tipa regulēšanas stieņu metodi "pēc izjūtas".
 • Iespējams izmērīt priekšējā un aizmugurējā veltņa defektus, kā arī atbalstnaža defektus.
 • Piemērota visiem grīna pļāvēju modeļiem, gan braucamajiem, gan rokas vadības.
 • Darbojas ar gan rievotiem, gan līdzeniem veltņiem.
 • Nolasījuma precizitāte līdz 0,01 mm.
Groomer mērierīce

C. Groomer mērierīce

Groomer ir precīzs mērinstruments, lai pareizi iestatītu vēlamo tītavas un vertikālās pļaušanas ierīces dziļumu.

Turklāt Groomer mērierīce pasargās jūsu tītavas un vertikālās pļaušanas ierīces transmisiju no pārslodzes, ko izraisa tās pārāk dziļa iestatīšana. Tītavas un vertikālās pļaušanas ierīces diski nav izgatavoti ar tikpat lielu pielaidi kā griešanas cilindrs, un disku malās var būt ievērojami plankumi. Šie plankumi ietekmē lielāko pļaušanas dziļumu. Ja tas nav ņemts vērā, uzstādot tītavas un vertikālās pļaušanas ierīci, transmisija lietošanas laikā tiks pārslogota – tas ievērojami samazinās transmisijas kalpošanas laiku. Groomer mērierīce ir iesaiņota cietā, aizslēdzamā pārnēsājamā kastē.

Kā tā darbojas

 • Pļaušanas dziļumu var iestatīt, uzliekot Groomer mērierīces stieni uz priekšējiem un aizmugurējiem veltņiem un pagriežot asmeņus perpendikulāri stienim.
 • Pēc tam indikatora stieni paceļ uz augšu, līdz indikatora bloks pieskaras asmeņiem. Pēc tam mērījumu var precīzi nolasīt no mērierīces.
 • Lai pārbaudītu, vai nav plankumu, tītavas un vertikālās pļaušanas ierīce jāpagriež ar roku un Groomer mērierīce jāpārvieto visā pļāvēja garumā.
 • Lai izvairītos no transmisijas pārslodzes, vēlamais pļaušanas dziļums jāiestata, izmantojot plankumu.
Īpaši mērtausti

D. Īpaši mērtausti

Mērtaustus izmanto, lai precīzi noregulētu griešanas cilindru līdz atbalstnaža attālumam no zemes cilindra pļāvējos. Šī regulēšana ir būtiska, lai nodrošinātu labu pļāvuma kvalitāti. Turklāt, ja abas detaļas ir novietotas pārāk tuvu, tās saskaras, izraisot atbalstnaža un griešanas cilindra ātru nodilumu un piedziņas sistēmas pārslodzi. Šie īpašie mērtausti var palīdzēt novērst operatora traumas. Mērtausti ir 30 cm gari, tādējādi pasargājot rokas un pirkstus no griešanas virsmām. Garums arī atvieglo piekļuvi grūti sasniedzamām vietām. Pieejami divi mērtaustu biezumi – 0,001 collas un 0,002 collu – lai palīdzētu operatoriem pielāgot John Deere griešanas cilindrus, kā ieteikts lietotāja rokasgrāmatā.

 • 0,001 collas (vienas tūkstošdaļas) mērtausts. Izmanto, lai iestatītu cilindru atbalstnaža attālumam no zemes grīna pļāvējiem un 22M tipa agregātiem.
 • 0,002 collu (divu tūkstošdaļu) mērtausts. Izmanto, lai iestatītu cilindru atbalstnaža attālumam no zemes John Deere ESP cilindriem.

E. Zāles augstuma mērīšana

Šajā komplektā ir divi instrumenti, kas profesionāliem laukumu uzturētājiem palīdz precīzi izmērīt zāles augstumu. Sīkāka informācija par instrumentiem un to lietošanu ir sniegta zemāk.

Turf Check I

F. TurfChek

TurfChek Ι

TurfChek Ι ietver prizmu, lai novērotu zāles augstumu uz līdzenas virsmas, piemēram, grīna. Iespējams izmērīt dažādu pļāvēju (un dažādu trīskāršo tītavu vienību) patieso pļaušanas augstumu. Iespējams novērot barības vielu pielietojumu, temperatūras izmaiņas, nokrišņus un izmērīt zāles augstumu augšanas ātrumam. To galvenokārt izmanto grīnu pļāvēja pļaušanas veiktspējas novērtēšanai, lai atrastu atšķirību starp sola augstumu un faktisko pļaušanas augstumu. Palielināšanas īpašību dēļ prizmu var izmantot arī pļaušanas kvalitātes pārbaudei, piemēram, ja pļāvējs zāli plēš, nevis pļauj.

Kā tas darbojas

 • Instruments tiek iestatīts uz izvēlētu nopļautu zāli. Pēc tam zāles garumu var nolasīt metriskajā skalā.
 • TurfChek I novietošana starp diviem pļāvumiem vai divām zonām ļauj jums nodrošināt vienmērīgu pļāvuma augstumu.
 • Tagad pagrieziet TurfChek I par 90° un varat pārbaudīt, vai zemas pļaušanas frekvences dēļ nerodas “viļņošanās”.
 • TurfChek I ir visefektīvākais grīnos, tomēr to var izmantot arī ar zema pļāvuma apmalēs un bedrītes zonās.
TurfChek II

TurfChek II

TurfChek ΙΙ nodrošina ātru un vienkāršu veidu, kā izmērīt pļaušanas garumu un pļāvuma konsekvenci garākām zāles platībām.

Kā tas darbojas

Instrumentam ir divi pagarināti punkti un četras zāģa zobu sadaļas aktīvajā pusē. Iespiediet divus pagarinātos punktus zemē, līdz četras zāģa zobu sadaļas pieskaras augsnes virsmai. Zāģa zobu konstrukcijas neasais gals veido mērīšanas skalas pamatlīniju. Tie saskaras ar pērnās zāles palieku zemāko līmeni. Skala tiek parādīta gan metriskajā, gan imperiālajā mērvienību sistēmā. Šis ir vienkāršs intruments, kas var palīdzēt ikdienā uzturēt pļāvuma augstumu.