TimberCare — sirdsmiers par kafijas tases cenu

Meža mašīnu serviss

Sacīkšu automašīnu vadītāji nav tie, kas apkalpo savu ļoti precīzi noregulēto automašīnu. Viņu uzdevums ir vadīt automašīnu un uzvarēt sacīkstēs. Tas pats attiecas uz meža mašīnām: operatora uzdevums ir vadīt mašīnu un novākt vai izvest kokus – tas ir viņu galvenais uzdevums. Mašīnas apkalpošana ir daļa no mūsu pamatdarbības.

Ar John Deere Forestry, TimberCare, meža mašīnu apkalpošanas līgumu apkalpošanu varat atstāt mūsu pieredzējušo komandu rokās. Apkalpšanā ir iesaistīts ne tikai tehniķis, kurš faktiski veic mašīnas darbu, bet arī visa John Deere organizācija, kas atbalsta jūs un jūsu mašīnu, lai nodrošinātu, ka jūsu mašīna vienmēr ir vislabākajā un ražīgākajā stāvoklī. 

Saskaņā ar TimberCare apkalpošanas līgumu jūsu iekārta tiek apkalpota saskaņā ar rūpnīcas plānoto apkalpošanas programmu, un visi jaunākie atjauninājumi un kampaņas tiek veiktas automātiski. Plānoto apkopi veic tehniķis, kurš ir apmācīts apkalpot jūsu mašīnu ar pareizajiem instrumentiem un jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, kas raksturīgi jūsu mašīnai. TimberCare tiek nepārtraukti izstrādāts un optimizēts, lai jūsu mašīnai vienmēr nodrošinātu vislabāko apkalpošanu. TimberCare apkalpošanas līgums ietver periodiskas Expert Check pārbaudes, ko veic pieredzējuši tehniķi, kuri ir apmācīti un apstiprināti John Deere un kuriem ir jaunākie tehniskie risinājumi un zināšanas par jūsu mašīnu. Pārbaudes ziņojumā ir arī informācija par citiem nepieciešamajiem profilaktiskās apkopes uzdevumiem. 

TimberCare apkalpošanas līgums noteikti ir izdevīgs, kad strādājat ar mašīnu, taču tas ir arī vērtīgs, ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu mašīnu. Mašīnai ar dokumentētu apkopes un uzturēšanas vēsturi ir konkurētspējīgāka tālākpārdošanas vērtība. TimberCare apkalpošanas līgums nodrošina labāku ražīgumu, zemākas ikdienas ekspluatācijas izmaksas un paredzamās uzturēšanas izmaksas. 

TimberCare pakalpojumu līgumu cena parasti tiek aprēķināta par darba stundu. TimberCare servisa līguma izmaksas vienā darba stundā parasti ir aptuveni 3 % no mašīnas ekspluatācijas izmaksām – par kafijas tasi.