2020. gada stipendiju apbalvojuma ieguvēju apkopojums

2020. gada stipendiju apbalvojuma ieguvēji

Mūsu vadošo ekspertu apbalvošana

2015. gadā tika sākta John Deere stipendiātu programma, lai piešķirtu visaugstāko individuālo atzinību darbiniekiem, kuri ir sekmējuši uzņēmuma panākumus, pateicoties dziļām zināšanām savās funkcionālajās jomās, demonstrējot lielisku vadību, un pateicoties reputācijai uzņēmumā un ārpus tā. Šī stipendija ir 2014. gadā aizsāktās iniciatīvas Zināšanu līderības ceļš augstākais punkts.

Satieciet 2020. gada stipendiātus

Apbalvojuma lentes ikonaApbalvojuma lentes ikonaApbalvojuma lentes ikona

Vadošie domātāji

HeadingIcon

Katru gadu kā visaugstāko pagodinājumu mēs piešķiram stipendijas domātājiem, vadītājiem un darītājiem, kuri mūs virza nākotnē.

2020. gada stipendiāti
Žils Driankūrs
Visams El-Ratals
Sjū Greja
Lī Redens
Ēriks Džonsons
Brijs Sings
Deivs Smārts

Fotoattēls ar Žilu DriankūruFotoattēls ar Žilu DriankūruFotoattēls ar Žilu Driankūru

Sabiedriskās attiecības

HeadingIcon

Dr. Žils Driankūrs, Eiropas sabiedrisko attiecību direktors, tiek cildināts par nozares galvenās tirdzniecības asociācijas pārveidošanu Briselē, Beļģijā, kur atrodas Eiropas Savienības galvenais birojs.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Visamu El-RataluFotoattēls ar Visamu El-RataluFotoattēls ar Visamu El-Ratalu

Virtuālā inženierija

HeadingIcon

Visama El-Ratala virtuālās dizaina verifikācijas centieni ir ļāvuši uzņēmumam John Deere diferencēt savus produktus, izmantojot vadošos analīzes rīkus un metodes.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Sjū GrejuFotoattēls ar Sjū GrejuFotoattēls ar Sjū Greju

Agronomija

HeadingIcon

Sjū Grejai ir ievērojama pieredze kultūraugu aizsardzībā, kā arī sēklu un ģenētikas jomā, kas ļāva John Deere uzņemties vadošo lomu nozarē.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Ēriku DžonsonuFotoattēls ar Ēriku DžonsonuFotoattēls ar Ēriku Džonsonu

Materiālu inženierija

HeadingIcon

Dr. Ēriks Džonsons ir attīstījis jaunas tehnoloģijas un procesus, piemēram, piedevu ražošanas izmantošanu arī instrumentiem un rezerves daļām.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Lī RedenuFotoattēls ar Lī RedenuFotoattēls ar Lī Redenu

MI un mašīnmācīšanās

HeadingIcon

Lī Redens ir uzņēmuma Blue River Technology līdzdibinātājs, šo uzņēmumu John Deere iegādājās 2017. gadā, un ir līderis dziļas mašīnmācīšanās piemērošanā lauksaimniecībai un vadības sistēmām.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Briju SinguFotoattēls ar Briju SinguFotoattēls ar Briju Singu

Lieljaudas elektronikas inženierija

HeadingIcon

Dr. Brijs Sings, vecākais uzlaboto tehnoloģiju personāla inženieris, ir guvis panākumus modernās lieljaudas elektronikas pielietošanā uzņēmumā John Deere.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Fotoattēls ar Deivu SmārtuFotoattēls ar Deivu SmārtuFotoattēls ar Deivu Smārtu

Programmatūra un tīkla inženierija

HeadingIcon

Deivids Smārts ir piedalījies vairāku īpaši svarīgu elektronikas programmatūras elementu izstrādē vairāk nekā 30 gadu garumā, tostarp saistībā ar traktoriem, iekrāvējiem un precizitātes lauksaimniecību.

Uzziniet vairāk mūsu ASV vietnē

Ikona, kurā redzami cilvēki aplīIkona, kurā redzami cilvēki aplīIkona, kurā redzami cilvēki aplī

Lieliski vadītāji

HeadingIcon

Viss sākas no vadības līmeņa. Gudri cilvēki, kas vada citus gudrus cilvēkus, — tā mēs palīdzam saviem klientiem būvēt labāku pasauli.

Iepazīstiet mūsu vadības komandu

2019. gada stipendiāti

 • Augusts Altērs

  Inovāciju radīšana

  Augusts Altērs ir viens no Eiropas vadošajiem inovāciju ieviesējiem lauksaimniecības aprīkojumā, un viņam ir neskaitāmi patenti. Viņa darbs radīja 6R sēriju, kas tiek uzskatīta par vienu no veiksmīgākajām Deere traktoru platformām un kas tagad tiek ražota piecās vietās visā pasaulē. Altērs palīdzēja izveidot domīcas jaunajiem inženieriem no Eiropas labākajām universitātēm, lai atrastu novatoriskus risinājumus darbuzņēmējiem un lielām laukkopības saimniecībām, kā arī galvenajiem klientu segmentiem.

 • Noels Andersons

  Stratēģiskais intelektuālais īpašums

  Noelam Andersonam ir 117 patenti, un viņš ir viens no ražīgākajiem John Deere izgudrotājiem. Andersons nodrošina Deere īpašas konkurences priekšrocības, apvienojot dažādas un jaunas tehniskās kompetences jomas izgudrojumu atklājumos un patentos. Viņam ir bijusi galvenā loma John Deere uzņēmuma intelektuālā īpašuma stratēģijas procesa izstrādē, ieviešanā, izpildē un pastāvīgā uzlabošanā.

 • Dr. Martins Krēmers

  Tehnoloģiju inovācijas

  Dr. Martins Krēmers ir pazīstams ar to, ka paplašina granulēto materiālu izpētes metodi sarežģītās, kustīgās 3D ģeometrijās un veic fundamentālus pētījumus par lauksaimniecības precēm, piemēram, sojas pupām, precīzo stādāmo ierīču mehāniskajos skaitītājos. Viņš ir nosaukts par autoru vai līdzautoru 40 izgudrojumu atklāšanas un patentu pieteikumos. Dr. Krēmers ir bijis atbildīgs par visu vidēja izmēra traktoru vispārējo transportlīdzekļu koncepcijas dizainu.

 • Kerola Lūisa

  Personāldaļa

  Kerola Lūisa savus centienus virza darbinieku labklājības nodrošināšanā. Viņas darba centieni aptver darbu Vašingtonā pie normatīvajiem aktiem vai izmaiņām normatīvajos aktos, darbinieku izglītošanu par veselības aprūpes pabalstiem, augstākās vadības informēšanu par darbinieku pensijām un pēcpensijas pensijām, sarunas par zemākiem veselības aprūpes risinājumiem, kā arī viņa runā ar pensionāriem un veic darbinieku mentoringu. Viņai bija nozīmīga loma visa uzņēmuma labsajūtas programmas ieviešana, veselības aprūpes reformas virzībā un citās ar pabalstiem saistītās darbībās.

 • Dr. Adrians Rantilla

  Tirgus izpēte

  Dr. Adrians Rantilla ir guvis atzinību savos centienos izmantot pētījumu un analīzes datus tirdzniecībā un mārkentingā. Viņa izpratne un centība ir samazinājusi izmaksas vairākās programmās, izprotot klientu motivāciju un uzvedību. Viņš ir pazīstams ar stratēģisko klientu konsultāciju attiecību veidošanu un kopšanu visā pasaulē, pievienojot vērtību, koncentrējoties uz to, kā atrisināt vissarežģītākās uzņēmējdarbības problēmas.

John Deere stipendiātu arhīvs

Izvērst visuSakļaut visu

2018

 • Dr. Klauss Hoens, vecākais padomnieks informācijas tehnoloģiju jautājumos, priekšsēdētāja birojs: 2018. gada tehnoloģiju un inženierijas vecākais stipendiāts
 • Jirgens Audenerts, lauksaimniecības zemju nodaļas vadītājs, līgumi un mājlopi: 2018. gada Eiropas precīzās lauksaimniecības stipendiāts
 • Denniss Bovmans, vecākais galvenais inženieris: 2018. gada traktoru inženierijas stipendiāts
 • Dr. Freds Nelsons, galvenā metroloģijas inženierija: 2018. gada precizitātes lauksaimniecības sistēmu stipendiāts
 • Dr. Hulians Sančess, direktors — precizitātes lauksaimniecības stratēģijas un uzņēmējdarbības attīstība: 2018. gada tehnoloģiju inovāciju stipendiāts
 • Dr. Longs Vu, tehniskais vadītājs — vadības ierīces un sensori: 2018. gada lieljaudas elektronikas inženierijas stipendiāts

2017

 • Dr. Danans Do, produktu inženierijas vadītājs: 2017. gada lieljaudas sistēmu inženierijas stipendiāts
 • Dr. Muhameds Elzeins, uzlabotās materiālu mehānikas vadītājs: 2017. gada materiālu inženierijas stipendiāts
 • Šufengs Hans, vecākais personāla inženieris: 2017. gada automatizācijas un vadības inženierijas stipendiāts
 • Jergens Hollšteins, globālais elektronikas vadītājs — e-enerģija un progresīvā inženierija: 2017. gada elektronikas inženierijas stipendiāts
 • Korijs Lelands, galvenā metroloģijas inženierija: 2017. gada meteoroloģijas inženierijas stipendiāts
 • Prof. Dr. Pīters Pikels, ārējo sakaru vadītājs: 2017. gada lauksaimniecības sistēmu inženierijas stipendiāts
 • Dr. Džons Rīds, uzņēmuma produktu tehnoloģiju un jauninājumu nodaļas direktors: 2017. gada tehnoloģiju inovāciju stipendiāts
 • Ričards Vūbelss, SPFH kombainu un vadības inženierijas vadītājs: 2017. gada siena un pļaušanas inženierijas stipendiāts

2016

 • Terijs Pikets, padziļinātās inženierijas vadītājs: 2016. gada intelektisko risinājumu stipendiāts
 • Dr. Kerola Plaude, virtuālā dizaina un verifikācijas vadītāja: 2016. gada augsnes un labības sistēmu inženierijas stipendiāte
 • Dr. Nikolajs Tarasinskis, vadītājs padziļinātajā inženierijā: 2016. gada transportlīdzekļu sistēmu inženierijas stipendiāts
 • Roberts Viks, klientu un produktu atbalsta nodaļas direktors: 2016. gada klientu atbalsta stipendiāts

2015

 • Dr. J. B. Pens, vecākais padomnieks, priekšsēdētāja birojs: 2015. gada pasaules lauksaimniecības ekonomikas vecākais stipendiāts
 • Džons Brauns, asociētais galvenais padomnieks: 2015. gada finanšu tiesību stipendiāts
 • Dr. Līvens Dai, GPS galvenais inženieris: 2015. gada GNSS inženierijas stipendiāts
 • Dr. Satjams Sahajs, JDTCI tehniskais līdzstrādnieks: 2015. gada materiālu inženierijas stipendiāts
 • Als Smemo, galvenais inženieris: piedziņas agregātu inženierijas stipendiāts