M900(i) sērija

M900i varonis

Tas ir lieliski piemērots jūsu graudaugiem

Trīs tvertņu izmēri no 4400 līdz 6200 litriem, divkārši vai trīskārši stieņi no 24 līdz 40 metriem un papildu ISOBUS. M900(i) ir labākā izvēle maziem graudiem, piemēram, kviešiem un miežiem.

 

Vienkāršas manuālās vadības ierīces

Vienkāršas manuālās vadības ierīces

Uzticamie manuālie vārsti ir vienkārši un droši — tiem tikpat kā nepastāv defektu risks vai nepieciešamība veikt apkopes. Vēlaties mazliet modernākus risinājumus? Izvēlieties opcijas AutoFill vai AutoDilute!

TwinSelect

TwinSelect

Izmantojot TwinSelect, sprauslu nomaiņa atbilstoši laika apstākļiem vai pāriešana no ķimikāliju smidzināšanas uz mēslošanas līdzekļu iestrādi ir vienkārši paveicama ar pogas nospiešanu. Šī opcija ļauj ietaupīt laiku, palielina elastību un palīdz vienmēr piemērot mērķa ātrumu neatkarīgi no miglošanas ātruma.

25 cm sprauslu atstarpe

25 cm sprauslu atstarpe

Ar 25 cm sprauslu atstarpi jūs varat samazināt stieņa augstumu, lai samazinātu novirzi, neapdraudot pilienu spektru – saglabājiet smalku pilienu izmēru un samaziniet novirzi.

Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums

Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums

Ar mūsu sistēmu, ko varat viegli savienot ar jebkuru slēgto sūknēšanas sistēmu, jūs izvairīsieties gandrīz no jebkādas saskares ar kultūraugu aizsardzības šķidrumiem. Tā ļaus jums uzpildīt un skalot, pieslēdzoties tieši tvertnei ar adapteri, ko plaši izmanto kultūraugu aizsardzības sistēmu ražotāji.

  • TerrainControl™ Pro un TerrainCommand™ Pro

    Izmantojot TerrainControl™ Pro and TerrainCommand™ Pro, miglošanas stieņi vienmēr atrodas vajadzīgajā vietā, nodrošinot optimālu pārklājumu. Mērķim izstrādāti hibrīda režīma sensori palīdz visu laiku pareizi novietot izsmidzināšanas stieni – nemainīga miglošanas augstuma uzturēšana, lai samazinātu novirzi, strādātu ar lielāku ātrumu un samazinātu operatora stresu.

    TerrainControl
  • Pielāgojama sprauslu vadība

    Individuālā sprauslu vadība ir precīzāka, samazina ievades izmaksas, palielina jūsu ražas potenciālu, samazinot pārmērīgu vai nepietiekamu dozēšanu.

    m900i smidzinātāja slīdņa bloks

MODELISŠĶĪDUMA TVERTNESTIEŅA PLATUMSSŪKŅA IZVADE

4400 l

24–40 m

560 l/min

5200 l

24–40 m

560 l/min

6200 l

24–40 m

560 l/min