sKādēļ izvēlēties John Deere?

Kādēļ izvēlēties John Deere?

Vai jums ir vajadzīgs jaudīgs, uzticams un ērts zāles pļāvējs? Izvēlieties John Deere!

John Deere mērķis ir vienkāršs. Mēs vēlamies piedāvāt jums vislabākos zāliena pļaušanas traktorus un ejot vadāmos zāles pļāvējus — tādus, kas piemēroti tieši jūsu dārzam un vajadzībām. Lai nodrošinātu labākās pļaušanas iespējas, tika izmantota izmēģinātā un pārbaudītā jaunākās paaudzes tehnoloģija un tās pašas novatoriskās izstrādes, kuras izmantotas arī mūsu lielajos John Deere traktoros. Mūsu pļāvēji pārvērš dārza darbus par patīkamu nodarbi.

Izvērst visuSakļaut visu

Es vēlos izveidot veselīgu un leknu, zaļu zālienu!

Zāles regulāra pļaušana ir viens no piemērotākajiem veidiem, kā padarīt zālienu spēcīgu un blīvu. John Deere pļāvējs gludi un tīri nopļaus jūsu zālienu, nodrošinot aizsardzību pret slimībām.

Taču man nav daudz laika zāliena zāles pļaušanai.

Vēl viens iemesls, kādēļ izvēlēties John Deere: apsēdieties, iedarbiniet pļāvēju un sāciet pļaut – nekas nav vienkāršāk par šo. Jaudīga, uzticama darbība ļaus paveikt darbu ātri un efektīvi.

Vai man ir jāmēslo zāliens?

Ikvienam veselīgam zālienam ir nepieciešamas barības vielas. John Deere mulčas griešanas sistēma nodrošina dabisku, videi draudzīgu mēslojumu, nopļaujot un tad atkārtoti sagriežot zāles pārpalikumus, izpūšot to atpakaļ uz zāliena.

Vai John Deere mašīnas ir viegli lietojamas?

Noteikti! Iespējas, kas ir pieejamas mūsu lauksaimniecības traktoriem, ir pieejamas arī mūsu zāliena pļaušanas traktoriem. Optimālas operatora ērtības, sākot ar vienkāršu un intuitīvu konstrukciju, ietverot tādas iespējas, kā lietotājam ērti izmantojams informācijas panelis un elektroniskā ātruma vadība. Tā kā mūsu ejot vadāmajiem zāles pļāvējiem ir vienkāršas vadības ierīces un ergonomiska konstrukcija, mašīnas ir arī viegli lietojamas.

Drošība ir viena no mūsu augstākajām prioritātēm.

Mēs domājam tāpat. Uzņēmumā John Deere drošība ir neredzamajās detaļās. Piemēram, dzinēji izslēdzas automātiski, kad pieceļaties no sēdekļa. Un tāpat kā vairumam modeļu pļaušanas bloks pārstāj pļaut, mainot braukšanas virzienu.

Vai zāliena traktoru var lietot tikai vasarā?

Nepavisam nē! John Deere mašīnas var izmantot visu gadu. Pievienojot piemērotu papildaprīkojumu, jūs varat notīrīt lapas rudenī un pat sniegu ziemā.

Zāliena zāles pļaušanai jākļūst par patīkamu nodarbi!

Sāciet darbu — jums patiks lielais sēdeklis un mūsu zāliena traktoru izcilā manevrētspēja. Arī mūsu jaudīgie un efektīvie stumjamie zāles pļāvēji jūs nepievils. Maksimālas ērtības! Ar John Deere zāles pļaušana atkal sagādās prieku!

Man ir nepieciešams uzticams partneris.

Nekādu problēmu.  John Deere izplatītājs vienmēr būs jūsu tuvumā uzturēšanas un apkopes darbu veikšanai.