Speciālista veikta SPFH pārbaude

SPECIĀLISTA VEIKTA PĀRBAUDE SPFH

Expert Check: Sezona bez raizēm

Ja jūs vēlaties uzturēt tehnikas veiktspēju augstā līmenī un iztikt bez dīkstāvēm, jums nepieciešams labākais iespējamais starts. Tas sākas ar Expert Check pārbaudes pieteikšanu - visaptveroša tehniskā pārbaude, kas neko nepalaiž garām.

expert-check

Mūsu speciālisti: prasmēm atbilstoši dati

Jūsu tirdzniecības pārstāvja speciālisti izmanto atjauninātus rūpnīcas pārbaudes sarakstus un iepriekšējo sezonu lauku datus, un šie dati ir pieejami tikai John Deere tirdzniecības pārstāvjiem. Speciālisti veic visaptverošu tehnisko diagnostiku, ko izmanto, lai sagatavotu pilnu atskaiti par jūsu SPFH stāvokli un vajadzībām.

Rezervējiet savu darbspējas speciālistu

Expert Check palīdz profilaktiski ieplānot tehnisko apkopi, lai nodrošinātu produktivitāti un samazinātu uzturēšanas izmaksas. Ieplānojiet savu Expert Check uzreiz pēc sezonas beigām, kad jūsu izplatītāja eksperti ir pieejami. 

expert-check-spfh
SPFH smalcinātāja komplektsSPFH smalcinātāja komplektsSPFH smalcinātāja komplekts

SPFH smalcinātāja komplekts

HeadingIcon

Labākā pārveide citu graudaugu novākšanai: ietver griezējstieņa, galodu un visu nažu nomaiņu, kā arī
svarīgāko detaļu un griezējstieņa regulēšanas mehānisma tīrīšanu un pārbaudi. Tāpat pārbaudīsim arī visus griezes momentus un griešanas atstarpes un veiksim sākotnējo asināšanu un griezējstieņa regulēšanu.

SPFH KP pārbūves komplektsSPFH KP pārbūves komplektsSPFH KP pārbūves komplekts

SPFH KP pārbūves komplekts

HeadingIcon

Pēc KP noņemšanas mūsu apmācītie tehniķi apkalpos jūsu mašīnu, ievērojot optimizētu atjaunošanas darbu secību, lai nodrošinātu uzstādīto komponentu ilgāko iespējamo kalpošanas laiku, īpašu uzmanību pievēršot uzticamai veiktspējai

SPFH dzinēja pakotneSPFH dzinēja pakotneSPFH dzinēja pakotne

SPFH dzinēja pakotne

HeadingIcon

Izmantojiet šo svarīgo pakalpojumu, lai nodrošinātu maksimālu dzinēja sniegumu un ilgāku kalpošanas laiku, pateicoties oriģinālajām smērvielām un filtriem. Pakalpojumā ir iekļauta filtra nomaiņa, eļļas nomaiņa un dzinēja kompresijas pārbaude.

Izplatītāju vietrādis

Kā to iegūt?

Sazinieties ar tirdzniecības pārstāvi jau šodien!

Atrast izplatītāju

DOTIES ATPAKAĻ >

Jautājiet savam tirdzniecības pārstāvim par pilno komplektu cenām iepriekš minētajiem darbiem!
Visi darbi tiek veikti ar īpašiem John Deere darbarīkiem un saskaņā ar jaunākajām rūpnīcas detaļu uzstādīšanas instrukcijām.