THE UNBEATEN

Pasargājiet, paveiciet un gūstiet labumu – atklājiet mūsu visu laiku visaptverošākā klāsta funkcijas: samazināta augsnes sablīvēšana1, jauna, lielāka kabīne2 ar masāžas sēdekli2, garantēta degvielas efektivitāte3 un attālināta mašīnas uzraudzība ar Expert Alerts visiem modeļiem.

Virs 150 ZS un ar Precision Ag tehnoloģiju šis klāsts nepaliks neievērots.Atklājiet mūsu traktoru klāstu līdz 150 ZS

8RX8RX8RX

8RX

HeadingIcon

8RX
Ja jūsu prioritāte ir minimāla augsnes traucēšana, 8RX būs neaizstājams. Tas ir ideāli piemērots sarežģītiem augsnes tipiem un nogāzes reljefam, kā arī maksimāli palielina darba laika posmus.

Uzzināt vairāk

8RT8RT8RT

8RT

HeadingIcon

8RT
Divu kāpurķēžu mašīnas ar lielu taisnvirziena vilces jaudu, īpaši efektīvu spēka pārnesi un lielu pārejamību. Paredzētas līdzenam reljefam, kā arī sausai un irdenai augsnei.

Uzzināt vairāk

8R8R8R

8R

HeadingIcon

8R
Lieliska izvēle, ja nepieciešama daudzfunkcionāla mašīna, kas izcili darbojas laukā un ir uzticama transportēšanā. 8R apvieno vilces jaudu, zemas ekspluatācijas izmaksas un universālu veiktspēju.

Uzzināt vairāk

7R7R7R

7R

HeadingIcon

7R
Ar līdz pat 373 ZS un svaru, kas nedaudz pārsniedz 11 tonnas, 7R nodrošina izcilu paātrinājumu un efektivitāti uz ceļiem. Smagākiem lauka darbiem dažu sekunžu laikā no kabīnes iespējams uzstādīt EZ Ballast.

Uzzināt vairāk

6R6R6R

6155R–6250R

HeadingIcon

6R
Ir daudz iemeslu, lai izvēlētos 6R traktoru: modernas, integrētas tehnoloģijas, izcils sniegums, lietotājam draudzīgas vadības saskarnes un jaunā CommandARM.

Uzzināt vairāk

6M6M6M

6155M–6195M

HeadingIcon

6M
Sagaidiet vairāk. Radīts tiem, kas tiecas tālāk par ierasto. Izturīgs, spēcīgs, vienkāršs – tomēr moderns un lēts ekspluatācijā. Ar prieku iepazīstinām jūs ar jauno 6M sēriju.

Uzzināt vairākNepārspēts komforts

Mūsu lielie traktori ir aprīkoti ar funkcijām, kas atbilst jūsu meklētajām paaugstināta komforta un produktivitātes līmeņa prasībām.2CommandPRO

CommandPRO

Mūsu lielo traktoru jaudu var pārvaldīt vienkāršā veidā — izmantojot jauno kursorsviru CommandPRO4 ar 11 konfigurējamām pogām. Tā ir izcila operatora saskarne, kas padara ikvienu darba dienu ērtāku un ražīgāku.

Active Seat II²

Active Seat II²

Jaunajā sēdeklī Active Seat II ir izmantota ātri reaģējošā elektriskās piekares tehnoloģija, kas 90 % gadījumos izolē jūsu ķermeni no vertikālām kustībām. Baudiet izcilu braukšanas kvalitāti pat sarežģītākajos darba apstākļos.

Informācijas un izklaides sistēma²

Informācijas un izklaides sistēma²

Modernais digitālais radioaparāts, kam ir 6,5 collu skārienekrāns, darbojas ar sistēmu Apple CarPlay, kas nodrošina plašas izklaides iespējas. Pilnīgi jauna 6 skaļruņu skaņas sistēma ar spēcīgu zemfrekvenču skaļruni, ko izstrādājuši augstas kvalitātes skaņas tehnoloģiju speciālisti, piedāvā skaņas kvalitāti gluži kā koncertzālē.

Degvielas garantija

Degvielas garantiju programma

Mūsu solījums. Garantēta degvielas ekonomija. Vai saņemiet naudu atpakaļ5. Ja jūsu degvielas patēriņš pārsniegs mūsu mērķa patēriņu, mēs atmaksāsim starpību. Ja jūsu degvielas patēriņš būs zemāks, mēs jums izmaksāsim bonusu dubultas starpības apmērā. Degvielas garantija aptver 6R, 7R un 8R traktorus atbilstošā lietojumā un transportēšanas režīmā.

Apkope un remonts

Apkope un remonts

John Deere traktori nozīmē zemas apkopes izmaksas. Papildus tam PowerGard līgumi pasargā jūs no neparedzētām remonta izmaksām līdz 8 gadiem / 8000 stundām.

Amortizācija

Amortizācija

Augstāka iegādes cena nenozīmē lielākas ekspluatācijas izmaksas. Kā pieprasīts zīmols visā pasaulē, John Deere piedāvā ārkārtīgi uzticamus traktorus, kas saglabā savu vērtību. Tas rada augstāku tālākpārdošanas vērtību ar zemākām amortizācijas izmaksām.

Nepārspējamais

Nepārspēts Precision Ag

Balstoties uz kviešu resursu izmaksām 450 €/ha, John Deere savienojamības priekšrocības var palīdzēt ietaupīt līdz pat 57 €/ha*

Sekciju kontrole un bezmaksas
AutoTrac SF1

49,80 €/ha

Ietaupiet līdz*

Bezvadu komunikācija
starp biroju un mašīnu

6,00 €/ha

Ietaupiet līdz*

Attālā displeja piekļuve
no mobilās lietotnes

1,40 €/ha

Ietaupiet līdz*

Sekciju kontrole

Premium vai Ultimate Activation, kas iekļauti mūsu Precision Ag pakotnēs, sniedz jums sekciju kontroli6 un daudz ko citu. Apvienojumā ar mūsu bezmaksas SF1 korekcijas signālu ar 15 cm secīgu braucienu precizitāti, sekciju kontrole nodrošina ievērojamus ievades izmaksu ietaupījumus.

Bezvadu datu pārraide

JDLink Connect ir iekļauts mūsu Precision Ag pakotnēs un bezvadu veidā pārsūta vērtīgu darba informāciju no jūsu mašīnas uz jūsu John Deere Operations Center kontu. Tam varat piekļūt arī no MyOperations app. Izmantojot šo parocīgo informāciju, tas palīdzēs jums ietaupīt ļoti daudz laika.

Attālā displeja piekļuve

Attālā displeja piekļuve ar MyOperations app ļauj mums attāli palīdzēt vadītājam iestatīt mašīnu, regulēt iestatījumus un darbināt mašīnu – gluži tā, it kā mēs atrastos līdzās kabīnē. Tas nozīmē ātrāku palīdzību mazāk pieredzējušiem autovadītājiem un laika nezaudēšanu pašā ražīgākajā brīdi.


1 8RX traktori

2 7R, 8R, 8RT, 8RX traktori

3 6R, 7R, 8R traktori

4 Nepieciešama AutoPowr transmisija

5 Degvielas garantijas programma ir spēkā no 2019. gada 1. novembra līdz 2020. gada 31. oktobrim, un to šajā periodā piedāvā tikai programmā iesaistītie John Deere izplatītāji. Tajā drīkst piedalīties visi jaunie un iepriekš mazumtirdzniecībā nepārdotie 6R, 7R un 8R sērijas traktori, kas šajā periodā ir iegādāti, noformējot pirkumu vai līzingu; dalībai nepieciešama reģistrācija tiešsaistē. Garantijas programma ir piemērojama lauka un transportēšanas darbiem (virs 20 km/h) saskaņā ar JDLink sniegtajiem datiem. Veicināšanas programma attiecas uz pirmo gadu, kad mašīna ir jūsu īpašumā. John Deere atlīdzinās starpību starp vidējo degvielas patēriņu transportēšanas režīmā un degvielas mērķa patēriņu. Ja patēriņš pārsniedz mērķa vērtību, atmaksa tiks aprēķināta, pamatojoties uz papildu izmantotās degvielas litru skaitu. Ja patēriņš ir mazāks par mērķa vērtību, atmaksa tiks aprēķināta, pamatojoties uz ietaupītās degvielas litru skaita divkāršu vērtību. Efektivitātes bonuss (mazāk par mērķa vērtību) nepārsniedz 3000 €. Sazinieties ar John Deere izplatītāju, lai saņemtu plašāku informāciju par reģistrāciju.

6 Atjaunināms uz SF3 un RTK

* Kviešu resursu izmaksas saskaņā ar Agribenchmark datiem par Franciju, Apvienoto Karalisti, Vāciju. * Dīzeļdegviela uz hektāru saskaņā ar Agribenchmark datiem par Franciju, Apvienoto Karalisti, Vāciju. Resursu izmaksu samazinājums vadības sistēmām ar 15 cm saskaņā ar Lohnunternehmen 1/2010 ir 8 %. Šajā gadījumā atšķirību salīdzinām tikai ar mazāk precīzu 30 cm EGNOS signālu, tāpēc ieguvums ir puse no 8 % = 4 %. * Darbaspēka izmaksas saskaņā ar Agribenchmark datiem par Franciju, Apvienoto Karalisti, Vāciju. Darba ražīguma pieaugums ar SF1 saskaņā ar Landtechnik 6/2006 ir 14 %. Mēs atkal salīdzinām tikai ar pusi, jo EGNOS korekcijas signāla precizitāte ir 30 cm, tāpēc ieguvums ir 14 % / 2 = 7 %. Sekciju kontroles ievades izmaksu samazinājums saskaņā ar Profi Dec. 2012. Ņemiet vērā: jo mazāks lauks un mazāka taisnstūrveida lauka forma, jo platāks ir agregāta darba platums un mazākas ir atsevišķas agregāta sekcijas, jo lielāks ir ieguvums. Lieliem laukumiem ar taisnstūra formu sekciju kontroles ieguvums ir minimāls.

Pieņēmumi:
Ātrāks uz lauka: Visi iestatīšanas dati (klienta, saimniecības, lauka, traktora un agregāta izmēri un nobīdes, produkti un operatori) ir iepriekš sagatavoti iestatīšanas failā Setup Builder un bezvadu veidā nosūtīti uz traktoru. Tādējādi, uzbraucot uz lauka, visi dokumentēšanai nepieciešamie dati jau ir ielādēti displejā, un tie tikai jāapstiprina vadītājam. Tas jau vien katras darba uzsākšanas reizē uz lauka ļauj ietaupīt 3 minūtes. Darbaspēka izmaksas ir tikai pieņēmums, tās var atšķirties. Lai aprēķinātu izmaksas uz hektāru, mēs pieņemam, ka saimniecības platība ir 100 ha. Ja 300 ha saimniecībā tie ir 30 lauki, ietaupījuma vērtība būtu 1 €/ha, nevis 3 €/ha. Biroja darbs jau ir izdarīts: Tas parāda, kāds ir labums, ja visi dati jau ir digitāli ievadīti. Saimniecības vadītājam vairs nav jākopē papīra lapas savā saimniecības vadības sistēmā, tā vietā viņš var iegūt visus dokumentācijas datus, ieskaitot sīkākās detaļas, vai nu no Field Analyzer, vai no Agronomic Report rīkiem. Viņš to var izdarīt sev izdevīgā laikā, kā arī jebkurā laikā var redzēt sīkāku informāciju MyOperations app. Tāpat: Lai aprēķinātu izmaksas uz hektāru, mēs pieņemam, ka saimniecības platība ir 100 ha. Ja 300 ha saimniecībā tie ir 30 lauki, ietaupījuma vērtība būtu 1 €/ha, nevis 3 €/ha.

MyOperations app papildu priekšrocības:
– Mašīnu parka pārvaldība – vienmēr redziet savu autoparku: par 50 % samazināts telefona zvanu skaits
– Uz faktiem balstīti lēmumi: to nodrošina jaunā analīzes cilne
– Saimniecības vadītāja 2 h laika ietaupījums sezonā atbalsta sezonas strādnieku izmantošanu (darbaspēka izmaksas 70 €/h). Laika ietaupīšanas priekšrocība: 1,40 €/ha