Iekrāvēji kompaktiem universālajiem traktoriem

Kompakts universālais traktors ar iekrāvēju

 

Skaidri uzlabojumi

Kad jums vajadzīgs iekrāvējs, tam jābūt izstrādātam tā, lai tas perfekti strādātu ar traktoru un tā hidraulikas sistēmu. Tas ir tieši tas, ko jūs iegūstat ar John Deere E un R sērijas iekrāvējiem kompaktajiem komunālajiem traktoriem.

Kompakts universālais traktors ar E sērijas iekrāvēju

E sērijas iekrāvēji

E sērijas iekrāvējiem ir fiksēta uzkare, un tā ir lieliska izvēle, ja jūsu iekrāvējam jāpaliek pievienotam pie traktora.

300E >   400E >

Kompaktais universālais traktors ar R sērijas iekrāvēju

R sērijas iekrāvēji

R sērijas iekrāvēji sniedz augstākās kvalitātes veiktspēju un ērtumu ar Quik-Park™ uzkares sistēmu ar iebūvētiem balstiem novietošanai uz zemes.

120R >    220R >    320R >    440R >

Quik-park™ iekrāvēju uzkares sistēma

R sērijas iekrāvēji ir izstrādāti vienkāršai montāžai un demontāžai, neizmantojot darbarīkus. Novietošanai uz zemes paredzēto balstu jāpievieno traktora priekšējam rāmim, un iekraušanas laikā tas kļūst par neatņemamu iekrāvēja sastāvdaļu. Lai novietotu iekrāvēju uz zemes, vienkārši atveriet fiksatorus
un paceliet kursorsviru.

Quik-park™ iekrāvēju uzkares sistēma:
Quik-park™ iekrāvēju uzkares sistēma
Quik-park™ iekrāvēju uzkares sistēma

                 

Kompakts universālais traktors ar 300E MSL iekrāvēju

Mehāniska pašlīmeņošanās

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai pieredzējis iekrāvēja darbībā. Tas prasa prasmes, lai saglabātu vienmērīgu slodzi. 300E un 120R, 220R un 440R ir mehāniskās pašizlīdzināšanās opcija, kad agregāts pacelšanas un nolaišanas laikā saglabā jūsu iestatīto leņķi.