Kāpēc ir nepieciešama mulčēšana?

Pieejams vairumam John Deere zāles pļāvēju. Kā papildaprīkojums pieejamais mulčēšanas komplekts der gandrīz visiem John Deere ejot vadāmajiem zāles pļāvējiem
Pieejams vairumam John Deere zāles pļāvēju.
Īpaši izgatavotie asmeņi sasmalcina zāli pietiekami mazos gabaliņos, lai to varētu izmest atpakaļ uz zemes.

Paātriniet zāles pļaušanu!

Vai vēlaties tādas pašas augstas kvalitātes rezultātus tikai divās trešdaļās no laika? John Deere mulčēšanas pļāvēji ir aprīkoti ar īpaši izgatavotiem asmeņiem un dziļa kupola pļaujmašīnas korpusu, kas nopļauto zāli sasmalcina pietiekami mazos gabaliņos, lai to varētu izmest atpakaļ uz zemes. Nav nepieciešams iztukšot zāles savācēju, kā arī ir mazāka nepieciešamība pēc mākslīgā mēslojuma.

Dabiskie labumi. Ar slāpekli bagātie zāles atgriezumi nokļūst atpakaļ zālienā kā dabīgs mēslojums.

Dabiskie labumi

Ar slāpekli bagātie zāles atgriezumi nokļūst atpakaļ zālienā kā dabīgs mēslojums. Tas novērš barības vielu un mitruma zudumu, vienlaikus ļaujot būtiski samazināt mākslīgā mēslojuma lietošanu. Tāds dabiskais mēslojums kā zāles atgriezumi labi noder, lai zālienu uzturētu biezu un veselīgu.

Pat vēl vairāk uzlabojumu

Četri asmeņi sagriež pārpalikumus smalkos gabaliņos. Šie pārpalikumi daudzējādā ziņā lieti noder.

  • Karstā laikā zāles saknes nesakarst.
  • Augsnē saglabājas mitrums.
  • Tiek kavēta nezāļu augšana.
  • Augsne ir aizsargāta un to neizskalo spēcīgs lietus.
  • Kompostētās mulčas slānis darbojas kā organisks mēslojums.

Mulčēšana taupa laiku un būtiski samazina veicamā darba apjomu dārzā.

Kā sākt mulčēšanu?

Zāliena zālei nedrīkst ļaut izaugt pārāk garai. Nogrieziet garo zāli uz virsmas, izmantojot eņģēs iestiprināto savākšanas maisu. Sāciet mulčēt nākamo sektoru.

Ja zāliena zāle ir izaugusi pārāk gara, piemēram, pēc brīvdienām, atkārtojiet griešanu ar savākšanas maisu, un sāciet mulčēt dažas dienas vēlāk.

Kāpēc traucēt dabīgo augšanu?

Mēs piedāvājam mulčēšanas komplektus gandrīz visiem mūsu ejot vadāmajiem zāles pļāvējiem papildus JS sērijai, kas ir specializēti mulčēšanas darbarīki.

Ja izmantojat ejot vadāmu zāles pļāvēju ar papildu mulčēšanas komplektu, varat pārveidot pļāvēju par savākšanas mašīnu. Izņemiet noslēgu un uzlieciet savākšanas maisu.