M700/M700i sērija

M700(i) sērija

Ideāls. Tieši jums.

M700(i) sērijai ir pieejami trīs tvertņu izmēri no 2400 līdz 4000 litriem, kā arī divkārši vai trīskārši salokāmi miglošanas stieņi garumā no 18 līdz 30 metriem, nodrošinot ideālo risinājumu ikvienas saimniecības vajadzībām. Izvēlieties savu risinājumu un pēc tam pielāgojiet to savām lauksaimniecības vajadzībām, izvēloties M700(i) ar ISOBUS vai kādu no citiem pieejamajiem uzlabojumiem.

 

Vienkāršas manuālās vadības ierīces

Vienkāršas manuālās vadības ierīces

Uzticamie manuālie vārsti ir vienkārši un droši — tiem tikpat kā nepastāv defektu risks vai nepieciešamība veikt apkopes. Vēlaties mazliet modernākus risinājumus? Izvēlieties opcijas AutoFill vai AutoDilute!

Zems smaguma centrs

Zems smaguma centrs

M700(i) modeļi ir radīti gan ceļam, gan laukiem. Zemais smaguma centrs un vienmērīgais svara sadalījums ir ideāli piemērots nevainojamai veiktspējai uz ceļa.

Pielāgojama sprauslu vadība

Pielāgojama sprauslu vadība

Individuālā sprauslu vadība ir precīzāka, samazina ievades izmaksas, palielina jūsu ražas potenciālu, samazinot pārmērīgu vai nepietiekamu dozēšanu.

TerrainControl™ Pro un TerrainCommand™ Pro

TerrainControl™ Pro un TerrainCommand™ Pro

Izmantojot TerrainControl™ Pro and TerrainCommand™ Pro, miglošanas stieņi vienmēr atrodas vajadzīgajā vietā, nodrošinot optimālu pārklājumu. Mērķim izstrādāti hibrīda režīma sensori palīdz visu laiku pareizi novietot izsmidzināšanas stieni – nemainīga miglošanas augstuma uzturēšana, lai samazinātu novirzi, strādātu ar lielāku ātrumu un samazinātu operatora stresu.

Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums

Slēgtās pārsūknēšanas sistēmas savienojums

Ar mūsu sistēmu, ko varat viegli savienot ar jebkuru slēgto sūknēšanas sistēmu, jūs izvairīsieties gandrīz no jebkādas saskares ar graudaugu aizsardzības šķidrumiem. Tā ļaus jums uzpildīt un skalot, pieslēdzoties tieši tvertnei ar adapteri, ko plaši izmanto graudaugu aizsardzības sistēmu ražotāji.

MODELISŠĶĪDUMA TVERTNESTIEŅA PLATUMSSŪKŅA IZVADE

2400 l

18-33* m

280 l/min

3200 l

18-33* m

280 l/min

4000 l

18-33* m

280 l/min

*Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar savu izplatītāju