Tehnoloģiju jaunināšana uzlabo operatora pieredzi.

Datora displejs John Deere mežsaimniecības mašīnā

Jauni vadības datori uz John Deere harvesteriem un forvarderiem atvieglo operatoru piekļuvi mašīnas vadības ierīcēm un palielina ekspluatācijas drošību, parādot atpakaļgaitas kameras skatu atsevišķā ekrānā.

No 2021. gada septembra visi John Deere riteņu harvesteri un forvarderi būs aprīkoti ar modernizētiem vadības datoriem pamata (MPC21) vai augsti (HPC21) specifiskā versijā. Harvesteri būs pieejami tikai ar HPC21.

Jaunie datori ir jaudīgāki par saviem priekšgājējiem, un tiem ir jutīgāks skārienekrāns, kas ir spilgtāks un izturīgāks pret skrāpējumiem, kā arī labāk iztur netīrumus un mitrumu.

14,1 collu HPC21 datora 4 kodolu procesors un dubultā izmēra RAM atmiņa nodrošina ātru piekļuvi lietojumprogrammām un ātru palaišanu, un tam ir trīs USB 3.1 savienotāji, kas paredzēti piederumiem, kuriem nepieciešama liela jauda. 9 collu MPC21 ir ātrāks nekā pašreizējais bāzes dators, un tam arī ir 4 kodolu procesors.

Svarīgas izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējiem vadības datoriem ir tas, ka papildaprīkojuma atpakaļgaitas skata kamera tagad tiek parādīta atsevišķā ekrānā salona priekšpusē. Tas nozīmē, ka, braucot atpakaļgaitā, operatora kameras skats neaizklāj kartes vai citu svarīgu informāciju.

Abās ierīcēs bāzes mašīnas indikatori ir pārvietoti uz ekrāna labo pusi.

Uzlabotajos vadības datoros ir arī TimberMatic lietotāja saskarnes modifikācija, lai tā atbilstu jaunajam ekrānam ar atšķirīgu malu attiecību.

Lietojumprogramma TimberMatic Maps ir svarīga John Deere harvesteru un forvarderu funkcija, nodrošinot operatoriem reāllaika mežizstrādes vietas ražošanas skatu, jo harvestera sensoru savāktie dati un nocirstās koksnes atrašanās vieta, kas balstīta uz GPS, tiek automātiski pārsūtīta no harvestera uz lietotni forvardera operatora lietošanai.