Uzņēmuma John Deere paziņojums par konfidencialitāti

Šis uzņēmuma John Deere paziņojums par konfidencialitāti (“Paziņojums”) tiek izsniegts to uzņēmumu vārdā, kas šī Paziņojuma beigās esošajā tabulā uzskaitīti kā “Datu pārziņi” (katrs atsevišķi kā “John Deere”, “mēs” vai “mums”). Šis Paziņojums tiek adresēts personām, ar kurām mēs sadarbojamies, tostarp mūsu tīmekļa vietņu, programmu (tīmekļa vai mobilo) vai tiešsaistes pakalpojumu (“Tiešsaistes pakalpojumi”) apmeklētājiem un lietotājiem; pašreizējiem un potenciālajiem klientiem; korporatīvo klientu un pārdevēju vadībai un darbiniekiem; John Deere pilnvaroto tirgotāju vadībai un darbiniekiem; mūsu iestāžu, muzeju un apskates vietu apmeklētājiem; kā arī citiem mūsu pakalpojumu saņēmējiem. Personas, kuru Personas dati tiek apstrādāti, šajā Paziņojumā tiek dēvētas kā “jūs”.

John Deere kā datu pārzinis apstrādās informāciju par jums papīra un elektroniskā formātā, un to dēvē par “Personas datiem”. Personas dati tiks apkopoti tieši no jums, mēs šādus datus apkoposim iekšēji, un dažos gadījumos mēs šādus datus apkoposim no attiecīgajām trešajām pusēm.

Personas dati tiek kopīgoti ar John Deere Group dalībniekiem (skatiet arī tālāk esošo 4. sadaļu). John Deere Group uzņēmumu saraksts ir pieejams šeit: https://www.deere.com/en/our-company/about-john-deere/worldwide-locations/. John Deere Group piederošie uzņēmumi noteiktos apstākļos var kopīgi apstrādāt Personas datus (skatiet arī tālāk esošo 3. sadaļu).

Uz noteiktiem John Deere piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem var attiekties konkrētas valsts vai produkta paziņojumi par konfidencialitāti, un tiem var piekļūt izvēlnē “Valsts vai produkta specifiskā informācija”. Piemēram, uzņēmums John Deere Bank S.A. papildus citiem nodrošina arī finanšu produktus un pakalpojumus, kas paredz to, ka ir nepieciešama papildu vai atšķirīgu informācijas un datu kategoriju apkopošana. Arī John Deere GmbH & CO KG piedāvā dažādus datu pakalpojumus un abonementus.

Visbeidzot, John Deere produkti tiek izplatīti, izmantojot pilnvarotu tirgotāju un izplatītāju tīklu. Lielākā daļa no šiem tirgotājiem un izplatītājiem pieder neatkarīgiem īpašniekiem un ir neatkarīgi vadīti uzņēmumi, kam var būt savi paziņojumi par konfidencialitāti.

Uzņēmuma John Deere paziņojums par konfidencialitāti

1. Apstrādāto Personas datu veidi

Tālāk norādītas jūsu Personas datu kategorijas, ko apstrādājam.

Personiskā informācija, piemēram, jūsu vārds, pieņemtais vārds, uzvārds, segvārds, dzimšanas datums, lietotājvārds, parole un citi autentifikācijas līdzekļi, valdības identifikatori, paraksti un attēli.

Kontaktinformācija, piemēram, adrese, pasta adrese, tālruņa numurs, sociālā tīkla profila informācija un e-pasta adrese.

Ar darbu saistītā informācija, piemēram, nozare, loma, saimnieciskās darbības, pašreizējie un bijušie darba devēji, attiecības ar klientu vai trešo pusi (piemēram, tirgotāju, piegādātāju), darba adrese, darba tālruņa numurs, ar darbu saistītie sociālie tīkli un darba e-pasta adrese.

Darījumu vai finanšu konta informācija, piemēram, norēķinu adrese, bankas konts, bankas kontu numuri un maršrutēšanas numuri; kredītkartes vai debetkartes informācija, drošības kods un derīguma termiņš; kartes īpašnieka vai konta īpašnieka vārds un dati; instrukciju ieraksti; darījumu partnera informācija; kā arī informācija par aprīkojuma finansēšanas un līzinga darbībām. Ja to atļauj vai pieprasa likums, mēs varam lūgt nodrošināt valdības izdotu identifikāciju.

Informācija, ko jūs varat publicēt ziņojumu dēļos, lietotāju veidlapās (tostarp sociālajos tīklos) vai atbildēs uz aptauju jautājumiem, piemēram, lietotājvārdi, sociālo tīklu profila informācija, komentāri (tostarp uzskati un viedokļi), attēli un cita informācija.

Preferenču un attiecību informācija, kas mums palīdz saprast, kas jūs esat un ko vēlaties, lai mēs varētu piedāvāt jums interesējošus produktus un pakalpojumus, piemēram, īpašuma, saimniecības vai uzņēmuma informācija, jūsu vispārīgā atrašanās vieta, preferences un valodas izvēle. Tas ietver arī informāciju par to, kā jūs sazināties ar mums, mūsu tirgotājiem un biznesa partneriem; kā arī informāciju par jūsu darījumiem ar mums, tostarp pirkumiem, pieprasījumiem, klientu kontiem, garantijas prasību vēsturi un maksājumu vēsturi.

Lietošanas informācija, piemēram, informācija par produktiem un pakalpojumiem, aparatūras un operētājsistēmas specifikācijas, programmatūras versija, veiktspējas dati un statistika, žurnāla informācija, ierīču un programmu lietojuma (un produktu un pakalpojumu) informācija un diagnostikas dati.

Automātiski apkopota informācija, piemēram, informācija par Tiešsaistes pakalpojumos apmeklētajām lapām vai saturu; to, vai esat atvēris vai lasījis mūsu ziņojumus; sīkfailu un citu tehnoloģiju esamība; Tiešsaistes pakalpojumu izmantošanas laiks un ilgums; kā arī kļūdu ziņojumi un veiktspējas dati. Apkopotā informācija un dati ietver jūsu interneta protokola (IP) adresi (un informāciju, kas saistīta ar šo IP adresi); ierīces operētājsistēmas vai tīmekļa pārlūkprogrammas veidu un versiju; aparatūras modeli, ierīces ID vai jebkuras tās ierīces identifikatoru, ko izmanto, lai piekļūtu Tiešsaistes pakalpojumiem, un citus unikālos ierīces identifikatorus; kā arī dažos gadījumos ierīces atrašanās vietu. Šī informācija var tikt reģistrēta, kad izmantojat Tiešsaistes pakalpojumus.

Sensitīvi Personas dati: daļa no Personas datiem, kurus varam apstrādāt saistībā ar 2. sadaļā norādītajiem Nolūkiem, var tikt uzskatīti par sensitīviem Personas datiem saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem, kas (kā definēts piemērojamajā datu aizsardzības likumā) ietver datus par rasu vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai filozofisko pārliecību, dalību arodbiedrībā, kā arī ģenētisko datu, biometrisko datu, veselības datu vai arī ar personas dzimumdzīvi vai seksuālo orientāciju saistīto datu apstrādi. Turklāt daļa no Personas datiem var ietvert informāciju par kriminālsodāmību un pārkāpumiem.

2. Apstrādāto personas datu avoti

Mēs apkopojam jūsu Personas datus no dažādiem avotiem, tostarp tālāk norādītajiem.

Informācija, ko apkopojam tieši no jums: Personas dati parasti tiek apkopoti, kad tos sniedzat mums (elektroniski, rakstiski vai mutiski). Mēs lūdzam sniegt datus un informāciju (piemēram, Personisko informāciju; Kontaktinformāciju; Darījumu informāciju), kad mijiedarbojaties ar mums, piemēram, kad reģistrējaties produktiem vai pakalpojumiem vai arī iegādājaties tos, ievadāt informāciju mūsu Tiešsaistes pakalpojumos, reģistrējat kontu mūsu Tiešsaistes pakalpojumos, apmeklējat mūsu iestādes, reģistrējaties biļetena saņemšanai, sazināties ar mums klientu apkalpošanas nolūkā, veicat pirkumu, reģistrējaties apmācību nodarbībām, piesakāties finansējumam, atbildat uz aptaujas jautājumiem, reģistrējat garantiju vai citādi mijiedarbojaties ar mums.

Informācija, ko apkopojam iekšēji: mēs apkopojam, novērojam vai uzzinām informāciju par jums, piemēram, izmantojot jūsu mijiedarbības ar mums (piemēram, Preferenču un attiecību informāciju) parastajā mūsu savstarpējo attiecību gaitā vai kad izmantojat mūsu produktus vai pakalpojumus (piemēram, Produktu un pakalpojumu lietošanas informāciju; Automātiski apkopoto informāciju). Mēs apkopojam vai iegūstam Personas datus, kad apmeklējat vai izmantojat jebkuru no mūsu Tiešsaistes pakalpojumiem. Mēs (vai trešās puses) izmantojam sīkfailus un citus tehnoloģiskos rīkus, lai apkopotu informāciju par jūsu datoru vai ierīci un to, kā lietojat Tiešsaistes pakalpojumus (piemēram, Automātiski apkopoto informāciju). Papildinformāciju par sīkfailiem un citām tehnoloģijām skatiet 5. sadaļā “Sīkfaili un līdzīgas apkopošanas tehnoloģijas”.

No trešajām pusēm apkopota informācija: mēs saņemam jūsu Personas datus no trešajām pusēm, kas mums tos sniedz, piemēram, John Deere Group dalībniekiem, mūsu klientiem, pilnvarotajiem John Deere tirgotājiem, jūsu darba devēja, kredītinformācijas aģentūrām vai arī tiesībaizsardzības vai valsts iestādēm (piemēram, Personisko informāciju; Kontaktinformāciju; Ar darbu saistīto informāciju; Darījumu vai finanšu konta informāciju). Mēs jūsu Personas datus no trešajām pusēm saņemam arī tad, kad iegādājaties kādu no mūsu produktiem vai pakalpojumiem ar šādu trešo pušu starpniecību (piemēram, no pilnvarotajiem John Deere tirgotājiem).

Publiski pieejama informācija: mēs apkopojam jūsu Personas datus (piemēram, Preferenču un attiecību informāciju), kas ir publiski pieejama (piemēram, klienta faktiskā īpašnieka informāciju, uzņēmuma un biznesa informāciju, finanšu informāciju), vai informāciju, ko publiskojat; no trešo pušu datu sniedzējiem, kas uzlabo mūsu reģistru un palīdz mums labāk izprast mūsu klientus; vai no sociālo tīklu vietnēm, piemēram, Facebook, ja Tiešsaistes pakalpojumos izmantojat sociālo tīklu funkciju, piemēram, sociālo tīklu spraudni (Facebook pogu “Patīk”), ja atzīmējat ar “Patīk” mūsu sociālo tīklu lapas vai pievienojaties mūsu kopienām. Ja sazināties ar mums sociālajos tīklos, jūs varat atļaut mums piekļūt jūsu sociālā tīkla profilā sniegtajai informācijai.

3. Personas datu apstrādes nolūki (“nolūki”)

Personas dati tiek apstrādāti tālāk norādītajos Nolūkos un ar tālāk norādīto juridisko pamatojumu (Apstrādes juridisko pamatu). Vajadzības gadījumā datu apkopošanas laikā norādām, vai Personas datu sniegšana ir likumā noteikta vai līgumiska prasība un vai jums ir pienākums sniegt Personas datus, kā arī iespējamās sekas, ja šos datus nesniedzat.

a) Klientu apkalpošana: lai nodrošinātu pieprasītos produktus un pakalpojumus; saistītajiem pakalpojumiem, piemēram, produktu piegādei, apkopei, klientu un produktu atbalstam un servisam (tostarp garantijas servisam), finansēšanai, līzingam un kredītpakalpojumiem; kā arī Tiešsaistes pakalpojumu darbībai.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: veiktu uzdevumus, kas nepieciešami, lai apstrādātu un izpildītu pieprasījumus vai pasūtījumus, piemēram, atbildētu uz papildinformācijas pieprasījumiem vai atbildētu uz piedāvājuma pieprasījumiem (tiešā veidā vai ar pilnvarota John Deere tirgotāja starpniecību), pārbaudītu personas identitāti (vai pārstāvja identitāti) ar mērķi ļaut piekļūt biznesa klienta kontam, pārbaudītu tiesības piedalīties stimulēšanas programmās, apstrādātu produktu reģistrācijas un nodrošinātu pieprasītās preces un pakalpojumus (tostarp atvieglotu pasūtīšanas un piegādes procesu starp jums un pilnvaroto John Deere tirgotāju); aktivizētu programmatūru un ierīces, kurām nepieciešama aktivizēšana; administrētu jūsu kontu(-us) un apstrādātu maksājumus par precēm un pakalpojumiem; izveidotu un izpildītu līgumus; apstrādātu garantijas prasības un nodrošinātu garantijas servisu; nodrošinātu un apkalpotu paplašinātās garantijas programmas, tostarp pārvaldības pakalpojumu līgumus un norēķinus/rēķinu izrakstīšanu; reģistrētu un izveidotu kontu Tiešsaistes pakalpojumos, ieskaitot lietotāja kontu iestatīšanu un administrēšanu; nodrošinātu jums Tiešsaistes pakalpojumus un to funkcijas, tostarp Tiešsaistes pakalpojumu darbību un pārvaldību, satura nodrošināšanu jums, kā arī saziņu ar jums Tiešsaistes pakalpojumos.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz Tiešsaistes pakalpojumiem), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos vai likumā noteiktos pienākumus; 3) apstrāde ir nepieciešama John Deere, John Deere Group dalībnieka vai trešās puses (piemēram, tirgotāja vai biznesa klienta) likumīgo interešu ievērošanai, nodrošinot jums klientu apkalpošanu, produktu un klientu atbalstu, apmācību un citus izglītojošos pasākumus, kā arī sniedzot atbilstošu informāciju par produktu atjauninājumiem un uzlabojumiem un produktu uzlabojumiem (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 4) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu.

b) Produktu un klientu atbalsts: lai nodrošinātu produktu un pakalpojumu atbalstu; pārvaldītu attiecības ar klientiem, tirgotājiem un piegādātājiem; diagnostikai un remontam; saziņai; produktu drošībai un atsaukšanai pēc administrēšanas iestādes rīkojuma.

Kā daļu no pakalpojuma un atbalsta nodrošināšanas mēs izmantojam klientu attiecību pārvaldības sistēmu (Personisko informāciju, Kontaktinformāciju, Preferenču un attiecību informāciju, Publiski pieejamo informāciju), lai izsekotu iesaisti, pārliecinātos, vai kontaktinformācija ir atjaunināta, iegūtu visaptverošu skatu par sadarbību ar jums (un jūsu uzņēmumu), izvairītos no dublētiem ziņojumiem par līdzīgām tēmām, nodrošinātu pārdošanu un atbalstu, kā arī atbildētu uz visiem jūsu ziņojumiem vai pieprasījumiem.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: nodrošinātu apmācību un citus izglītojošus pasākumus klientiem un klientu darbiniekiem, tirgotājiem un tirgotāju darbiniekiem, kā arī piegādātājiem un piegādātāju darbiniekiem; nodrošinātu periodisku apkopi un atbalstu produktiem un pakalpojumiem (tostarp programmatūras atjauninājumus); atbildētu uz tirgotāju pieprasījumiem sniegt tehnisko palīdzību, kad jānosaka problēma saistībā ar produktu vai pakalpojumu un jāveic citu veidu diagnostika; nodrošinātu saziņu saistībā ar jūsu produktiem vai pakalpojumiem, tostarp informāciju par pakalpojumiem, apstiprinājumus, paziņojumus, atjauninājumus, atbalsta un administratīvos ziņojumus, kā arī sniegtu jums informāciju drošības vai juridisku iemeslu dēļ, piemēram, atsaukšanas un drošības paziņojumus.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz Tiešsaistes pakalpojumiem), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos vai likumā noteiktos pienākumus (piemēram, paziņošana par atsaukšanu un šādu gadījumu pārvaldība); 3) apstrāde ir nepieciešama John Deere, John Deere Group dalībnieka vai trešās puses (piemēram, tirgotāja, biznesa klienta) likumīgo interešu ievērošanai, nodrošinot jums klientu apkalpošanu, produktu un klientu atbalstu, apmācību un citus izglītojošos pasākumus, kā arī sniedzot atbilstošu informāciju par produktu atjauninājumiem un uzlabojumiem un produktu uzlabojumiem (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 4) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu.

c) Reklāmas: : lai nodrošinātu jums paziņojumus un piedāvājumus saistībā ar John Deere, John Deere Group dalībnieku vai mūsu tirgotāju, piegādātāju un partneru produktiem un pakalpojumiem, tostarp piedāvājumus, kuru pamatā ir jūsu intereses, personiskās un biznesa īpašības un atrašanās vieta. Mēs (vai trešās puses, piemēram, pilnvarots John Deere tirgotājs) varam sniegt šos paziņojumus un piedāvājumus e-pastā, pa pastu, tiešsaistē (tostarp nodrošinot jums personalizētas reklāmas un saturu Tiešsaistes pakalpojumos), sociālo tīklu platformās, īsziņās, pašpiegādes paziņojumos un izmantojot citus līdzekļus. Saistībā ar mārketingu sociālo tīklu platformās sociālo tīklu platformām var tikt sniegta pseidonīma informācija (Personiskās informācijas vai Kontaktinformācijas šifrēšanas jaukšana), lai nodrošinātu atbilstību jūsu sociālā tīkla kontam un ļautu mums rādīt jums reklāmas platformā. Kā sīkāk aplūkots 5. sadaļā, mēs (vai trešās puses) izmantojam sīkfailus un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai mēs varētu personalizēt Tiešsaistes pakalpojumus vai izvietot jūsu interesēm atbilstošas reklāmas trešo pušu tīmekļa vietnēs.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: izveidotu reklāmas un mārketinga programmas, izmantojot informāciju (Personisko informāciju, Kontaktinformāciju, Preferenču un attiecību informāciju, Lietošanas informāciju, Automātiski apkopoto informāciju), lai gan tiešsaistē, gan bezsaistē ieteiktu produktus un pakalpojumus, kas jums varētu interesēt, un izmantotu informāciju (Personisko informāciju, Lietošanas informāciju, Automātiski apkopoto informāciju), lai personalizētu Tiešsaistes pakalpojumus un padarītu Tiešsaistes pakalpojumus atbilstošākus jūsu interesēm.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama John Deere, John Deere Group dalībnieka vai trešās puses (piemēram, tirgotāja) likumīgo interešu ievērošanai, veicot mārketinga, izpētes un jaunu klientu iegūšanas darbības, noskaidrojot preferences personalizētāku piedāvājumu sniegšanai un piedāvājot produktus un pakalpojumus, kas atbilst (potenciālā) klienta vajadzībām (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 2) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu.

d) Aptaujas un reklāmas pasākumi: lai administrētu totalizatorus, konkursus, lojalitātes programmas un citus reklāmas pasākumus, kam jūs reģistrējaties vai kuros piedalāties, piemēram, ieplānojot un organizējot ekskursijas uz John Deere Group dalībnieka iestādēm vai mūsu apskates vietām vai arī piedaloties produktu iepazīstināšanas un citās tirdzniecības izstādēs.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz Reklāmas pasākumu), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, veicot mārketinga, izpētes, kā arī apkalpošanas un (potenciālo) klientu iegūšanas darbības (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 3) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu.

e) Citu veidu saziņa: lai sniegtu citu iespējami interesējošu informāciju, piemēram, paziņojumus, atgādinājumus, informāciju par pakalpojumu pieejamības pārtraukumiem, informāciju par produktu uzlabošanas programmām un tehnisko pakalpojumu biļetenus; jaunumus par John Deere vai John Deere Group dalībniekiem, uzņēmumu žurnālus (piemēram, The Furrow un Homestead) un katalogus; kā arī ielūgumus uz tirdzniecības izstādēm, produktu iepazīstināšanas un citiem pasākumiem.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz mūsu publikāciju abonēšanu), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama John Deere, John Deere Group dalībnieka vai trešās puses (piemēram, tirgotāja) likumīgo interešu ievērošanai, veicot mārketinga, izpētes, jaunu klientu iegūšanas darbības, kā arī apkalpojot un sniedzot jaunumus (potenciālajiem) klientiem, piemēram, informāciju par produktu atjauninājumiem un uzlabojumiem un citu informāciju par produktiem un pakalpojumiem (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 4) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu.

f) Pētniecība; Produktu un pakalpojumu uzlabošana: lai identificētu un atklātu problēmas saistībā ar esošajiem produktiem un pakalpojumiem, saprastu, kā tiek izmantoti mūsu produkti un pakalpojumi, analizētu reklāmu efektivitāti, veiktu izpēti, uzlabotu produktus un pakalpojumus, kā arī izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus (tostarp izmantojot pseidonimizētu un anonimizētu informāciju).

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: mērītu auditorijas lielumu un klientu iesaisti; sūtītu aptaujas par lietošanas pieredzi, ļautu piedalīties tiešsaistes un bezsaistes pētniecības paneļos un analizētu atbildes; novērtētu gan ražošanas, gan testēšanas produktu un pakalpojumu veiktspēju un darbību (tostarp apkopotu Lietošanas informāciju); pārskatītu problēmu kodus un citus iekārtu darbības datus, garantijas prasības un tehniskās palīdzības pieprasījumus no tirgotājiem par problēmu noteikšanu produktos vai pakalpojumos (tostarp drošības problēmu), uzlabotu produktus un pakalpojumus un izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus; kā arī uzlabotu Tiešsaistes pakalpojumus veiktspēju, novērstu tajos kļūdas un uzlabotu tos (piemēram, izmantotu pārlūkošanas informāciju no Tiešsaistes pakalpojumu apmeklējumiem un to, kā pārvietojaties Tiešsaistes pakalpojumos, lai to padarītu intuitīvāku).

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz Tiešsaistes pakalpojumiem), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, identificējot problēmas to produktos un pakalpojumos, veicot izpēti un izveidojot analīzes, uzlabojot produktus un pakalpojumus, kā arī izstrādājot jaunus produktus un pakalpojumus (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 3) apstrāde ir nepieciešama, lai aizsargātu personas būtiskās intereses (piemēram, drošības problēmu identificēšana); 4) apstrāde ir nepieciešama, lai ievērotu juridisku pienākumu, kas uz mums attiecas (piemēram, produktu drošība; atsaukšana); 5) apstrāde tiek veikta ar piekrišanu.

g) Fiziskā drošība: lai īstenotu un uzturētu fizisko drošību, pārvaldītu piekļuvi iestādēm; kā arī pārskatītu piekļuvi iestādēm incidenta gadījumā vai, ja nepieciešams, izmeklētu nesankcionētu piekļuvi, zudumu vai zādzību.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: izveidotu un pārvaldītu lietotāju ID, nozīmītes, atslēgas un citas piekļuves pārvaldības metodes, lai pārliecinātos, ka personām ir atbilstoša atļauja, pirms tās piekļūst John Deere vai John Deere Group dalībnieku iestādēm (t.i., piekļuves kontrole un neatļautas piekļuves novēršana); kā arī pārraudzītu John Deere vai John Deere Group dalībnieka iestādes (tostarp izmantojot kabeļtelevīzijas un citu veidu kameras), lai aizsargātu cilvēkus un nodrošinātos pret zādzībām, vandālismu un John Deere vai John Deere Group dalībnieka īpašuma bojāšanu. Tas ietver arī ierakstu Apstrādi (piemēram, personu ienākšanas un iziešanas reģistrēšanu) par piekļuvi iestādēm vai atļautajām zonām, lai atbilstoši izmeklētu jebkādu neatļautu piekļuvi, zudumu vai zādzību.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama, lai ievērotu juridisku pienākumu, kas uz mums attiecas; 2) tā ir nepieciešama, lai aizsargātu personas būtiskās intereses; 3) tā ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, nodrošinot mūsu uzņēmumu, telpu un aktīvu fizisko un elektronisko drošību (piemēram, atbilstoši aizsargājot īpašumu (piemēram, fizisko vai intelektuālo īpašumu) un lai varētu atbilstoši izmeklēt jebkādu neatļautu piekļuvi, zudumu vai zādzību; kā arī nodrošinot fizisko drošību) (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības). Ja tiek apstrādāti ar kriminālpārkāpumiem un sodiem saistīti dati, šāda apstrāde notiek saskaņā ar ES vai EEZ dalībvalstu tiesību aktiem.

h) Tīkla/kiberdrošība: lai nodrošinātu elektronisko drošību (tīkla un kiberdrošību), tostarp identificētu, aizsargātu, atklātu, reaģētu un atkoptu no drošības draudiem.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: identificētu draudus, ievainojamības un riskus; identificētu, autentificētu un noteiktu atbilstošu lietotāju autorizāciju; izsniegtu un atsauktu akreditācijas datus; piešķirtu un pārvaldītu lietotāju piekļuves atļaujas; novērstu un atklātu neatļautu piekļuvi vai datu apstrādi un ļaunprātīgu kodu izplatīšanu; apturētu pakalpojumatteices uzbrukumus un citus bojājumus datora un elektronisko sakaru sistēmām; novērstu un atklātu krāpšanu, noziegumu vai IT pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu; bloķētu surogātpastu, pikšķerēšanas mēģinājumus, datorvīrusus un citu ļaunprogrammatūru; nodrošinātu produktu un lietotāju drošību; kā arī novērstu neautorizētu īpašumtiesību datu un citas informācijas (piemēram, Personas datu) pārsūtīšanu.

Organizācijas Globālās drošības komanda, kas galvenokārt atrodas uzņēmumā Deere & Company Molainā, Ilinoisā (bet kurā darbojas personas, kas atrodas citos John Deere Group dalībnieku uzņēmumos), apstrādā Personas datus, lai palīdzētu mums identificēt un izmeklēt aizdomīgus incidentus vai notikumus (tostarp veicot kriminālistisko izpēti); koordinētu atbildi; kā arī atjaunotu funkcionalitāti.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama, lai ievērotu juridisku pienākumu, kas uz mums attiecas; 2) tā ir nepieciešama, lai aizsargātu personas būtiskās intereses; 3) tā ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, atbilstoši aizsargājot to īpašumu (piemēram, fizisko vai intelektuālo īpašumu); kā arī nodrošinot tīkla un informācijas drošību (tostarp veicot administratīvos, tehniskos un organizatoriskos pasākumus) (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības). Ja tiek apstrādāti ar kriminālpārkāpumiem un sodiem saistīti dati, šāda apstrāde notiek saskaņā ar ES vai EEZ dalībvalstu tiesību aktiem.

i) IT operācijas: lai pārvaldītu IT sistēmas, programmas un infrastruktūru (tostarp pārraudzītu IT sistēmu un infrastruktūras darbību), veiktu IT revīzijas un nodrošinātu informācijas un saziņas pakalpojumus.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: atvieglotu saziņu un citu IT rīku izmantošanu; administrētu John Deere vai John Deere Group dalībnieka programmu lietošanu; identificētu un risinātu problēmas saistībā ar IT sistēmām un rīkiem; instalētu jauninājumus un ielāpus; nodrošinātu darbības nepārtrauktību, tostarp izveidotu dublējumus; kā arī nodrošinātu palīdzības dienesta pārvaldību.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka tā ir 1) nepieciešama tā līguma izpildei, kura puse esat, vai lai veiktu darbības (pēc jūsu pieprasījuma) pirms jauna līguma noslēgšanas; 2) nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, pārvaldot, uzturot un darbinot informācijas sakaru tehnoloģiju infrastruktūru (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības).

j) Biznesa operācijas: lai pārvaldītu John Deere un John Deere Group ikdienas operācijas, datu analīzei, kas nepieciešama, lai ziņotu par biznesa rezultātiem, kā arī korporatīvajai pārvaldībai (tostarp revīzijai(-ām), atbilstības kontroles pasākumiem un citām riska pārvaldības darbībām (tostarp apdrošināšanas iegādei)).

Tas ietver Personas datu apstrādi, kas paredzēta: organizatoriskajai analīzei, izstrādei un vadības ziņojumiem (tostarp riska modeļu modelēšanai un izstrādei); darba plānošanai un mūsu aktīvu pārvaldībai; finanšu kontu pārvaldībai, tostarp debitoru un kreditoru saistību apstrādei un pārvaldībai; taktiskajai un stratēģiskajai plānošanai; projektu un organizācijas vadībai; ierakstu saglabāšanai un arhivēšanai; līgumu pārvaldībai; trešo pušu attiecību pārvaldībai (pārdevēju, piegādātāju, biznesa partneru, tirgotāju); tiesību aizsardzībai un izpildei; iekšējai un ārējai revīzijai; reorganizācijas, iegādes, apvienošanas, sadalīšanas un atsavināšanas plānošanai un apstrādei; kā arī Personas datu apstrādei anonimizēšanas/deidentifikācijas nolūkos.

Organizācijas vārdā John Deere Group kopīgi administrē atsevišķas Personas datu kategorijas (piemēram, Personisko informāciju, Kontaktinformāciju, Lietošanas informāciju, Preferenču un attiecību informāciju u.c.) citu John Deere Group dalībnieku, tostarp John Deere, vienlaicīgajiem uzņēmējdarbības procesiem. John Deere Group kopīgi administrē arī infrastruktūru, kurā John Deere Group dalībnieki apstrādā Personas datus savām vajadzībām.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) tā ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos pienākumus; 2) tā ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, pārvaldot un vadot John Deere un John Deere Group ikdienas darbību, pārvaldot John Deere un John Deere Group finanses, lai pārvaldītu riskus, kam ir pakļauts uzņēmums John Deere un John Deere Group, korporatīvajai un informācijas pārvaldībai, biznesa darījumu novērtēšanai, kā arī apvienošanas un iegādes darbību novērtēšanai (tostarp veicot padziļinātas iegādes objektu pārbaudes) (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības).

k) Atbilstība: lai noteiktu tiesības saņemt produktus, pakalpojumus vai piedāvājumus; pārbaudītu vai palīdzētu pārbaudīt jūsu identitāti; izpildītu reglamentējošās prasības; veiktu pārbaudi, izmantojot valdības vai citus sankciju sarakstus; kā arī ievērotu iekšējās atbilstības prasības.

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: veiktu padziļinātu “pazīsti savu klientu” pārbaudi (tostarp izmantojot informāciju no dažādiem avotiem, piemēram, publisku informāciju, lai pārbaudītu identifikācijas datus); veicot kredīta un kredītinformācijas pārbaudes un riska novērtējumus; veiktu pārbaudi, izmantojot sankciju sarakstus; kā arī ievērotu citas reglamentējošajās prasības (tostarp prasības, ko nosaka citi John Deere Group dalībnieki), piemēram, pārbaudītu, vai esat politiski ietekmējama persona, un izpildītu teroristu finansēšanas atklāšanas un novēršanas prasības.

Globālās tirdzniecības atbilstības grupa, kas galvenokārt atrodas uzņēmumā Deere & Company Molainā, Ilinoisā (bet kurā darbojas personas, kas atrodas citos John Deere Group dalībnieku uzņēmumos), palīdz uzņēmumam John Deere apstrādāt Personas datus šajā Nolūkā. Globālās tirdzniecības atbilstības grupas galvenā atbildība ir identificēt un izmeklēt sākotnējās personu atbilstības sankcionēto pušu sarakstos, kā arī izmeklēt un noskaidrot nepareizās atbilstības.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) apstrāde ir nepieciešama saistībā ar jebkuru līgumu, kuru jūs varat noslēgt ar mums (tostarp Lietošanas noteikumiem attiecībā uz Tiešsaistes pakalpojumiem), vai lai veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas ar mums; 2) apstrāde ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos vai likumā noteiktos pienākumus; 3) apstrāde ir nepieciešama, lai aizsargātu personu būtiskās intereses; 4) apstrāde ir nepieciešama sabiedrības interesēs veikta uzdevuma izpildei; 5) apstrāde ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, novēršot nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un sankciju pārkāpumus, novēršot un atklājot krāpniecību, kā arī izprotot mūsu (potenciālos) klientus un biznesa partnerus (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības); 4) apstrāde notiek ar jūsu piekrišanu. Ja tiek apstrādāti sensitīvi personas dati, tos apstrādā saskaņā ar ES vai ES/EEZ dalībvalstu tiesību aktiem, tostarp, ja tas nepieciešams juridisku prasību noteikšanai, īstenošanai vai aizstāvībai. Ja tiek apstrādāti ar kriminālpārkāpumiem un sodiem saistīti dati, šāda apstrāde notiek saskaņā ar ES vai EEZ dalībvalstu tiesību aktiem.

l) Tiesiskā atbilstība; Tiesvedība: lai nodrošinātu atbilstību piemērojamajiem tiesību aktiem un noteikumiem; kā arī juridisko tiesību noteikšanai, īstenošanai un aizstāvēšanai.

Tas ietver Personas datu Apstrādi (tostarp sensitīvu personas datu vai datu, kas saistīti ar kriminālsodāmību un pārkāpumiem), lai: ievērotu juridiskās un citas prasības, kas attiecas uz John Deere Group dalībniekiem (tostarp citu valstu tiesību aktus un noteikumus, t.i, to valstu, kurā neatrodaties); ievērotu valdības pārbaudes un citus valdības vai citu valsts iestāžu pieprasījumus (tostarp valstīs, kurās neatrodaties); reaģētu uz tiesas procesiem; izmantotu likumīgās tiesības un tiesiskās aizsardzības līdzekļus, tostarp, lai aizsargātu un īstenotu mūsu tiesības, īpašumu mūsu īpašumā, aizsargātu citu un John Deere Group dalībnieku tiesības, īpašumu vai drošību; kā arī veiktu izmeklēšanu un sagatavotos tiesvedībai un aizstāvētos tajā un pārvaldītu visas iekšējās sūdzības vai prasības (tostarp Amerikas Savienoto Valstu tiesvedības un valdības pieprasījumus).

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) tā ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos pienākumus; 2) tā ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, pārvaldot un vadot uzņēmuma ikdienas darbību, pārvaldot mūsu uzņēmuma finanses, lai pārvaldītu riskus, kam ir pakļauts mūsu uzņēmums, korporatīvajai un informācijas pārvaldībai, kā arī nodrošinot atbilstību tiesību aktiem ārpus ES un citu valstu, kurās darbojas John Deere Group, tiesību aktiem (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības). Ja tiek apstrādāti sensitīvi personas dati, tos apstrādā saskaņā ar ES vai ES/EEZ dalībvalstu tiesību aktiem, tostarp, ja tas nepieciešams juridisku prasību noteikšanai, īstenošanai vai aizstāvībai. Ja tiek apstrādāti ar kriminālpārkāpumiem un sodiem saistīti dati, šāda apstrāde notiek saskaņā ar ES vai EEZ dalībvalstu tiesību aktiem.

m) Izmeklēšana: lai novērstu, atklātu un izmeklētu krāpšanu, korporatīvās politikas pārkāpumus vai citas neatļautas, pārkāpuma vai nepareizas darbības (tostarp kriminālpārkāpumus).

Tas ietver Personas datu apstrādi, lai: izpētītu atbilstības gadījumus un pa uzticības tālruni sniegto informāciju un reaģētu uz tiem (tas ietver ziņošanas līnijas darbību saskaņā ar ASV Sarbeina-Okslija likumu).

Attiecībā uz atbilstības izmeklēšanu John Deere Group Globālās biznesa prakses un globālās uzņēmumu drošības un sagatavotības centrs, kas galvenokārt atrodas uzņēmumā Deere & Company Molainā, Ilinoisā (kura darbinieki atrodas citos John Deere Group dalībnieku uzņēmumos), pārrauga uzņēmumu John Deere un palīdz tam.

Apstrāde ir pamatota, balstoties uz likumā paredzētajiem noteikumiem par to, ka 1) tā ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mums piemērojamos juridiskos pienākumus; 2) tā ir nepieciešama John Deere vai John Deere Group dalībnieka likumīgo interešu ievērošanai, pārvaldot un vadot John Deere vai John Deere Group uzņēmējdarbību, lai pārvaldītu riskus, kam ir pakļauts uzņēmums John Deere vai John Deere Group, korporatīvajai un informācijas pārvaldībai, krāpniecības atklāšanai un novēršanai; kā arī atklājot un novēršot John Deere Group politiku pārkāpumus un nodrošinot atbilstību tiesību aktiem ārpus ES un citu valstu, kurās darbojas John Deere Group, tiesību aktiem (ciktāl šīs likumīgās intereses nepārkāpj jūsu intereses vai pamattiesības un brīvības). Ja tiek apstrādāti sensitīvi personas dati, tos apstrādā saskaņā ar ES vai ES/EEZ dalībvalstu tiesību aktiem. Ja tiek apstrādāti ar kriminālpārkāpumiem un sodiem saistīti dati, šāda apstrāde notiek saskaņā ar ES vai EEZ dalībvalstu tiesību aktiem.

4. Personas datu saņēmēji

a) Personas dati tiek kopīgoti ar uzņēmumu John Deere un John Deere Group dalībniekiem vai izpausti tiem šajā Paziņojumā aprakstītajos nolūkos. John Deere Group dalībnieki šos Personas datus apstrādā saskaņā ar šo Paziņojumu, ja vien tie nav jums snieguši citu informāciju.

b) Lai sasniegtu 3. sadaļā minētos nolūkus, mēs kopīgojam Personas datus ar John Deere Group vai izpaužam tos tai. Mēs izmantojam John Deere Group kompetenci un zināšanas, piemēram, centralizētu personāla vadību, grāmatvedību, kasi, risku pārvaldību, korporatīvo pārvaldību, informācijas tehnoloģijas un drošības funkcijas. Atsauces uz John Deere un John Deere Group dalībniekiem šī Paziņojuma 3. sadaļā parasti attiecas uz gadījumiem, kad John Deere Group dalībnieki darbojas kā pārziņi kopā ar John Deere.

c) Mēs izpaužam Personas datus, ja tas nepieciešams, lai pabeigtu jebkuru jūsu pieprasīto vai autorizēto darījumu vai nodrošinātu jums produktu vai pakalpojumu.

Piemēram, sniedzot maksājumu datus bankām un citām finanšu iestādēm, lai apstrādātu maksājumu. Mēs datus kopīgojam arī tad, ja prasāt to mums. Varat arī pieprasīt papildinformāciju par produktu vai pakalpojumu vai pieprasīt piedāvājumu Tiešsaistes pakalpojumos, ko mēs nosūtām pilnvarotajam John Deere tirgotājam jūsu reģionā, lai veiktu turpmākus pasākumus jūsu pieprasījuma izpildei. Kā izklāstīts 12. sadaļā, varat arī kopīgot pārskatus un atsauksmes forumos un citās publiski pieejamās vietās.

d) Mēs kopīgojam Personas datus ar pilnvarotiem John Deere tirgotājiem, izplatītājiem, lieltirgotājiem un biznesa partneriem un izpaužam tos tiem saistībā ar 3. sadaļā uzskaitītajiem Nolūkiem.

Piemēram, pilnvarota John Deere tirgotāja sadarbībai starp jums un mums saistībā ar jūsu attiecību ar John Deere pārvaldību, tostarp palīdzību piedāvājumu iegūšanā, aprīkojuma vai pakalpojumu iegādi, detaļu pasūtīšanu, produktu un pakalpojumu pārvaldību (tostarp abonementu), finansēšanu un garantijas servisu.

e) Ja esat klienta vai tirgotāja darbinieks vai pārstāvis, mēs kopīgojam datus ar šo klientu vai tirgotāju vai izpaužam datus tiem.

f) Mēs kopīgojam Personas datus ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem (ko parasti dēvē par “datu apstrādātājiem”) nolūku izpildei mūsu vārdā.

Piemēram, tehnoloģiju uzņēmumiem, kas sniedz programmatūras un skaitļošanas pakalpojumus (piemēram, datu pārvaldības un uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējiem, viesošanas uzņēmumiem, programmatūras pakalpojumu sniedzējiem, tīmekļa viesošanas un e-pasta pakalpojumu sniedzējiem); tehnoloģiju uzņēmumiem, kas nodrošina aparatūru un aprīkojumu (piemēram, datoru ražotājiem un izplatītājiem); atbalsta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, uzņēmumiem, kas sniedz uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumus (piemēram, piegādes pakalpojumu sniedzējiem, drukas pakalpojumu sniedzējiem, biroja tīrīšanas uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas uzstāda, apkalpo un uzrauga signalizācijas sistēmas); uzņēmumiem, kas nodrošina finanšu pārvaldību; uzņēmumiem, kas sniedz atkritumu un likvidēšanas pakalpojumus (piemēram, smalcināšanas pakalpojumu sniedzējiem); kā arī analīzes pakalpojumu sniedzējiem. Dažos gadījumos šie uzņēmumi var apkopot datus mūsu vārdā tieši no jums.

g) Mēs kopīgojam Personas datus arī ar citiem uzņēmumiem, kas veic specializētas vai profesionālas darbības (ko parasti dēvē par “datu pārziņiem”), vai izpaužam tos tiem.

Piemēram, tādām finanšu iestādēm kā maksājumu apstrādātāji un bankas, kas iesaistītas maksājumu apstrādē vai sniedz mums finansējumu; tādām finanšu iestādēm kā apdrošināšanas mākleri un apdrošināšanas sabiedrības, kas palīdz mums pārvaldīt mūsu risku; tādiem atbalsta pakalpojumu sniedzējiem kā uzņēmējdarbības atbalsta uzņēmumi un uzņēmumi, kas sniedz apmācības kursus; piegādes uzņēmumiem, kas piegādā mūsu produktus; telekomunikāciju uzņēmumiem, kas nodrošina fiksēto līniju un mobilo telekomunikāciju pakalpojumus; tehnoloģiju uzņēmumiem, kas nodrošina tehnoloģijas un aparatūru, piemēram, telekomunikāciju iekārtas; veselības aprūpes iekārtu un pakalpojumu uzņēmumiem, piemēram, veselības aprūpes sniedzējiem, kas nodrošina medicīniskos pakalpojumus; un citām pusēm (piemēram, juridiskajām un pārvaldes iestādēm, grāmatvežiem, revidentiem, juristiem un citiem ārējiem profesionālajiem konsultantiem), lai atbalstītu revīzijas, atbilstības nodrošināšanas un korporatīvās pārvaldības funkcijas un/vai saskaņā ar likumdošanu.

h) Tiešsaistes pakalpojumi ietver spraudņus vai trešās puses saturu, piemēram, Facebook (pogu “Patīk”), Twitter (pogu “Kopīgot Twitter”), Linkedin vai Google. Spraudņi vai saturs var apkopot jūsu IP adresi; Tiešsaistes pakalpojumos apmeklēto(-ās) lapu(-as); kā arī var izmantot savus sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas. Ja esat pieteicies sociālā tīkla vietnē, kamēr apmeklējat Tiešsaistes pakalpojumus, sociālo tīklu spraudņi var ļaut sociālo tīklu vietnei saņemt informāciju par to, ka apmeklējāt Tiešsaistes pakalpojumus, un piesaistīt to jūsu sociālo tīklu kontam.

Tiešsaistes pakalpojumi izmanto, piemēram, pakalpojumu Google Maps. Izmantojot Google Maps, jums ir saistoši Google Maps/Google Earth papildu pakalpojuma nosacījumi (tostarp Google konfidencialitātes politika).

i) Mēs Personas datus kopīgojam vai izpaužam arī juridiskos, atbilstības nodrošināšanas, pārvaldības vai tiesvedības nolūkos.

Tālāk norādīti piemēri.

 • Mēs Personas datus kopīgojam ar pircējiem, to juristiem vai profesionālajiem konsultantiem, tiesām, tribunāliem, pretējām vai saistītajām pusēm un to profesionālajiem konsultantiem vai izpaužam tos tiem, ja tas nepieciešams, lai ietekmētu visa John Deere uzņēmuma vai aktīvu vai arī to daļu pārdošanu vai nodošanu (tostarp reorganizācijas, apvienošanas, pārdošanas, kopuzņēmuma, darbības izbeigšanas, likvidācijas vai bankrota gadījumā).
 • Mēs Personas datus kopīgojam vai izpaužam, lai aizsargātu un īstenotu savas tiesības, aizsargātu mūsu īpašumu, aizsargātu citu un John Deere Group dalībnieku tiesības, īpašumu vai drošību, aizsargātu pret krāpšanu vai citām nelikumīgām darbībām, kriminālpārkāpumu novēršanas, izmeklēšanas, atklāšanas vai apsūdzības nolūkā vai arī citos gadījumos, kad tas nepieciešams, lai atbalstītu ārējās revīzijas, atbilstības nodrošināšanas un korporatīvās pārvaldības funkcijas.
 • Mēs Personas datus kopīgojam vai izpaužam, ja to prasa likumdošana (tostarp likumi ārpus tās valsts, kurā atrodaties), piemēram, atbildot uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderiem, tiesas rīkojumiem un citiem juridiskiem procesiem, ieskaitot Amerikas Savienoto Valstu un citu valstu, kurās darbojas John Deere Group dalībnieki, tiesībaizsardzības iestādes, tribunālus un tiesas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam arī kopīgot un izpaust informāciju un datus par jums, kas nav Personas dati. Piemēram, mēs varam publicēt pārskatus, kuros ir apkopoti dati un statistikas dati par mūsu klientiem un aprīkojumu.

5. Sīkfaili un līdzīgas apkopošanas tehnoloģijas

Kad apmeklējat Tiešsaistes pakalpojumus vai arī atverat ziņojumu, piemēram, John Deere sūtītu e-pasta ziņojumu, vai noklikšķināt tajā, John Deere (vai trešās puses) apkopo informāciju un datus, izmantojot automatizētus līdzekļus un tādas tehnoloģijas kā servera vai lietošanas žurnālus, pārlūkprogrammu vai HTTP sīkfailus, lokālos, kopīgotos objektus, lokālo krātuvi, tīmekļa bāksignālus/pikseļu tagus, iegultos skriptus, ETag, starpserveru savienojumus un citas līdzīgas apkopošanas tehnoloģijas.

Tālāk sniegts kopsavilkums. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā John Deere (vai trešās puses) izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas John Deere tīmekļa vietnēs un tiešsaistes pakalpojumos, vai informāciju par to, kā pārvaldīt šādas tehnoloģijas, skatiet mūsu Paziņojumu par sīkfailiem.

Šīs tehnoloģijas parasti tiek izmantotas, lai nodrošinātu pareizu Tiešsaistes pakalpojumu darbību, atcerētos jūsu preferences vai izvēles, palīdzētu uzlabot Tiešsaistes pakalpojumus, novērtētu atbildes uz mūsu ziņojumiem, uzlabotu mūsu saziņu vai akcijas, nodrošinātu pielāgotas vai personalizētas lietošanas iespējas Tiešsaistes pakalpojumos, noteiktu un novērstu dažādu veidu krāpniecību un rādītu atbilstošas reklāmas. Dažos gadījumos mēs informāciju, ko apkopojam, izmantojot sīkfailus un līdzīgas apkopošanas tehnoloģijas, saistām ar citiem Personas datiem, kas par jums apkopoti, kā izklāstīts šī Paziņojuma 3. sadaļā.

Mums ir attiecības ar trešajām pusēm, lai veiktu izsekošanas un ziņošanas funkcijas mūsu tīmekļa apstrādei. Mums attiecības ar trešajām pusēm ir arī tādēļ, lai mēs varētu nodrošināt personalizētu saturu un atbilstošas reklāmas Tiešsaistes pakalpojumos vai trešo pušu vietnēs un pakalpojumos, kurus varat apmeklēt. Šīs trešās puses var izmantot sīkfailus un citas līdzīgas apkopošanas tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par to, kā lietojat Tiešsaistes pakalpojumus, un par jūsu darbībām trešo pušu vietnēs un pakalpojumos, lai tās varētu rādīt jums atbilstošas reklāmas.

6. “Pastāstīt draugam” funkcijas

John Deere savās tīmekļa vietnēs piedāvā “pastāstīt draugam” funkcionalitāti. Ja izvēlaties izmantot šo funkciju, mēs automātiski nosūtām jūsu draugam vienreizēju e-pasta ziņojumu ar jūsu norādīto informāciju un uzaicinām viņu apmeklēt tīmekļa vietni. John Deere šo informāciju izmanto tikai tādēļ, lai nosūtītu šo vienreizējo e-pasta ziņojumu, un šī informācija netiek saglabāta.

7. Datu subjekta tiesības

Ievērojot vietējo likumdošanu, varat bez maksas izmantot noteiktas tiesības attiecībā uz Personas datiem: a) Piekļuve: jums ir tiesības saņemt no mums apstiprinājumu par Personas datu apstrādi, apstrādes nolūku, datu kategorijām, informāciju par datu saņēmējiem un valstīm, kas nav ES dalībvalstis, kurās tie atrodas, drošības pasākumiem, kas veikti, pārsūtot datus uz valstīm, kas nav ES dalībvalstis, datu glabāšanas laiku vai tā noteikšanas kritērijiem, sīkāku informāciju par savām tiesībām, mūsu apstrādes darbībām un datu sniedzējiem, kā arī apstrādes nozīmīgajām un paredzamajām sekām; b) Labošana: jums ir tiesības pieprasīt labot neprecīzus Personas datus un pabeigt nepilnīgus datus; c) Pārnesamība: varat saņemt Personas datus par jums, ko esat mums sniedzis, strukturētā, vispārēji lietojamā un mašīnlasāmā formātā, un jums ir tiesības bez kavēšanās tos pārsūtīt citiem datu pārziņiem. Šīs tiesības pastāv tikai tad, ja apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana vai līgums un apstrādi veic, izmantojot automatizētus līdzekļus; d) Ierobežojumi: varat pieprasīt ierobežot jūsu Personas datu apstrādi, ja i) apstrīdat to precizitāti — mums kādu laika periodu ir jāpārbauda jūsu pieprasījums; ii) apstrāde ir nelikumīga un jūs iebilstat pret datu dzēšanu un pieprasāt ierobežošanu; iii) mums tie vairs nav vajadzīgi, bet jūs norādāt, ka jums tie ir nepieciešami, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridisku prasību; vai iv) iebilstat pret apstrādi, pamatojoties uz sabiedrības vai likumīgām interesēm — mums kādu laika periodu ir jāpārbauda jūsu pieprasījums; un e) Dzēšana: varat pieprasīt dzēst jūsu Personas datus, ja tie vairs nav nepieciešami nolūkiem, kādos tos apkopojām, esat atsaucis savu piekrišanu un nepastāv cits apstrādes juridiskais pamatojums, jūs iebildāt un nepastāv neviens primārais apstrādes juridiskais pamatojums, Apstrāde ir nelikumīga vai dzēšana ir nepieciešama, lai izpildītu juridisku pienākumu.


Iebildums: jums ir tiesības iebilst pret jūsu Personas datu apstrādi, ja norādāt pārliecinošus un likumīgus iemeslus, kas saistīti ar jūsu konkrēto situāciju, izņemot gadījumus, kad tiesību normas skaidri paredz šādu apstrādi. Turklāt jums ir tiesības iebilst, ja dati par jums tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos.


Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām vai raizējaties par to, kā tiek apstrādāti Personas dati, izmantojiet mūsu datu subjektu tiesību portālu, kas pieejams [šeit]. Ņemiet arī vērā, ka jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē. Jo īpaši tās dalībvalsts uzraudzības iestādē, kurā atrodaties, darba vieta vai kur radās problēma, kas ir sūdzības temats.

Ja jums ir jautājumi par dažādu John Deere Group dalībnieku lomām un atbildību, tostarp, kad tie darbojas kā kopīgi pārziņi, sazinieties ar datu aizsardzības inspektoru (“DAI”). Lūdzu, sazinieties ar DAI arī tad, ja vēlaties uzzināt vairāk par vienošanos starp John Deere Group dalībniekiem, kas darbojas kā John Deere kopīgie pārziņi. Kopīgu pārziņu gadījumā varat izmantot savas tiesības attiecībā uz katru no tiem.

Mūsu DAI kontaktinformācija ir pieejama šī Paziņojuma 15. sadaļā.

8. Piekrišanas pārvaldība

Ja mēs esam lūguši jums sniegt savu piekrišanu Personas datu izmantošanai konkrētā nolūkā, jūs jebkurā laikā varat atteikties sniegt piekrišanu un atsaukt savu piekrišanu, tostarp sazinoties ar mums, izmantojot 7. vai 15. sadaļā izklāstītās metodes. Jebkuras Personas datu apstrādes likumība, kas notika pirms piekrišanas atsaukšanas, netiek ietekmēta.

9. Personas datu pārsūtīšana uz citām valstīm

Ņemot vērā mūsu darbību globālo raksturu, daži no 4. sadaļā minētajiem saņēmējiem var atrasties valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), kas nenodrošina pietiekamu datu aizsardzības līmeni. Starptautiskā pārsūtīšana tiek veikta uz valstīm, kurās John Deere Group dalībniekiem ir biroji, tostarp uz Indiju un Amerikas Savienotajām Valstīm.

Attiecībā uz dažām valstīm, kas nav EEZ valstis, Eiropas Komisija atzīst atbilstošu datu aizsardzības līmeni saskaņā ar EEZ standartiem (šo valstu saraksts ir pieejams šeit: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/adequacy-decisions_en. Attiecībā uz pārsūtīšanu no EEZ uz valstīm, kuras Eiropas Komisija neuzskata par atbilstošām, mēs veicam atbilstošus pasākumus, piemēram, ieviešam saistošus korporatīvos noteikumus, līguma standartklauzulas, ko Eiropas Komisija pieņēmusi Personas datu aizsardzībai, citu(-s) derīgu(-s) pārsūtīšanas mehānismu(-s) vai, izņēmuma gadījumos, pamatojamies uz pieļaujamajām likumā noteiktajām atkāpēm. Pārsūtīšana trešajām pusēm, kas atrodas šādās valstīs, tiek veikta, izmantojot pieņemamu datu pārsūtīšanas mehānismu, piemēram, saistošus korporatīvos noteikumus, privātuma vairogu pašsertificētām ASV organizācijām, līguma standartklauzulas, ko Eiropas Komisija pieņēmusi Personas datu aizsardzībai, sertifikātus, apstiprinātus rīcības kodeksus, citus derīgus pārsūtīšanas mehānismus, vai, izņēmuma gadījumā, tiek izmantotas pieļaujamās likumā noteiktās atkāpes. Ja vēlaties saņemt kopiju saistībā ar informāciju par šo mehānismu, sazinieties ar mūsu DAI, izmantojot šī Paziņojuma 15. sadaļā sniegto informāciju.

10. Datu saglabāšana

Dati tiks saglabāti tik ilgi, cik uzskatīsim par nepieciešamu šajā Paziņojumā norādīto nolūku sasniegšanai vai saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Saglabāšanas laika perioda noteikšanas kritēriji ir šādi:

 • mums ir pastāvīgas attiecības ar jums;
 • Personas dati ir nepieciešami 3. sadaļā minētajam Nolūkam(-iem); vai
 • piemērojamie tiesību akti un noteikumi prasa, lai mēs saglabātu Personas datus.

Mums var arī prasīt Personas datus saglabāt ilgāku laiku periodu, piemēram, tiesvedības gadījumā vai ja saņemam tiesas pavēsti, meklēšanas orderi, tiesas rīkojumu vai notiek cits juridisks process, kas mums prasa saglabāt Personas datus. Dati tiek saglabāti saskaņā ar mūsu ierakstu saglabāšanas grafiku un piemērojamām tiesību normām. Atbilstoši mūsu ierakstu saglabāšanas grafikam un piemērojamajām tiesiskajām prasībām mēs dzēšam un/vai anonimizējam Personas datus, kas vairs nav nepieciešami. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

11. Trešo pušu konfidencialitātes paziņojumi

Šis Konfidencialitātes paziņojums attiecas tikai uz John Deere un John Deere Group dalībnieku veikto Personas datu Apstrādi. Citām tīmekļa vietnēm, kas var būt pieejamas, izmantojot šo tīmekļa vietni vai kuru funkcijas vai funkcionalitāte ir iekļauta Tiešsaistes pakalpojumos, ir sava konfidencialitātes politika un prakse. Arī mūsu neatkarīgajiem tirgotājiem, piegādātājiem un biznesa partneriem ir sava konfidencialitātes politika un prakse. Ieteicams iepazīties ar visu trešo pušu konfidencialitātes paziņojumiem, pirms sniedzat tām informāciju vai izmantojat kādu piedāvājumu vai akciju.

12. Forumi, produktu pārskati un citas publiski pieejamās vietas

Mūsu tīmekļa vietnē ir forums un citas vietas, kurās varat publiski publicēt produktu pārskatus, sazināties ar citiem un iesniegt multivides saturu. Pirms šajās vietās publicējat saturu, uzmanīgi izlasiet piemērojamos Lietošanas noteikumus. Visa jūsu publicētā informācija ir pieejama ikvienam lietotājam, kam ir piekļuve internetam, un citi lietotāji var lasīt, apkopot un izmantot visus Personas datus, ko iekļaujat savā ierakstā. Piemēram, ja savam produkta pārskatam pievienojat savu e-pasta adresi, varat saņemt nevēlamus ziņojumus no trešajām pusēm. Publicējot jebkādus Personas datus, ievērojiet piesardzību.

13. Darba pretendenti

Ja esat pieteicies darbā uzņēmumā John Deere, kopā ar darba pieteikumu iesniegtos Personas datus galvenokārt izmanto personāla atlasei un citiem iekšējiem personāla vadības nolūkiem. Papildinformāciju skatiet Globālās personāla atlases paziņojumā, kas ir pieejams izvēlnē “Valsts vai produkta specifiskā informācija”.

14. Izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo Paziņojumu par konfidencialitāti, lai atspoguļotu jaunu vai atšķirīgu konfidencialitātes praksi. Kad veiksim būtiskas izmaiņas šajā Paziņojumā par konfidencialitāti, ievietosim paziņojumu savā tīmekļa vietnē.

15. Saziņa ar mums; Datu pārziņi

Ja jums ir jebkādi jautājumi vai komentāri par mūsu konfidencialitātes praksi vai šo Paziņojumu par konfidencialitāti, sazinieties ar mums. Varat sazināties ar mums tiešsaistē vietnē R2PrivacyManager2@JohnDeere.com. Varat arī sazināties, izmantojot šo pasta adresi:

John Deere GmbH & Co KG
Datu aizsardzības inspektors
John Deere Str. 70
68163 Mannheim
Vācija

Tālāk norādīti Datu pārziņi:

NOSAUKUMSKONTAKTINFORMĀCIJAATBILDĪBA
John Deere Gmbh & CO KG John-Deere-Str. 70,68163 Mannheim, Vācija 68163, Vācija
 • Eiropas galvenā mītne;
 • lauksaimniecības un zālāju produkti un pakalpojumi;
 • EMEA pārdošana un mārketings;
 • Tiešsaistes pakalpojumi; datu pakalpojumi un abonementi.
John Deere Forestry Oy Lokomonkatu 21, Tampere, Tampere, Somija 33900, Somija
 • Mežsaimniecības produkti un pakalpojumi
 • Pārdošana un mārketings.
John Deere Bank S.A., tostarp tā filiāles un pārstāvniecības Vācijā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē un Spānijā. 43 Avenue John F. Kennedy, 1855 Luksemburga, Luksemburgas Lielhercogiste Finanšu produkti un pakalpojumi
John Deere Acceptances S.r.l. Via Guiseppe di Vittorio 1, Wignate (Milano) 20060, Itālija Finanšu produkti un pakalpojumi
John Deere Solutions Réseau S.A.S. 23 Rue du Paradis, 45140 Ormes, Francija Finanšu pakalpojumi
John Deere Forestry, Ltd. (Apvienotā Karaliste) Carlisle Airport Industrial Estate Carlisle, Cumbria CA6 4NW, Apvienotā Karaliste Pārdošana un mārketings
John Deere Ltd. (Apvienotā Karaliste) Harby Road Langar, Nott’s. NG13 9HT, Apvienotā Karaliste Pārdošana un mārketings
John Deere Iberica, S.A. (Spānija) Bulevar John Deere, 2 CP: 28984, Parla (Madrid) Pārdošana un mārketings
John Deere Polska Sp. Z.o.o. (Polija) Ul. Poznanska 1b 62 – 080 Tarnowo Podgorne Pārdošana un mārketings
John Deere Forestry AS (Norvēģija) Industriveien 27 N-2212 Kongsvinger Pārdošana un mārketings
John Deere Nederland B.V. (Nīderlande) Expeditiestraat 12 5961PX Horst Pārdošana un mārketings
John Deere Italiana S.r.L. (Itālija) Via G. di Vittorio, 1 I-20060 Vignate (Milano) Pārdošana un mārketings
John Deere Forestry Ltd. (Īrija) Ballyknocken, Glenealy Co. Wicklow Pārdošana un mārketings
John Deere France S.A.S. (Francija) Rue du Paradis, Ormes F – 45140 St. Jean de la Ruelle Pārdošana un mārketings

Deere grupas saistošie korporatīvie noteikumi

Deere grupas saistošie korporatīvie noteikumi

Datu subjekta tiesības

Datu subjekta tiesību pieprasījuma veidlapa

Personas datu sūdzības veidlapa

Last Updated: May 25, 2018