Neriskējiet
NERISKĒJIET

Jūs sajutīsiet atšķirību

 

Vai jūs zinājāt, ka oriģinālās John Deere Pro-XL vārpstas kalpo līdz pat 50% ilgāk nekā parastās vārpstas? Cieta hroma pārklājums ilgstošam kalpošanas laikam ir paredzēts izturīgiem novākšanas apstākļiem un nodrošina tīru, aktīvu savākšanu un vieglu noņemšanu.

 


Kāpēc izvēlēties oriģinālās John Deere kokvilnas savācēja vārpstas?

Lielisks dizains izcilai veiktspējai

Tīrai, aktīvai savākšanai un vieglai noņemšanai trīs 12 precīzu zobu komplekti katrā rievā ir vērsti 55 grādu leņķī. Lai mazinātu savākšanas vienību bojājumus, Pro-XL vārpstām ir ciets korpuss, lai, atsitoties pret cietiem priekšmetiem, tās drīzāk saplīstu, nevis saliektos. Oriģinālajām vārpstām ir “JD” zīme un hromēta niķelējuma pārklājums īpašai izturībai, lai tās varētu atšķirt no neoriģinālām detaļām.

Uzlaboti instrumenti

Mēs iedziļināmies kokvilnas rūpniecībā un tās uzņēmējdarbībā, un nesen esam investējuši nākotnē ar modernākajām krāsnīm, hroma plāksnītēm un precīzām vadības ierīcēm.

Profesionāli speciālisti

Materiālu un vārpstas apstrādes inženieriem ir vairāk nekā 20 gadu pieredze. Mums ir vairāk nekā 100 gadu kopējā pieredze vārpstu ražošanā.

Augstākās klases procesi

25 unikālas kvalitātes pārbaudes ražošanas laikā, lai nodrošinātu konsekvenci. Turklāt katras vārpstas unikālā datu matrica nodrošina kvalitātes kontroli, konsekvenci un izsekojamību.

Vārpsta