“Man tas patīk!”

Hans Gummerus

Mašīnu darbuzņēmēja Hans Gummerus’ tālrunī tiek parādīts ziņojums. John Deere Mežsaimniecības darbiniece Vesa Siltanen vēlas uzzināt, ko Gummerus domā par jaunajām TimberMatic Maps lietotnes funkcijām. Gummerus ar interesi skatās Siltanen pievienoto videoklipu un izklāsta savu atbildi: “Man tas patīk!”

Papildu funkcija lietotnei TimberMatic Maps ir iespēja izmantot otas tipa rīku, lai iekrāsotu baļķus, kas uzkrauti no apgabala vai no mežizstrādes maršruta uz ekspeditoru. Ja vēlaties, krāsošanas rīku var ieslēgt maršruta ierakstīšanas laikā, lai lietotne automātiski atzīmētu visus baļķus kā savāktus.

Tika atjaunināts arī koku sugu marķējums, lai būtu iespējams izcelt dažādas sugas ar dažādām krāsām. Atjauninājums atvieglo darbu uzskaiti, jo īpaši jauktos mežos un audzēs, kur no vienas koku sugas tiek iegūti vairāki dažādi kokmateriālu veidi.

Lietotnē nepārtraukti tiek ieviestas jaunas funkcijas. Viena no šādām funkcijām, kas tika ieviesta rudenī, ir automātiska atskaite, kas ļauj mašīnas darbuzņēmējam katru nedēļu vai reizi mēnesī tieši saņemt TimberManager maiņas vai mašīnas datus.

Sarunas laikā Gummerus no sava tālruņa pārbauda situāciju darba vietā.
“Jo vairāk mašīnu ķēžu ir darbuzņēmējam, jo lielāku labumu viņi gūst no TimberManager. Man ir kļuvis par ieradumu pēdējo reizi pārbaudīt darba vietas situāciju pirms gulētiešanas.”