FarmSight Services

Maksimāls darbspējas laiks ar John Deere Connected Support™

Jūs zināt, ka darbu vidū reizēm var notikt negaidītais. Un, kad tas notiek, jums nepieciešams ātrs risinājums.

John Deere Connected Support™ ir gatavs palīdzēt jums un jūsu izplatītājam uzraudzīt mašīnas stāvokli un proaktīvi novērst problēmas, ļaujot turpināt darbu.

Tas viss iekļauts katras JDLink™ iespējotas mašīnas FarmSight Services In Base pakotnē.

  

Expert Alerts — tehnoloģijas jūsu rīcībā

Expert Alerts — tehnoloģijas jūsu rīcībā

Atklājiet viedo tehnoloģiju pilno potenciālu, lai maksimāli palielinātu darbspējas laiku. Izmantojot sistēmu Expert Alerts, John Deere izplatītājs var noteikt iespējamus mašīnas defektus un novērst tos, pirms tie sagādā problēmas. Laipni lūdzam John Deere Connected Support™.

Darbspējas laika formula

John Deere Connected Support™ apvieno mašīnu savienojamību, novatoriskus rīkus un proaktīvu izplatītāju atbalstu, lai nodrošinātu, ka jūsu mašīnas ar maksimālu veiktspēju ir pieejamas visu sezonu.

  

Darbspējas laika formula

 

Proaktīvs atbalsts jūsu galvenajam mērķim

Arī mums nepatīk lieki pārsteigumi. It īpaši attiecībā uz jūsu mašīnu darbību. Jo tas var nozīmēt izdevumus, zaudētu produktivitāti un mazāku rentabilitāti. Tāpēc izlaidīsim pārsteigumus. Balstoties uz jūsu mašīnas dzīves cikla posmu un lietojumu, FarmSight Services pakotnes* ietver mašīnas attālo uzraudzību** un izplatītāja speciālistu veiktu diagostiku, lai palīdzētu jums saglabāt mašīnu tā, kā vēlaties: uzticami darbojoties vislabākajā veidā.

 

Vēlaties vēl vairāk?

Palieliniet mašīnas darbspējas laiku un veiktspēju, izmantojot papildu FarmSight Services. Izvēlieties apmācības pakalpojumus, darbspējas laika pakalpojumus un veiktspējas pakalpojumus un apvienojiet tos FarmSight Services pakotnē, kas pielāgota jūsu vajadzībām.

  

Pielāgots jūsu vajadzībām

FarmSight Services var apvienot dažādos pakalpojumu pakotņu līmeņos, lai sasniegtu jūsu uzņēmējdarbības maksimālo ieguvumu. Lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar savu John Deere izplatītāju.

  

Izvērst visuSakļaut visu

In Base

John Deere Connected Support™ ļauj jums kā John Deere mašīnas īpašniekam darboties bez pārtraukumiem. In Base pakalpojumos iekļauta arī pielāgota sākotnējā mašīnas iestatīšanas palīdzība un lietošanas instrukcijas.

Select

Select ļauj jums izmantot izplatītāja speciālistu jaunākās zināšanas un datus no rūpnīcas. Balstoties uz reāllaika datiem, kas iegūti no jūsu mašīnām, saņemsiet savlaicīgas rekomendācijas par to, kā uzturēt jūsu mašīnas sniegumu un ideālu formu.

Premium

Izmantojot Premium, iegūsiet samazinātas ekspluatācijas izmaksas un lielāku mašīnu veiktspēju, pamatojoties uz datiem un speciālistu zināšanām, – saimniecībā vai izmantojot jaunākos attālinātā atbalsta rīkus.

Ultimate

Ultimate iespēja nodrošina jaunu darbspējas un veiktspējas līmeni. Strādājiet droši un ar pārliecību — šie pakalpojumi ir balstīti uz mūsu datiem un speciālistu zināšanām un ietver garantētu mašīnas darbspējas laiku.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Apmeklējiet savu izplatītāju jau šodien

Atrast izplatītāju

* Piedāvā tikai iesaistītie izplatītāji. Precīza pakalpojumu joma ir atkarīga no katra izplatītāja piedāvājumiem.

** Visiem attālajiem pakalpojumiem nepieciešams JDLink telemātikas modulis, aktīvs abonements un jūsu piekrišana.