SPECIĀLISTA VEIKTA PĀRBAUDE
TRAKTORIEM

Speciālista veikta pārbaude traktoriem

Speciālista veikta pārbaude: Pievēršanās darbspējas laikam

Zināt, ko meklēt, ir John Deere priekšrocība. Mūsu speciālistiem ir vajadzīgā pieredze, zināšanas un darbarīki. Un vēl kas: daudzu sezonu vērti uzkrātie globālie lauka dati par jūsu traktoru, kas speciālistiem norāda, kur skatīties vispirms.

expert-check

Mūsu speciālisti: Prasmēm atbilstoši dati

Jūsu tirdzniecības pārstāvja speciālisti izmanto atjauninātus rūpnīcas pārbaudes sarakstus un iepriekšējo sezonu lauku datus, un šie dati ir pieejami tikai John Deere tirdzniecības pārstāvjiem. Speciālisti veic visaptverošu tehnisko diagnostiku, ko izmanto, lai sagatavotu pilnu atskaiti par jūsu kombainu stāvokli un vajadzībām.

Speciālista veikta pārbaude: Tā ir pielāgojama

Speciālistiem veicamās pārbaudes ir pielāgojamas jūsu traktoram un ar to saistītiem mērķiem. Pārbaudes ietver gan galvenās funkcijas un drošības pārbaudes, gan padziļinātas pārbaudes, kurās veic detalizētus nodiluma mērījumus un veiktspējas testus. Tas viss ir atkarīgs no traktora vecuma, darba stundām un lietojuma.

Pārbaudiet savu mašīnu parku lētāk

Ja uz speciālistam veicamu pārbaudi atvedīsit vairāk nekā vienu traktoru vai agregātu, varēsit saņemt pievilcīgas pārbaudes komplektu atlaides.

speciālista veikta pārbaude
Traktora dzinēja un degvielas komplektsTraktora dzinēja un degvielas komplektsTraktora dzinēja un degvielas komplekts

Traktora dzinēja un degvielas komplekts

HeadingIcon

Lai nodrošinātu maksimālu dzinēja veiktspēju un ilgāku darbmūžu, mēs izmantojam tikai oriģinālās smērvielas un filtrus. Mēs nomainīsim dzinēja eļļu un degvielas filtrus, nomainīsim dzinēja eļļu ar John Deere Plus 50 II un ieeļļosim eļļošanas punktus.

ILS atjaunošanas komplektsILS atjaunošanas komplektsILS atjaunošanas komplekts

ILS ReLife PackageTractor

HeadingIcon

Mūsu atjaunošanas komplekti 8. sērijas traktoriem uzlabo ILS ass veiktspēju un paildzina darbmūžu. Mums ir vairāki piedāvājumi, ko varat izmantot, lai atjauninātu savu traktoru.

Kāpurķēdes un vidējā rullīša nomaiņaKāpurķēdes un vidējā rullīša nomaiņaKāpurķēdes un vidējā rullīša nomaiņa

Kāpurķēdes un vidējā rullīša nomaiņa

HeadingIcon

Uzlabojiet mašīnas vilci, izvēloties kādu no daudzajām Camso kāpurķēdēm un vidējiem rullīšiem atbilstoši mašīnas lietojumam. Mēs tos nomainīsim un salāgosim, turklāt pārbaudīsim starpzobratu, piedziņas riteņa un vidējā rullīša eļļas līmeni.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Sazinieties ar tirdzniecības pārstāvi jau šodien!

Atrast izplatītāju

DOTIES ATPAKAĻ >

Jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim par pilno komplektu cenām iepriekš minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere darbarīkiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas detaļu uzstādīšanas instrukcijām.