Neriskējiet
NERISKĒJIET

Jūs sajutīsiet atšķirību

 

Vai jūs zinājāt, ka oriģinālajiem John Deere pļaušanas ierīču nažiem ir kvalitatīvs lielgraudu volframa karbīda pārklājums ar izcilu saķeri? Tāpēc tie ir izturīgāki pret nodilumu un kalpo ilgāk nekā līdzīgi konkurenti. Rezultātā tiek iegūtas zemākas uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas.

 


Pļaušanas ierīces naži Kādēļ mūsu naži kalpo ilgāk?

Pļaušanas ierīcei ir kritiska loma lopbarības kombaina darbībā. Tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties nažus, kas der, labi kalpo un ir izturīgi. John Deere pļaušanas ierīces naži ir izgatavoti tieši tam – ražoti tieši jūsu John Deere lopbarības kombainam.

  1. Ar smilšu strūklu apstrādātā virsma nodrošina precīzus iespīlēšanas spēkus.
  2. Indukcijas cietinātā griešanas zona saglabājas asāka ilgāk.
  3. Izturīgs korpuss samazina lūšanas risku.
  4. Pagarināts naža korpuss atbalsta ievilkšanu, saskaroties ar objektiem.
  5. Oriģinālo John Deere nazi iespējams atpazīt pēc prečzīmes.
Naži
Īpaši spēcīgi: nažu pārklājumi

Īpaši spēcīgi: nažu pārklājumi

Oriģinālie John Deere naži paliek asāki ilgāk. Izturīgs volframa karbīda pārklājums nozīmē augstas kvalitātes griešanu, ilgāku kalpošanas laiku un zemāku degvielas patēriņu.

Papildu aizsardzība pret akmeņiem

Papildu aizsardzība pret akmeņiem

Mēs izmantojam četras nažu rindas, kas ievelkas, nonākot saskarē ar svešķermeņiem. Šī konstrukcija aizsargā rotoru no bojājumiem un samazina dīkstāvi.

Dura Line zāles naži (7000 sērijas SPFH)

Dura Line zāles naži (7000 sērijas SPFH)

Lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku, 7000 sērijas SPFH uzstādiet Dura Line zāles nazi ar par 33% platāku smalcināšanas malas pārklājumu. 8000 sērijas SPFH tie pieejami standarta aprīkojumā.